NABAIJI

Çocuk Kolluk / Kemer - "Palmiye" Baskılı - Tiswim

₺450
₺585 -23%
*02.02.2024 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ref. : 8732401

TISWIM havuz kolluğu/kemeri, yüzmeyi keşfeden 2 - 6 yaş arasındaki çocuklar için tasarlandı.

1 ürün 3 kullanım şekli! TISWIM, yatay ve dikey pozisyonlardaki farklı yüzme aşamalarında seviyesi ne olursa olsun 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuğun yüzmesine yardımcı olur. Yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.

Renk: Açık turkuaz yeşili / Mentol yeşili / Koyu lacivert

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Yüzdürmeye yardımcı

İdeal yüzerlik sağlar (EN 13138-1 standardı üstüdür).

Farklı kullanım çeşitleri

Çocuğun yüzme seviyesine uygun olacak şekilde 3 farklı kullanım imkanı bulunur

ürün fotoğrafları

Çocuk Kolluk / Kemer - "Palmiye" Baskılı - Tiswim
Çocuk Kolluk / Kemer - "Palmiye" Baskılı - Tiswim

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Oda 100% Polivinil klorür Dış katman 50% Poliamid, 50% Polyester Köpük 100% Polietilen Tokalar 100% Polyoxymethylene Kayış halat 100% Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Duru su ile yıkayın, açık havada kurutun, kuru ve havadar bir yerde güneş ışınlarından uzakta muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

En çok tavsiye edilen ve gözetimli kullanılan kolluk/kemer.

TESTLER

Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur.

Onaylayan

Nabaiji Tiswim yenilikçi kolluk - kemer, yüzmeyi öğrenmeye yardımcı EN 13138-1 yüzerlik standardına uygundur. Bu ürün standardın üzerinde bir yüzerlik seviyesine sahip olmalıdır (Ürünün tamamı kullanıldığında 50 newton, sadece kolluklar kullanıldığında ise 25 newton olan bir standart için 30 newton).

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

teknik bilgiler

Bebek/çocuk su sporları çocukların psikomotor gelişimlerine eşlik eder.

NABAIJI bebek/çocuk su sporlarında 3 farklı deneyim sunar: Suyu keşfetme, Yüzmeyi keşfetme ve Dalmayı keşfetme.
Her deneyime uygun farklı ürünler mevcuttur.
Yenilikçi TISWIM kolluk - kemer "Suyu keşfetme" deneyimi için idealdir. Modüler oluşu sayesinde çocuğa suyu keşfetme aşamasında eşlik eder, çocuğun gelişimine göre azalan bir yüzerlik seviyesi sunar ve suyun içinde farklı yüzme pozisyonlarının keşfedilmesini sağlar.

Yenilikçi bir ürün neden kullanılmalıdır?

Çocuğunuz için suyun üzerinde kalmayı sağlayabilecek ve yüzme seviyesine uygun yardımcı ürünün bulunması zor olduğundan, NABAIJI TISWIM adlı kolluk-kemeri tasarladı. Bu yenilikçi ürün modüler yapısıyla, çocuğunuzun suyun keyfini çıkarmasının yanı sıra yatay ve dikey yüzebilmesini, güven içinde hareket etmesini ve ilk yüzme hareketlerini yapabilmesini sağlar.

TISWIM kolluk - kemerin 3 kullanım şekli nedir?

Adım 1/ Başlangıçta, TISWIM'in bütün parçaları kullanılır ( kolluklar + ön kemer).

Adım 2/ Dikey şekilde hareket etmeye başlamak için kolluklar tek başına kullanılır

Adım 3/ Sırtta tek başına yer alan kemer, yüzücü pozisyonunun keşfedilmesi (yatay) ve ilk yüzme hareketlerinin yapılmaya başlanması.

Kullanım önerileri

Bir ürün takım olarak giyilen bu ürün, çocuğun bedenine tam olarak uymadığı takdirde ciltte oluşacakk sürtünme kaynaklı risklerden kaçınmak için ürünün altına bir üst giyilmesi önerilir.

Güvenli kapatma sistemi

Karın bölgesinin ayarlama kayışı, çocuğun kendi başına açmaması için 3 noktalı klips sistemine sahiptir. İstenmeyen şekilde açılmaları önlemek için klips en az iki eşzamanlı veya sıralı hareketlerle kapatılmalıdır.

Bu kolluk-kemerin valfi nasıl çalışır?

Yenilikçi TISWIM kolluklar hava kaçırmayan kapağı bulunan PVC valf ile donatılmıştır. Ürünü doğru bir şekilde şişirmek için kapağı açmak adına valfin altına bastırmanız gerekir.
Valfi yaklaşık 2 saniyede mekanik olarak kapanır, şişirme sonrasında biraz hava sızması normaldir. Bu nedenle hızlıca kapatmak gerekir.

Kolluk - kemer göğüs pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Karın bölümünü karnın üst kısmına yerleştirin, bu sayede ürün çocuğun göğüs bölgesinin alt bölümünü kavrayacaktır. Normal bir şekilde bağlayın, ürünü çocuğunuz giyerken şişirin, çok şişirmemeye dikkat edin. Kemer çocuğunuzun beden yapısına mükemmel uyum sağlayacaktır.

Yüzmeye yardımcı ürünler kullanıldığında sürtünmelere bağlı tahrişlerin ve kızarıkların oluşumunun önüne nasıl geçilir?

Çocukların cildi oldukça hassastır. Su üstünde kalmaya yardımcı ürünler çocuğunuzun yaptığı antrenmanın seviyesine ve suyun içinde geçirdiği süreye göre ciltte tahriş oluşumuna neden olabilir. Bu rahatsızlığın önüne geçmek adına Tiswim yenilikçi kolluk - kemerin altına bir üst giyilmesini öneriyoruz.

Kemeri karın pozisyonunda vücudun hangi bölgesine takmalıyım?

Kemer karnın üst kısmına yerleştirilmelidir. Kolluk kemeri çocuğunuzun göğüs bölgesine yerleştirmemeye dikkat edin, aksi takdirde ürün çok yüksekte olacak ve yeterli kavramayı sağlamayacaktır. Suyun üstünde kalan bölümünün göğsünün alt kısmında kalabileceği alçak bir pozisyonu tercih edin.

TISWIM'in farklı bölümleri nasıl şişirilir?

Farklı gelişim seviyeleri farklı şişirme seviyelerini gerektirir.
Kolluklar her zaman maksimum seviyede şişirilmelidir. İkinci bölümünü ürün çocuğunuzun koluna takılıyken şişirin.
Kemerin karın pozisyonunda şişirilmesi çocuğunuzun boyuna ve vücut yapısına uygun olmalıdır.
Kemer sırt pozisyonunda kullanıldığında çocuğa giydirilmeden önce fazla şişirmemeye dikkat edilerek normal seviyede şişirilmelidir.

Karın bölgesinin şişirme seviyesini çocuğuma göre nasıl ayarlayacağım?

Her çocuğun vücut yapısı farklı olduğundan Tiswim'in karın bölümünün şişirme seviyesi çocuğun vücut yapısına göre ayarlanabilir.
Kemerin sıkma sistemini çocuğunuzun vücut yapısına mükemmel şekilde uyum sağlayabilmesi için ürünü şişirmeden önce çocuğunuza giydirerek ayarlayın. Ardından ürünü şişirin.

Ürünün tüm parçalarını kullandığımda neden çocuğumun çenesine kadar çıkıyor?

Karın bölümü çoğu zaman çok fazla şişirilir ya da kemer yanlış şekilde yerleştirilir.
Kemeri çocuğunuzun karnının üst bölümüne düzgün bir şekilde yerleştirin ve karın bölgesini çocuğun vücut yapısına uygun olacak şekilde şişirin, bu sayede çocuğunuz suyun içindeyken ürün çok fazla yukarı çıkmayacaktır. Ürün suyun içindeyken çok yukarı çıkarsa çene bölgesinde çocuğunuzun cildinde tahriş yaratabilecek sürtünmeler meydana gelebilir.

Çocuğum neden sırt üstü düşüyor?

Çocuğunuz arkaya doğru gidiyorsa bu durum karın bölgesinin hacminin vücut yapısına uygun olmadığı anlamına gelir.
Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Çocuğunuz her zaman arkaya doğru düşüyorsa dengesini bulabilmesine yardımcı olmak adına karın bölgesinin şişirme seviyesini artırmaktan çekinmeyin.

Çocuğum neden öne doğru düşüyor?

Hayır, ürün takılırsa çocuğunuz öne doğru düşmeyecektir.
Yenilikçi kolluk - kemerden tam anlamıyla faydalanabilmek için çocuğunuzun motor becerilerinin ve yüzme seviyesinin dengesini koruması ve başını dik tutabilmesi amacıyla yeterince gelişmiş olması gerekmektedir.
Bu nedenle çocuğunuzun beden yapısı çok küçükse ve desteğe ihtiyaç duyuyorsa karın bölgesinin şişirme seviyesini suya biraz daha batacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kolluk - kemer sırt pozisyonunda nasıl ayarlanır?

Üçüncü aşamada çocuk kemer sırtında takılıyken suyun içinde yatay durmayı keşfedebilir. Bu aşama için sırt bölümünün çok fazla olmamak kaydıyla uygun seviyede şişirilmesi ve ardından kemer çocuğa giydirilerek normal seviyede sıkılması gerekmektedir. Daha fazla rahatlık için koruma bölgelerini kayışların altına düzgün yerleştirmeyi unutmayın.

Çocuğum TISWIM ile suya atlayabilir mi?

Evet ancak dikkat edin! Ürün doğru bir şekilde takıldı ve şişirildiyse çocuğunuz suya atlayabilir ve kollarında ya da çenesinde tahriş oluşmadan suyun keyfini çıkarabilir. Yine de suyun derinliğine dikkat edin, kolluklar yüzme yardımcısı ürünlerdir, çocuğunuz boyunu aşan derinlikteki sulara atlamamalıdır. Ürünün tüm parçaları kullanılırken çocuğunuz suya atlamaktan çekinmiyorsa daha fazla hareket özgürlüğü sağlamak için ürünün karın bölgesini çıkarabilirsiniz.

Çocuğum 15 kg altındaysa TISWIM kolluğu kullanabilir miyim?

Hayır, Tiswim yenilikçi kolluk-kemer güvenlik açısından 15 - 30 kg ağırlığındaki çocuklar için idealdir. Bu kilonun altındaki çocuklarda kolluk çok büyük olacak ve rahatça yüzmelerini önleyecektir. Bu nedenle hareketlerini kontrol edemeyecekler ve kendilerini toplamaya fırsatları olmadan arkaya ya da öne doğru düşeceklerdir. Ürünün kullanıma uygun kullanıcı ağırlığına dikkat edin. Çocuğun boyu da ürün seçiminde bir etkendir.

Şişirdiğim halde ürün hava kaçırıyorsa ne yapmalıyım?

Valf doğru çalışmıyor olabilir. Eğer düzgün kapanmamışsa ağız kapanmadan önce dışarı yüksek miktarda hava sızabilir. Düzgün yerleştirmek için parmaklarınızla 2 - 3 defa sıkın ardından ürünü maksimum seviyede şişirin ve kapağı kapatın. Valfin düzgün oturması gerekir.

Ürünün bakımı

Kullandıktan sonra ürününüzü yıkayın ve güneş altında bırakmayın Ürünün dikiş yerleri zarar görebileceğinden ve güvenliği bozulabileceğinden TISWIM'i makinede yıkamanız kesinlikle önerilmemektedir. Ürünü elde yıkayın ve kolluk-kemeri bir havlu ile silin.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz