QUECHUA

Çocuk Outdoor Ayakkabı - Mavi/Turuncu - NH500

₺990
Ref. : 8736032

Bu ayakkabı, yol veya orman gibi her türlü zeminde yapılan yürüyüşlerde, çocukların koşması, zıplaması, atlaması ve oynaması için tasarlandı.

Çocuğunuzla doğa yürüyüşü mü yapıyorsunuz? O halde bu ayakkabılar ona ideal yürüyüş rahatlığı sunacak. Ayrıca hafif ve neme karşı koruma sağlar. Mükemmel yer tutuş özelliği ile her yere tırmanabilir!

Renk: grafit grisi / Açık Mocha / PORTAKAL RENGİ

  • 28 undefined
  • 29 undefined
  • 30 undefined
  • 31 undefined
  • 32 undefined
  • 33 undefined
  • 34 undefined

ürün faydaları

Yol tutuş

Kramponların yapısı ve derinliği (3 mm) tüm zeminlerde yer tutuş sağlar

Su tutmaz

Sentetik kumaşı, yaklaşık 1 saatlik çiseleyen yağmura karşı su sızdırmaz.

Rahatlık

Ayak hareketlerine mükemmel uyan esnek oluklu taban + darbe emici topuk

Sağlamlık

Sağlam ve güçlendirilmiş bileşenleri daha uzun ömürlü olmasını sağlar

teknik bilgiler

NH500 çocuk ayakkabısının yer tutuş özelliği nasıl test edilir?

Tabanlarımızın yer tutuşu onaylanmıştır. Bu özelliğin kullanılabilmesi için NH500 çocuk doğa yürüyüşü ayakkabısı birçok farklı zeminde (düz, aşındırıcı, kuru, ıslak) gerçekleşen yer tutuş laboratuvar testlerini geçmelidir. Bu özelliğin onaylanabilmesi için tabanlarımızı dağlık arazilerdeki antrenman alanlarında km'lik bir mesafede test kullanıcılarından oluşan bir panelde test ederiz.

NH500 çocuk doğa yürüyüşü ayakkabısı için doğru numarayı nasıl seçebilirim?

Doğa yürüyüşlerinizde, çocuğunuzun standart ayakkabı numarasının bir numara büyüğünü almaktan çekinmeyin. Böylece inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarının ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnakları kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların ayağının ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

NH500 doğa yürüyüşü ayakkabısının çocuğum için uygun olduğundan nasıl emin olabilirim?

Çocuğunuzun iki ayakkabıyı da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayın. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: Topuğun iyi yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması.
Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun.
Ayrıca çocuğunuzun NH500 doğa yürüyüşü ayakkabısını ilk yürüyüşlerinde giymesini sağlayın. Bu şekilde ayakları ayakkabıya daha kolay alışacaktır.

NH500 çocuk doğa yürüyüşü ayakkabısının iç tabanı çıkarılabilir mi?

NH500 çocuk ayakkabısının iç tabanı daha hızlı kuruması için çıkarılabilir yapıdadır. Bu taban ortopedik bir tabanla değiştirilebilir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Stiren Bütadien Stiren Üstü 60% Polyester, 40% Poliüretan Astar ve çorabı 60% Polyester, 40% Etilen Vinil Asetat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve havadar bir yerde saklayın.

TESTLER

Lille'de bulunan Decathlon Sportslab laboratuvarımız da Quechua ürünlerimizin inovasyonuna ve geliştirilmesine katkıda bulunur.
4 farklı bölüme ayrılır ve her biri kendi ekipmanları ile teknolojilerine sahiptir: - Ayak yapısı (özellikle 3D analizi sayesinde);
- Hareket bilimi;
- Termal rahatlık (dört iklim odası ile);
- Davranışsal ve duyusal bilimler.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir.
Chloé, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz