DECATHLON

Çocuk Cırt Cırtlı Spor Ayakkabı - Siyah - Playventure City

₺1.300
Ref. : 8788827

Maceracı çocuklar için deri spor ayakkabı. Kolay giyilen bu ayakkabı, çocukların tüm maceralarına dayanacak şekilde tasarlandı!

3 yıllık çalışmanın ardından mükemmel bir darbe emicilik, bükülme ve esneme dengesine sahip ayakkabımız büyüme çağındaki çocuğunuzla uyum sağlar ve motor becerilerinin gelişimini destekler!

Renk: füme siyah

  • 32 undefined
  • 33 undefined
  • 34 undefined

ürün faydaları

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Nubuk deriden yapılan bu ayakkabı maksimum dayanıklılık için tasarlandı.

Kavrama

Kayma riskini azaltmak için süper kavrayıcı kauçuk taban

Esneklik

Tabandaki çentikler, ayakkabının esneyip tüm hareketlere uymasını sağlar.

İz bırakmaz taban

Spor salonu zeminlerinde iz bırakmayan kauçuk taban

ürün fotoğrafları

Çocuk Cırt Cırtlı Spor Ayakkabı - Siyah - Playventure City
Çocuk Cırt Cırtlı Spor Ayakkabı - Siyah - Playventure City

teknik bilgiler

Play koleksiyonunu benzersiz kılan şey nedir?

11 çocuk sağlığı uzmanı ile geliştirilen ayakkabılarımızı keşfedin. Çocukların doğal gelişimlerini hesaba katarak ideal özellikleri belirledik: Ayağın kas gelişimini olumlu etkilemek için ayakkabının önü esnekliktir, yastıklıdır ve bilekleri ayarlamalıdır. Beyin-ayak koordinasyonu çocukların denge ve psikomotor gelişimi için önemlidir. Spor ayakkabılarımız ayak korumasını sağlarken bu bağlantıyı da kurar.

Gerçekten dayanıklı bir spor ayakkabıya ihtiyacınız mı var?

Küçük maceraperestlerinizin ayakkabıları zorlu testlere tabi tuttuğunu biliyoruz. Bu yüzden, çocukların tüm meydan okumalarını ortadan kaldırmaya hazır bir spor ayakkabı tercih ettik ! Sağlam nubuk deri gövdesi ve dayanıklı kauçuk tabanı ile bu ayakkabımız dayanıklılığı, nefes alabilirliği ve rahatlığı bir araya getirir.Çocuklarınız tüm maceralarını yaşamaya hazır olacak!

Artık çocuğunuzun ayağı kaymayacak!

Çok iyi kavrama özelliğine sahip kauçuk tabanı sayesinde, en hareketli anlarda bile her adım güvenli ve dengelidir. Kontrolsüz kaymalara son, oyuna, spora, maceraya en güvenli şekilde yer açın. Miniklerinize ihtiyaç duydukları rahatlığı verin.

Mükemmel bir esneklik sunan spor ayakkabıları tercih edin!

Çok sert ayakkabılar büyüme çağındaki çocuğunuzun ayaklarının iyi bir şekilde gelişmesini engeller. Ön tarafta ideal esneklik ayağın doğal bir şekilde hareket etmesini sağlar, kasları ve büyümeyi destekler.Ayak tabanının orta kısmına denk gelen bir kıvrım ekleyerek ani yön değişiklikleri sırasında iyi bir destek sağladık.

Zemindeki izlere son!

Çocuk koleksiyonumuzdaki tüm ayakkabılar gibi, bu ayakkabının da iz bırakmayan tabanı vardır ve okuldaki spor aktiviteleri için mükemmeldir. Spor salonu zeminlerinde iz bırakmaz ve çok iyi bir tutunma sağlar.

Çıkabilen taban neden bir avantajdır?

Çıkabilen tabanlıklarımız kötü kokuları engellemek için tasarlandı! Hava almaları için onları düzenli olarak çıkarın. Aynı zamanda küçük maceraperestlerin kişisel rahatı ve ihtiyaçları için ortopedik tabanlarla değiştirilebilirler.

Çocuklarınız için neden cırt cırtlı spor ayakkabısı seçmelisiniz?

Bağcık derdine son! Cırt cırtlı spor ayakkabılarımız sayesinde çocuğunuz ayakkabısını göz açıp kapayıncaya kadar giyebilir. Bağımsızlığa doğru bir adım! Cırt cırt, minik maceraperestinizin spor ayakkabılarına şık bir dokunuş ekler. Çocuklarınıza tüm aktiviteleri için hem havalı hem de kullanışlı bir görünüm sunun.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Üstü 80% Sığır derisi, 20% Polyester Astar ve çorabı 100% Polyester Dış tabanı 70% Sentetik kauçuk, 30% Silgi

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz