WEDZE

Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip

₺890
Ref. : 8641828

Bu kayak montu, bebeklerinizin ilk kızak deneyimlerini yaşamaları için tasarlandı. Hem kar girişlerini önler hem de çok sıcak tutar

Bu kayak montu kalın ve sıcak tutan elyaf dolgusu sayesinde soğuk ve karlı havalar için idealdir. Bebeğiniz nemli havalarda kuru kalacak!

Renk: Mürdüm / Ahşap kırmızı

  • 73-75cm 12 AY undefined
  • 76-81cm 18 AY undefined
  • 82-88cm 24 AY undefined
  • 89-95cm 2-3 YAŞ Stokta Mevcut Değil

ürün faydaları

Isı yalıtımı

150 g. / m² dolgu 140g/m² polar astar ve sırt kısmı 220g/m² suni kürk.

Su geçirmezlik

Su geçirmez kaplama 5.000 mm H2O (Schmerbers) | Dikişler su sızdırır.

Uyumluluk

Wedze bebek eldivenlerini takmak için Lugiklip sistemi Eldivenler dahil değildir

Cep

2 adet el cebi.

Ayarlanabilir yapı

Elastik bilekleri ve etek kısmı kar girişini engeller.

Farklı kullanım çeşitleri

Enseye gelen yüksek yaka Tek bir hareketle yüzü saran kapüşona dönüştürülebilir

Kişiselleştirme

Çocuğunuzun adını yazmak için iç kısımda bir bölüm bulunur.

ürün fotoğrafları

Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip
Bebek Kayak Montu - Mor / Pembe - 500 Warm Lugiklip

teknik bilgiler

Kışın karda kızak yaparken bebeğimin üşümediğinden nasıl emin olabilirim?

Tasarımcılarımız vücudu sıcak tutmak için elyaf dolgu kullanmıştır. Bu polyester temelli sentetik bileşen kalınlığına bağlı olarak havayı hapseder. Dolgu ne kadar kalın olursa o kadar havayı hapseder ve daha fazla ısı yalıtımı sağlar. Bu bebek kayak montunda 150 g/m² dolgu kullanılmıştır.

Kışın karda kızak yaparken bebeğimin kuru kaldığından nasıl emin olabilirim?

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça, kumaşın geçirmezliği artar. 2 000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip kumaş 2 000 mm su basıncına karşı dayanıklı demektir. Kalite garantili kayak montu.

Bebeğimin eldivenlerini kaybetmemesini ve ellerinin daima sıcak ve kuru kalmasını nasıl sağlayabilirim?

Wedze bebek eldivenlerini, Wedze bebek kar/kayak tulumunun ve montunun kollarına takmak için Lugiklip sistemini kullanın. Lugiklip aksesuarlarının eğlenceli tasarımı sayesinde, çocuğunuz eldivenleri karıştırmadan kendi başına giyebilir! Sadece renkleri eşleştirmek yeterlidir, böylece hayvan kafaları oluşur. Eldivenler her zaman elinizin altında olacak!

Eldivenler, bu kar/kayak montuna dahil değildir.

Kızak kayarken bebeklerinizi sıcak tutmak için nasıl giydirmelisiniz?

Sıcak ve kuru kalmak için 3 katmanlı giyinme kuralı tekniğini uygulamanızı öneriyoruz: - Kuru kalmak için birinci katman veya termal içlik. - Isıyı korumak için 2. yani ısı yalıtımı yapan katman.
- Kötü hava koşullarına karşı koruma sağlamak için 3. katman.

Su tutmazlık özelliği nedir?

Su tutmaz bir kumaş, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinden akmasını sağlar: Böylece kumaş, suyu içeri sızdırmadan nefes alır ve hafif kalır. Su damlalarının kumaş yüzeyinden akıp gittiğini görebilirsiniz. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz).

Su tutmazlık özelliği nasıl yenilenir?

Kayak kıyafetinin su tutmazlık özelliğini yenilemek için kıyafetinizi 30°C'de sentetik programda tersten yıkamanızı ve bol suyla durulamanızı öneriyoruz Deterjan kullanılabilir ancak yumuşatıcı kullanmayın. Daha sonra, montunuzu açık havada ve askıda düz bir şekilde tamamen kurutun. Son olarak, kıyafetinizi 10 dakika boyunca düşük ısıda kurutma makinesine koyun. Sıcaklık, kumaşın su tutmazlık kapasitesinin yenilenmesini sağlayacaktır.

Bu montta bebeğimin adını nereye yazabilirim?

Ürünü kişiselleştirmek için çocuğunuzun ismini yazabileceğiniz bir bölüm bulunur. Kreşte ya da kursta bebek kayak montunuzu bulmak için çok faydalı bir ipucu.

Bu bebek kayak montunun bileşeninin su geçirmezliği nasıl kontrol ediliyor?

Bir kumaşın kaplama veya membranla sağlanan su geçirmezliği Schmerber veya mm H20 cinsinden ölçülür (su sütunu tarafından uygulanan basınç). Bu sayı yükseldikçe kumaşın su geçirmezliği artar.
Bu bebek tulumu su geçirmez kaplamalı bir bileşenle tasarlandı (JIS 1092 standardı): Bu bileşen, yıkamadan önce (5 metre su sütunu tarafından uygulanan basınç) 500 mm H20'ye (Schmerber) dayanır.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester İkincil astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Kızak ürünleri gerçek kullanım şartları altında test edilmektedir. Kızak kayarken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz