QUECHUA

Çocuk Uyku Tulumu - 0°C - Kırmızı - MH500

₺1.800
Ref. : 8655395

Yeşil alanda kamp mı yapıyorsunuz? Bu soğuk havaya uygun kuş tüyü uyku tulumu, ebeveynlerin deneyimlerinden yararlanarak tasarlandı. İdeal yardımcınız olacak.

Çocuğunuza soğuk havalarda bile rahat edeceği ve Pull & Fit sistemi sayesinde onunla birlikte büyüyecek olan bir ürün sunun.

Renk: Vermilyon / Vişne çürüğü / Mint yeşili

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Vücuda uygunluk

115 - 155 cm boyundaki çocuklara uygun olması için Pull & Fit sistemi.

Taşıma kolaylığı

Ağırlık 1,2 g / Hacim 12 L / Entegre kılıf

Uyku kalitesi

180 cm X 65 cm Çocuk boyu maks. 155cm. Yarım fermuar.

Uygun sıcaklık

0°C'ye kadar ideal sıcaklık. Limit Sıcaklık -5°C

Bakım kolaylığı

Makinede kolayca yıkanabilir, bakım talimatlarına uyun.

teknik bilgiler

Kullanım sıcaklığı:

Tüm uyku tulumlarımızın üzerinde, 11/04/2002 tarihli EN 13537 Avrupa standardına uygun olarak bağımsız bir laboratuvar (AITEX) tarafından test edilen "konfor sıcaklıkları" belirtilir.
Konfor sıcaklığı, rahat duruştaki bir kişinin termal dengede olduğu alt sınırdır, yani ne sıcak ne de soğuktur (normal kullanım koşulları altında belirlenir).
Uyku tulumunuzu seçerken bunları göz önünde bulundurun.

Bununla birlikte, sıcaklıklar hakkında bilinmesi gerekenler:

Uyku tulumu sıcaklık üretmez ancak vücudun ürettiği sıcaklığı muhafaza eder. Dolayısıyla, bu sıcaklıklar, kişinin soğuğa karşı dayanıklılığına (kilo, yorgunluk durumu), kullandığı ekipmana (ısı yalıtımlı mat vb.), kıyafetine (çıplak, iç çamaşırı) ve hava şartlarına (nem, rüzgar vb.) göre değişir. Yorgun ve vücudunuz soğukken nemli ve soğuk bir tulumun içine girerseniz, tulumun kalitesi ne olursa olsun üşütebilirsiniz!

Çocukların özelliği:

Çocuğunuzun boyuna uygun bir uyku tulumu seçin. Çünkü, ısıtılacak havanın hacmi ne kadar fazla olursa, vücut da o kadar fazla enerji harcar ve gece boyunca üşüme riskiyle karşı karşıya kalır.
Aynı şekilde, çocuk vücudundaki ısı kaybının çoğu kafa bölgesinden gerçekleşir. Serin havalarda çocuğunuza bere giydirmekten çekinmeyin.

Uyku tulumunuzun yıkanması

Tulumu en az 7 kg kapasiteli bir çamaşır makinesinde, fermuarları tamamen kaplı bir şekilde yıkayın.

Ürünlerin tasarımı: Profesyonel becerilerimiz

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesindeki Passy'de bulunur.
Bu konum sayesinde ekiplerimizle (tasarımcılar, ürün müdürleri, mühendisler...) yakın çalışabilir ve kamp yapan kullanıcılarımızla iç içe olabiliriz.
Bu benzersiz avantaj sayesinde ürünlerimizi tasarlayabiliyor ve size uzmanlığımızı sunabiliyoruz.

Çocuk uyku tulumlarımız nereden geliyor?

Fransa Mont Blanc eteklerindeki uluslararası tasarım merkezimizde yaratılan bu uyku tulumu, Çin, Hindistan ve Bangladeş'teki tedarikçilerimiz tarafından üretilmektedir.
Tedarikçilerimiz uyku tulumlarımızın üretiminde gerçek bilgi birikimine sahip ve yakın işbirliği içinde olduğumuz ortaklardır.
Endüstriyel ortaklarımızla olan bu güven ilişkisi, kaliteli teknik ürünler yaratmamızı sağlıyor.

ÜRETİM ATÖLYELERİMİZDEKİ ÇALIŞMA KOŞULLARI

Varlığımızın istihdam yaratmayı garantilediği gelişmekte olan ülkelerde bulunan tedarikçilerimizin davranış tüzüğümüze uyduğundan emin oluyoruz.
Denetimler ve yerinde ekipler sayesinde çalışanların saygıya dayalı kaliteli bir çalışma ortamından yararlanmalarını ve çevreyi korumalarını sağlıyoruz.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Astar 100% Polyester Kovan/kabuk 100% Polyester Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uyku tulumunuzu katlayıp kılıfına yerleştirerek kolayca çantanızda taşıyabilirsiniz. Isı yalıtımı sağlayan şişme yapıyı korumak için kılıfı çıkarın ve kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Fransa'da, Mont Blanc dağının eteklerinde yer alan tasarım ekibimiz Quechua ürünlerini hayal eder, düşünür ve tasarlar.

Ürünlerimizi, rahatlık ve dayanıklılık özelliklerini onaylamak adına kullanıcılarımızla test ederiz. Bretanya, Korsika... Mümkün olan her bölgede ve her hava koşulunda ürünü kullanırız. Fikir alışverişi yaparak geçirdiğimiz anlar bizim için oldukça değerlidir, böylece sizin görüşlerinizi öğrenerek gelecekteki ürünlerimiz için adım atmış oluruz!

Onaylayan

Quechua uyku tulumları, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla doğada ya da kamp yaparken geçirdiğiniz gecelerde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edildi.

Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünlerimizi test eder. Bu sayede size kaliteli uyku tulumları sunabiliriz.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz