QUECHUA

Çocuk Sırt Çantası - 5 L - Mavi - MH100

₺210
Ref. : 8588848

5 litre hacimli bu küçük ve hafif sırt çantası çocuklarınızın temel eşyalarını taşıyabilmesi için tasarlandı.

Maceralara atılmak ya da anaokulunda kullanmak için ideal olan bu hafif çanta askılarıyla miniklere çok uygundur. Geniş ağzı ve gözleri sayesinde rahat ve kullanışlıdır.

Renk: Koyu lacivert / Koyu lacivert

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

5 L hacim / boyutlar: Y: 27 cm / G: 19 cm / D: 15 cm

Hafiflik

Sadece 150 gram

Taşıma kolaylığı

Çocuklara uygun S boy dolgular ve askılar Göğüs kayışı

Çok gözlü

1 fermuarlı bölme 1 file göz 1 matara gözü

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Aşınmaya karşı dayanıklı bileşen (zemin ve sırt). 10 YIL GARANTİ

teknik bilgiler

10 YIL GARANTİ

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

ÜRÜNLERİMİZİN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Ağırlık

0.15 kg

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Sırt kumaşı 100% Polyester Cep 100% Poliamid Astar 100% Polyester Köpük kısım 100% Polietilen Kaplama 100% Poliüretan Kayış halat 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sırt çantanızı kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

TESTLER

Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Ağırlıkla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir.
Sarah, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

daha fazla bilgi

Unselected
ÇOCUK SIRT ÇANTASI - 5 LİTRE - MAVİ / TURUNCU - MH100 QUECHUA

Leny

Genç yürüyüşçü - quechua

2 cep sayesinde seçim hakkım var. Büyük bir matara alırsam büyük bir cep ve sadece küçük bir matara istersem küçük bir cep.