PONGORI

Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US

₺21.900
Ref. : 8731078

Bilardo ya da yemek masası mı istiyorsunuz? Artık tercih yapmanıza gerek yok! Bu 2'si 1 arada dönüştürülebilir masa sizin için tasarlandı.

6-8 kişilik gerçek bir yemek masası kadar sağlam ve kullanışlı, mükemmel bilardo masası. Şık tasarımı, iç mekanınıza mükemmel uyum sağlar.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Yer kaplamama

Bu 6ft bilardo masası (1,83 X 1,02 m) için 20 m2'lik bir alan yeterlidir.

Kullanım kolaylığı

2 dakikadan kısa sürede yemek odanızı bilardo salonuna dönüştürün.

Hassasiyet

Takviyeleri sayesinde masanın mükemmel düz yapısından faydalanabilirsiniz.

Kurulum ve toplama kolaylığı

Elinize ulaştıktan sonra 15 dakikadan kısa sürede kurulur ve oynamaya hazırdır.

ürün fotoğrafları

Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US
Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US
Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US
Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US
Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US
Dönüştürülebilir Bilardo Masası - BT 600 US

teknik bilgiler

Decathlon dönüştürülebilir bilardo masanızın boyutları

- Bilardo masanız 102 X 183 cm ölçülerinde ve 76 cm yüksekliğindedir. Yemekleriniz için 6 - 8 kişilik boyutlara sahiptir. - 73 cm X 154 cm oyun yüzeyi. - Masanızın yüksekliğini 76 cm'den 80 cm'ye kadar değiştirerek rahatça yemek yiyebilir veya bilardo oyunlarınız için doğru pozisyona sahip olabilirsiniz.
- Çıkarılabilir iki yüzey 92 cm uzunluğunda, 102 cm genişliğinde ve her biri 11 kg ağırlığındadır. - Bilardo masanız yüzeyleri hariç 66 kg ağırlığındadır.

Dönüştürülebilir yemek / bilardo masası

Bilardo masanız 2 dakikada yemek masasına dönüşür. Kalanını masanın ortasına yerleştirdikten sonra iki yüzeyi takmanız yeterlidir. Yüzeyleri çizilmelere karşı korumak için masa örtüsü veya servis altlığı koymanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yüzeyler kırılgandır, tekrarlanan işlemler yüzeylere zarar verebilir. Bilardo masası versiyonunda, üst kısımlar izole edilmeli ve mümkün olduğunca dikey olarak korunmalıdır.
Yüzeylerin üzerine ağır yükler koymayın.

Bilardo oynamak için ihtiyacınız olan her şey

Dönüştürülebilir masanızla antrenman yapmak için gerekli tüm ekipmanı edinin:
- 145 cm 2 isteka ve 122 cm 2 isteka, 13 mm işlenmiş uç. - 57.2 mm çapında (162 g) 15 adet numaralı Amerikan bilardo topu + 1 beyaz top. - Çuhayı temizlemek için 1 adet üçgen ve 1 adet özel fırça. - Bilardo istekalarınızın (işlenmiş) ucunu kaplamak için 1 tebeşir (mavi). - Bilardo masanızı yemek masasına (veya çalışma masasına) dönüştürmek için 2 yüzey (94 X 107cm).

Çuha ve cep hakkında daha fazla bilgi

Çuha gri renkte, değişmez ve yüzeyi yavaştır.
Cepler "ağ" olarak adlandırılır ve 5 adede kadar her biri standart ölçütlerde Amerikan bilardo topunu barındırabilir. Ceplerinizin açıklığı 11 cm'dir.

Dönüştürülebilir BT 600 US bilardo masası nasıl monte edilir?

Bilardo masanızı* kurmak için iki kişi ve yaklaşık on beş dakika yeterlidir, oldukça basit! :)
1. Yüzey ve çuha aşağı gelecek şekilde 4 ayağı masanıza monte edin. 2. Hassas aşama: Ayakları bastırmamaya dikkat ederek masayı (iki kişi) çevirin. Ve pozisyonuna dikkat edin. 3. Masada topları, üçgenleri ve istekaları düzenleyin. 4. Yüzeyleri masanın üzerine kaydırın. Peki şimdi? İşte bir masa!
*Paketinizle birlikte verilen kullanım kılavuzu.

Masanızın avantajları

Yemek masasına dönüştürülebilir! İki yüzeyli yemek masası versiyonunda, BT600 US dönüştürülebilir masa 76 cm yüksekliğindedir ve sandalye değiştirmek zorunda kalmadan yemek yemek için mükemmeldir!
61 cm masa altı yüksekliği ile rahat bir şekilde oturacaksınız.
Bilardo oynamak için isteğinize göre 76 cm'den 80 cm'ye yükseltip alçaltabilirsiniz. Bir bilardo masasının yüksekliği 75 cm - 85 cm arasında olmalıdır.
Kriko ayakları da düzlüğü ayarlamak için kullanılır

Rahatça oynamak için ne kadar oyun alanı gereklidir?

Bilardo oynamak için kendinizi rahat hissetmeniz gerekir ve bu da (diğer şeylerin yanı sıra) oyun alanına bağlıdır. İyi belirleme yapmak için ideal olarak masanızın her iki yanında bir bilardo istekası boyutuna (ortalama uzunluk 1m45) ihtiyacınız vardır. Ve eğelemeniz için ek bir 5 cm ayırmalısınız (darbe öncesi isteka dengeleyici). Özet olarak: BT 600 US dönüştürülebilir bilardo masanız için 19,5 m2 alana ihtiyacınız vardır (yani 483 X 402 cm).

Rahatça yemek yeme alanı nasıl olmalıdır?

6-8 kişilik bir yemek masası için ideal ölçü 180 cm'dir: Her tarafta 3 kişi X kişi başı 60 cm. Genişliği masa bitişinde 90 cm'dir (her uçta birer kişi). Masa etrafında ideal ve rahat alan için koltukların gerisinden geçiş olmayacak şekilde 125 cm, geçiş olacak şekilde 150 cm ölçün. Bilardo masasının etrafındaki oyun alanı gibi!

Paketin boyutları

BT 600 US dönüştürülebilir bilardo masanız 195 cm yükseklik, 115 cm uzunluk ve 20,5 cm kalınlıkta tek kutuda demonte olarak evinize gönderilir. Eksiksiz BT 600 US bilardo masası paketiniz (masa + aksesuarlar) 95 kg ağırlığındadır. Taşımak için en az 2 kişi olmanız gerekir.

Yüzey tasarımı

Üst kısım, Orta Yoğunluklu Sunta (MDF) olarak da bilinen orta yoğunlukta ahşap lifli kompozitten yapılmıştır. Bu tasarım seçimi, hafif, düz, pürüzsüz ve dayanıklı bir bilardo masasına sahip olmanızı sağlar.

Neden bilardo süreci diyoruz (istekanın ucunu belirlemek için)?

Adı, çift anlama sahip olan "üretim süreci"nden gelir: Hem bir amaca ulaşmak için bir teknik, hem de bitmiş bir ürünün üretimi için. Bu süreci girdi öğeleri (tasarım = deri rondelasının eklenmesi) ve çıktı öğelerine (hareketler = derinin eklenmesiyle sağlanan etkiler) sahip olan bir yöntemdir. Üstelik İngilizce'de "tip" anlamına gelen ve o zamanlar gerçek bir devrim olan "püf noktası" diyoruz!

Dönüştürülebilir bilardo masanızın bakımını düzgün yapın

Ekibimiz bilardo masanızı her kullanımdan sonra fırçalamanızı tavsiye ediyor. Ve zaman zaman, kullanımınıza bağlı olarak, süpürmekten çekinmeyin.
Hareket ettirmekten kaçının. Sıcaklık ve nem değişikliklerine dikkat edin. Ve son olarak, toplar ılık suda bir damla bulaşık deterjanı ile temizlenebilir ve yumuşak bir bezle silinebilir.
İstekalarınızı yatay olarak masaya veya koruyucu kılıflara koyun.

Daha fazla güvenlik için

Salonda veya evin başka bir odasında taçlandırılmış bir masanın estetik durması için öznel bir karar alarak, köşe korumalarını doğrudan yüzeylere veya masalara entegre etmek istemedik.
Dilerseniz köşelere emniyetli darbe emiciler ekleyebilirsiniz. Değişken bileşenlerde farklı yapılar ve farklı renkler mevcuttur.
Herkesin zevkine ve isteğine göre tercih yapmak size kalmış.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Sörf Tahtası 100% Odun Çerçeve 100% Odun Ayak 100% Odun Kıyafetler 100% Polyester Tampon 100% Sentetik kauçuk Cep 100% Polyester Ayarlanabilir ayak 80% Paslanmaz çelik, 20% Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bilardo istekalarınızı ve topları doğrudan bilardo masasının üzerine koyabilir ve oyunlarınızın sonunda masanızın yüzeyini örtebilirsiniz. Üzerine çok ağır yükler koymamaya dikkat edin.

Kullanıcı Talimatları

Dış mekan aktivitelerine uygun değildir.

Onaylayan

Altın bilardo, gümüş bilardo ve Decathlon bilardo takımının Corentin, Manon ve Denis üyeleri.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz