ROCKRIDER

Bisiklet Lastiği - 29x2.10 - Bütün Zeminler

₺600
Ref. : 8328674

Bu dağ bisikleti lastiği her türlü zeminde hobi maksatlı yapılan bisiklet gezintileri için tasarlandı.

Uygun fiyatlı, performansı yüksek ürün.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Uyumluluk

29 inç iç lastik ve jantlar ile uyumludur.

Yol tutuş

V şeklindeki dişler tüm zeminlerde iyi yer tutuşu sağlar.

Delinmeye dayanıklılık

Hafifletilmiş SKINWALL kenarlar, rahatlığı artıran 60 TPI esnek yapı.

Performans

2.10 genişlik ve tırtıklı yapı ürünün performansını arttırır.

Ağırlık

865 gram. Yumuşak damak telli.

Su geçirmezlik

İç lastik kullanılmaması koruyucu sıvı kullanılmasını zorunlu kılar.

teknik bilgiler

Lastiğin aşındığını nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastik sırtına bakın. Lastik sırtı, bisiklet sürdüğünüz arazi ile doğrudan temas eder ve bu nedenle lastiğinizin performansını belirler.
Lastik sırtındaki dişlilerin düzleşmesi ve yan dişliler ile aynı seviyeye gelmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz.

Lastiği nasıl sökerim?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Ardından bisiklet levyelerini jant ve lastik arasına sokup lastiğinizi kanırtarak yavaş yavaş sökebilirsiniz.

Lastiği nasıl takarım?

Lastiği takmak için öncelikle, lastiğin bir kenarını janta yerleştirin. Ardından iç lastiği tamamen yerleştirmeden, %30 oranında şişirin. (böylece iç lastiğin sıkışma riski azalacaktır.)
Daha sonra sibobun tam karşısından başlayarak ikinci kenarı da yerleştirin. Lastiğinizi tamamen şişirmeden önce iç lastiğin jant ile tekerlek arasında sıkışmadığından emin olun.

Lastiği nasıl şişiririm?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli olun. Önerilen basınç değerleri lastiğin yan kısmında ve internet sitesindeki ürün fişinde belirtilmiştir.
Bisiklet sürmeye başlamadan önce lastiklerinizin uygun basınçta olup olmadığını kontrol edin.

Uzman tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz. Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yol tutuşu artırır. Kuru havalarda bisiklet sürerken ise lastik basıncını artırabilirsiniz.

Tubeless Ready

Bu lastik, özel bir Tubeless jant kullanıldığında Tubeless lastik (iç lastik olmadan) olarak da takılabilir. Lastiğin patlama riskini azaltmak ve su sızdırmazlığı artırmak için özel Tubeless koruyucu sıvı uygulayabilirsiniz.
Tubeless lastikleri şişirmek için bir kompresör veya yüksek basınçlı bir pompa kullanılmalıdır. Tubeless Ready, yol tutuşunu artırarak rahatlık ve performans sağlar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Zar 80% Doğal kauçuk lateks, 20% Sentetik kauçuk

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu lastik yumuşak damak tellerine sahiptir ve kolayca taşınır ve kaldırılırlar.

Kullanıcı Talimatları

Lastiğinizin kenarında yer alan şişirme talimatlarına uyun.

TESTLER

B'TWIN'de geleceğin lastiklerini hayal ediyoruz: AR-GE mühendislerimiz yarının lastiklerini, Lille-Fransa'da tasarlıyor. Bu lastik laboratuvarlarımızda testlere tabi tutulmuş ve uzman bisiklet ekibimiz tarafından sahada test edilmiştir. Bu teknik uzmanlık, B'TWIN üretim gamımızda “DESIGNED IN FRANCE” etiketiyle gösterilmiştir.

Onaylayan

Sertifikalı ve dünyanın önde gelen markaları tarafından bilinen Wheel Energy laboratuvarı tarafından farklı kriterlere göre test edilmiş ve onaylanmıştır: yol tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılık, kullanım ömrü, performans...

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz