FOUGANZA

Binicilik Togu - Siyah - 100

₺890
Ref. : 961392

Bu tog düşme anında başınızı desteklemesi için, binicilik yapmaya yeni başlayanlara yönelik olarak tasarlandı.

Midilli ya da ata mı biniyorsunuz? Arkasındaki sıkma mekanizması sayesinde rahat ve kolay ayarlanabilen tog 100 modeli.At sırtındaki ilk denemelerinizde maksimum rahatlık ve güvenlik.

Renk: Siyah

  • XS/48-52cm undefined
  • S/52-55cm undefined
  • M/55-58cm undefined
  • L/58-61cm undefined

ürün faydaları

Darbelere karşı koruyucu

EN1384:2017 sertifikasına sahip dayanıklı tog.

Ayarlanabilir yapı

Kullanışlıdır, arkadaki sıkma halkası ile boyunu hızlıca ayarlayabilirsiniz.

Rahatlık

Kayışlarda ve togda bulunan süngerler maksimum rahatlık sağlar.

Havalandırma

Eyer üstündeyken başınız terlemesin: togunuz teri dışarı atacak.

Destek

4 noktalı yan bağlama sistemi sayesinde benzersiz bir kavrama sunar.

ürün fotoğrafları

Binicilik Togu - Siyah - 100
Binicilik Togu - Siyah - 100

teknik bilgiler

Standart:

Darbelere karşı EN1384:2017 sertifikasına sahip tog.

Boylar:

XS (48-52 cm), S (52-55cm), M (55-58cm), L (58-61 cm)

Hafiflik:

M Boyda 530 g (55-58 cm).

Destek:

Binicilik antrenmanlarına yeni mi başladınız? Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz 100 togu tercih edin. Atölyelerimizde test edilmiş ve zorlanmıştır bunun nedeni de bu ürünün tasarım amacının dış katman ve/veya destek bileşenlerinin darbe sırasında enerjinin bir bölümünü emmekle yükümlü olmasıdır. Düşme anında togunuzu değiştirin: deformasyonlar her zaman çıplak gözle görülmez ve bazen ekipmanın içinde bulunabilir.

Vücut yapısına uygunluk:

Binicilik ekipmanınızın sizi rahat hissettirecek şekilde düzgün ayarlanması gerekir. 100 tog başınıza göre mükemmel şekilde ayarlanma avantajına sahiptir. XS - L arası 4 boya ve 48 - 61 cm arası çapa sahiptir. Seçim yapmak için ürünü denemeniz ve arkasında yer alan sıkma mekanizması ile ayarlamanız gerekmektedir. Bu ürünün kullanımı oldukça kolaydır, baş çevreniz ne olursa olsun ürünü kolayca ayarlayabilirsiniz.

Rahatlık:

Binicilikten tam anlamıyla keyif almak için ekipman üzerinizdeyken rahat hissetmek çok önemlidir.Fouganza mühendisleri bunu sağlamak için togun emniyet kayışlarına sizlere maksimum rahatlık sağlayacak köpükler eklemiştir. Togun iç kısmında çıkarılabilir ve 30°C'de yıkanabilir, başınızı destekleyen bir köpük daha bulunmaktadır! Çene hizasında bulunan köpük, çocukların genellikle ilk kullanımlarında hissettiği sıkışma hissini önleyecektir.

Kavrama:

Başı etkili bir şekilde sarmak ve desteklemek için 100 tog dört noktalı yan bağlama sistemine sahiptir. Emniyet kayışını dış katmana sabitleyen bu dört nokta sayesinde tog başı dengeli bir şekilde sarar. eğer baş çevrenize uygun bir tog aldıysanız koşma ya da galop sırasında ürün sizi rahatsız etmeyecektir! Gözlerinize düşen, görmenizi engelleyen, atınızı yönlendirmenizi önleyen toglara son!

Havalandırma:

Midilli ve atların davranışları çoğu zaman ön görülemeyeceği ve bazı dersler beklenmedik durumlar sonucunda alındığı için 100 togun tasarımcıları başınızın serin kalmasını sağlayacak bir çözüm yarattı: kask sıcak havayı en iyi şekilde dışarı atabilmesi için üst kısımda 50 adet deliğe sahiptir. Fouganza ekibimiz sıcağa maruz kalmadan eğlenmenizi sağlayacak!

Tasarım:

At binmeye başladığınızda eğlenceli bir ekipmana sahip olmanızı engelleyecek hiçbir şey yok. 100 togun tasarımcıları farklı antrenmanlara uygun olabilmesi için bir çözüm buldu: bu desteğin farklı vizör renkleri mevcuttur.

Bakım kolaylığı:

Togunuza bakım yapmak için bir bezle dıştan temizleyin. Solvent veya diğer aşındırıcı ürünlerin kullanılması togun verimliliğini azaltabilir.
Taşıma ve saklama için uygun bir kumaş çanta kullanarak togu kirlenmeye, çizilmeye ve güneş ışığına karşı koruyabilirsiniz.

Togun ayarlanması:

Maksimum destek için tog, basınç alanı yaratmadan kafaya doğrudan temas etmelidir. Togun hareket ettiğiniz zamanlarda bile, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı ve sıkma mekanizması doğru ayarlanmalıdır.
Togun emniyet kayışı, bir çene kayışı gibi çene seviyesinden değil çene kemiğinin altından geçmelidir. Boğulmayı ve togun kaymasını önlemek için doğru şekilde ayarlanmalıdır.

Darbe emicilik:

Bu tog dış katmanın ve/veya destek sağlayan bileşenin kısmi olarak tahrip olmasıyla oluşabilecek darbe enerjisinin bir kısmını emmek için tasarlanmıştır.
Tog, kafa yaralanmalarının ciddiyetini azaltır. Togun sağladığı destek kaza koşullarına karşı değişiklik göstermektedir, tog kullanımı kişinin uzun süreli sakatlık yaşamasının ya da ölmesinin önüne her zaman geçemez.

Kullanım talimatı:

Togunuzu test etmek için istekli olduğunuzu biliyoruz ancak güvenliğiniz için kullanmadan önce kılavuzu okuyun. Sadece binicilik antrenmanı için tasarlanmıştır ve motor, kayma, hava sporları için kullanılmamalıdır. Buz kızağı, Formula 1 ya da yelken kanat antrenmanlarına başlamaya karar verirseniz, bu kask ne yazık ki ihtiyaçlarınızı karşılamayacaktır. Bunlar için daha uygun olan destekleri seçmenizi tavsiye ederiz.

Kullanım ömrü:

100 kaskınızı seviyor musunuz? Ne yazık ki kaskınızı sonsuza kadar kullanamayacaksınız: darbe almış her tog yenisiyle değiştirilmelidir.Hatta togunuzun darbe almamış gibi görünüyor olsa da içte oluşan bazı darbelerin görülemeyecek olabileceğini unutmayın. Togunuz saklama koşullarına uygun bir şekilde muhafaza edilmiş ve darbe almamışsa, üretim tarihinden itibaren (togun içindeki etikete bakın) 5 sene sonra yenisiyle değiştirmenizi öneriyoruz.

Kişisel koruma ekipmanlarının iade koşulları

Tog bir KKE'dir (Kişisel Koruma Ekipmanı)

Satın almadan önce bu ürünün modelinin, boyunun ve renginin size uygun olduğundan emin olmalısınız.

Aksi halde koşullarımıza uygun olacak şekilde iade edebilirsiniz: Ürünü kılavuzu, etiketleri ve eğer mevcutsa orijinal ambalajında iade ettiğiniz için teşekkür ederiz; yeniden değerlendirilebilir. Hepimiz: "Gezegenimize saygı duyuyoruz."

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Kovan/kabuk 100% Akrilonitril Bütadien Stiren Ana astar 100% Polistiren Kayış halat 100% Poliamid Tokalar 100% Polyoxymethylene Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Togu, ısı kaynağı veya arabanızın güneş alan arka bölümü gibi yüksek sıcaklığa maruz kalabileceği yerlerde bırakmayın. Bu, polistiren maddenin koruyucu özelliklerinin yıpranmasına sebep olabilir.

Kullanıcı Talimatları

DARBE ALMIŞ BÜTÜN BİNİCİ TOGLARI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR

TESTLER

Yürürlükteki yasalara uygun bir şekilde bağımsız laboratuvarda test edilmiştir.

Onaylayan

N:2789, Pourquery Financier onaylı kuruluş

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz