SOLOGNAC

Aerosol Silah Bakım Yağı - 100

₺140
₺190 -26%
*15.04.2024 - 03.07.2024 arası
Birim fiyat ₺700L
Ref. : 8555439

Silahlarınızı yağlamanız ve paslanmayı önlemeniz için tasarlandı. Silahlarınızın iyi durumda olması için bakım yapmanız ve temizlemeniz çok önemlidir.

Silahınızın en iyi durumda olduğundan ve düzgün çalıştığından emin olmanız için doğru yağı kullanmalısınız. Bu ürün avcılar tarafından sizin için geliştirildi!

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Bakım kolaylığı

Bu yağ sayesinde silahlarınızı yağlayabilecek paslanmalarını önleyeceksiniz.

Bileşenler

İçeriğinde sentetik yağ ve bütan bulunmaktadır.

Kullanım kolaylığı

Aerosol yapısı sayesinde düzgün bir uygulama sağlar.

Uygun sıcaklık

- 20°C / +244°C

Kapasite

200 ml 

ürün fotoğrafları

Aerosol Silah Bakım Yağı - 100
Aerosol Silah Bakım Yağı - 100
Aerosol Silah Bakım Yağı - 100
Aerosol Silah Bakım Yağı - 100

teknik bilgiler

SİLAH NEDEN YAĞLANMALIDIR?

Silahınız çoğunlukla metal parçalardan oluşmaktadır ve paslanmasını önlemek için düzenli bakım yapmanız gerekmektedir. Size sunduğumuz bu yap ise paslanmanın önüne geçmek adına özel olarak geliştirilmiştir. Bu yağ ayrıca mekanizmanın düzgün çalışması ve silahta aşırı sürtünmenin önüne geçmek için de kullanılabilir. Bu ürün uzun süreli saklama sırasında silahınızı korur.

HARİCİ UYGULAMA İÇİN KULLANIM ÖNERİLERİ.

Uygulama yöntemi ürünün uygulanacağı yüzeye göre değişiklik gösterir. Büyük yüzeylere uygulanacağı zaman en kullanışlı ve en rahat yöntem tüm parçaları korumak için sprey kullanmak ve ayrıca yağı dağıtmak için bir bez kullanmaktır. Daha küçük alanlarda ise yağ yalnızca silaha uygulanabilir ve bölgenin yapısına uygun olacak şekilde pamuk ya da bez yardımıyla dağıtılabilir.

MEKANİK PARÇALAR İÇİN KULLANIM ÖNERİLERİ

Yağ metali korumasının yanı sıra temas halindeki mekanik parçalarda oluşan sürtünmeyi de azaltmaktadır. İki amaçlıdır: mekanizmanın düzgün çalışmasını sağlamak ve çeliğin çeliğe sürtünmesinden kaynaklı yavaş ya da hızlı aşınmaya karşı korumak. Ayrıca yağın doğrudan ya da dolaylı olarak (damlama) tetik mekanizmasıyla temas etmemesi gerekmektedir. Bu durumda silahın erken ateş alma riski doğar.

KULLANMA TALİMATLARI 1

UYARI. Aerosol oldukça yanıcı bir maddedir. Basınçlı ürün: Isının etkisiyle patlayabilir. Çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın. Isı kaynaklarından, sıcak yüzeylerden, kıvılcımlardan, çıplak alevden ve diğer yanıcı kaynaklardan uzak tutun. Dumanını solumayın. Çıplak alev ve diğer yanıcı kaynakların üzerine sıkmayın.

KULLANMA TALİMATLARI 2

Kullandıktan sonra dahi ambalajı delmeyin veya yakmayın. Güneş ışınlarından koruyun. 50°C üzeri sıcağa maruz bırakmayın. Ambalajı/kabı yerel düzenlemelere uygun olarak atın.

KULLANIM SICAKLIĞI ARALIĞI

Yağın sıvı halde kaldığı sıcaklık aralığı ne olursa olsun, bir yağın kullanım aralığı. Bu yağ -20° C / +244°C arasında sıvı halini korur. Bu sıcaklık aralığı altında ise yağ katı bir hal alabilir ve mekanik parçaları tıkayabilir ya da çalışmasını önleyebilir. Bu aralığın üstünde ise yağ kendi kendine yanma riskine sahiptir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Formül 50% Bütan, 50% Petrol

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz