OXELO

Çocuk Scooter İskeleti - 3 Tekerlekli - B1

₺900
Ref. : 8757123

Eğlenceli ve öğretici bu scooter 80 - 115 cm arası çocukların kaymayı eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için tasarlandı (gövde ayrı satılır)

Benzersiz yönlendirme sistemi ile B1, öğrenmeyi kolaylaştırır, kolay dönüşler yapmasını sağlar, 2 yaş ve üzeri çocukların psikomotor gelişimine eşlik eder.

Renk: Siyah

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Psikomotor gelişimini destekler

Patentli sistemi öğrenme ve psikomotor gelişimi destekler

Farklı kullanım çeşitleri

2-4 yaşa (80-115cm) uygun olması için 3 farklı pozisyonda ayarlanabilen gidon

Kişiselleştirme

Gövde, scooterınızı kişiselleştirmek için ayrı ve BAĞIMSIZ OLARAK satılır

ürün fotoğrafları

Çocuk Scooter İskeleti - 3 Tekerlekli - B1
Çocuk Scooter İskeleti - 3 Tekerlekli - B1

teknik bilgiler

Neden B1 scooter seçilmelidir?

Benzersiz ve patentli yönlendirme sistemi ile 2 ön tekerlek için. Bir psikometrist yardımıyla tasarlanan bu yapı, gövdenin çocuk için kesin ve güvenli bir açıyla eğilmesini sağlar (bu sistem, çocuğun ilerlediği ya da döndüğü sırada dengesini kaybetmesinin önler). Eğimli gidon kolu, çocukların doğru şekilde durmaları için tasarlanmıştır. Öğretici ve kolay B1 scooter, çocukların doğru şekilde scooter kullanmasına ve psikomotor gelişimine yardımcı olur.

B1 scooter, çocuğun psikomotor gelişimini nasıl etkiler?

Denge, el, ayak ve göz koordinasyonu ile belirli alanda vücudun yönlendirilmesi de çocuğunuzun psikomotor gelişimine katkı sağlayan öğretilerdir. 3 tekerlekli B1 scooter, tüm bu becerilerin kazanımını kolaylaştırmak ve 2 yaşından büyük tüm çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için bir psikometrist yardımıyla özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

B1 scooter ne işe yarar?

Benzersiz ve lisanslı yön sistemi sayesinde, B1 scooterın gövdesi her dönüşte çocuğunuzun doğal vücut hareketlerine uyum sağlayacak şekilde belirli açılarla yana yatar. Bu sistem ile sürüş veya dönüş sırasında oluşacak dengesizliğin önüne geçilir. Öğretici bu sistem sayesinde o yaştaki çocukların başlıca motor becerilerinin gelişmesini kolaylaştırır.

B1 çocuk scooterının kullanımı için gereken güvenlik kuralları nelerdir?

Scooter'ın destek ekipmanları ile birlikte kullanılması önerilmektedir. Bu özellikle küçük çocuklar için geçerlidir! Çocuğunuza seviyesine göre kask, dizlik ve dirseklik giydirmeyi unutmayın.

B1 scooter, çocuğun kolayca kaymasını nasıl sağlar?

PU lastik tekerlekler ve ABEC1 rulmanlar, 2 - 4 yaş arası çocuklara uygun bir kayma kalitesi sunar: aşırıya kaçmadan oldukça iyi. Amaç: aşırı hızlarla çocuğu korkutmamak.

B1 scooterın ağırlığı nedir?

1,8 kg: çocuklar kolaylıkla kullanabilir, yetişkinler ise rahatça taşıyabilir!

B1 scooterın gövdesi nasıl değiştirilir?

Renkli gövdeyi şasiye hızlı bir şekilde sabitleyebilmenizi sağlayan 5 vidası sayesinde B1 çocuk scooterı çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Scooter antrenmanı için vazgeçilmez olan bu gövde, ayrı satılır ve istediğiniz kadar yenilenebilir... Scooterınıza yeni bir görünüm vermek için mükemmeldir!

B1 çocuk scooterının boyutları nelerdir?

B1 çocuk scooterı, çocuğun tamamen rahat hissetmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır: Gövde uzunluğu: 30 cm
Gövde genişliği: 10,5 cm
Gövde yüksekliği: 5 cm
Ön tekerlek çapı: 125 mm
Arka tekerlek çapı: 100 mm
En alçak pozisyonda gidon yüksekliği: 45 cm (gövdeden itibaren)
En yüksek pozisyonda gidon yüksekliği: 59 cm (gövdeden itibaren)
Toplam uzunluk: 56 cm
Dingil genişliği: 26 cm 

B1 scooterımı güvenle nasıl kullanabilirim?

Kullanmaya başlamadan önce ve kullandıktan sonra, scooter'ın durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz. Anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol edin. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır: Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın. Scooter'ınızın ömrünü uzatmak ve onarmak için gerekli parçaları sipariş verebileceğiniz Decathlon atölyenize başvurabilirsiniz.

B1 scooterı taşımak için ipucu

1 saniyede çıkartılabilen gidon, kauçuk bant sayesinde kolayca gövdenin altına bağlanabilir. Bu sayede, B1 scooter elinizde taşırken veya arabanıza yerleştirdiğinizde daha az yer kaplar ve daha hafif olur.

Ürünlerimiz nasıl test edilir?

Tüm scooter'larımız laboratuvarda test edilmiştir. Bu testler, aşınma testlerini de içeren scooter kullanımına yönelik yerel yasa standartlarının onaylanmasını sağlar (örneğin, katlama sistemini kontrol etmek için bir makine, scooter'ı 10 000 defa katlar). Laboratuvarda yapılan bu testler daha sonra, saha testleri, bazı ölçümler ve test edenlerin görüşleri doğrultusunda ürünü zorlu bir sınavdan geçirerek tamamlanır. Sonuç: test edilmiş ve onaylanmış bir ürün.

B100 scooterın taşıyabileceği ağırlık ne kadardır?

20 kg. 

Garanti

Aşınabilecek parçalar hariç (tekerlek ve rulman gibi) 2 yıl garantilidir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Şasi 90% Polyamide, 10% Çelik Tekerlekler 55% Polypropylene, 45% Stiren Etilen Bütadien Stiren Bar 100% Alüminyum

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Yetişkinler ve akrobasi için uygun değildir. Maks ağırlık 20 Kg

TESTLER

Bu Scooter EN 71 Avrupa Scooter standardına uygundur.

Onaylayan

B1 scooter için bir psikometrist ile birçok özel test yapılmıştır ve bu testlerin sonucunda çocukların kullanımına uygunluğu tespit edilmiştir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz