QUECHUA

6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B

₺27.500
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8562483

Arpenaz 6.3 F&B pollü çadır, üç ayrı odası ve geniş yaşam alanı bulunan bir çadır arayan 6 kişilik kamp grubu için tasarlandı.

Motivasyonumuzu öğrenmek ister misiniz? Fresh&Black teknolojisine sahip ve kurulumu oldukça kolay pollü bir çadır sunabilmek. Çadırınızda daha az ışık ve ısı ile uyanma saatinize siz karar verin!

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

3 Oda: 140 × (210/205) cm | Yaşam alanı: brandalı zemin matıyla 6 m²

Kurulum ve toplama kolaylığı

Pollerdeki renkli göstergelerle kolay kurulum | Önceden kurulu odalar

Isı azaltma

Fresh kumaş: Güneş altındaki çadırınızın iç kısmının daha az ısınmasını sağlar

Karanlık

Black kumaş: Odaların %99 karanlık olmasını sağlar

Su geçirmezlik

Su sütunu (Schmerber): Dış tente > 2000 mm Zemin matı > 2400 mm

Rüzgar direnci

6 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı - yaklaşık 50 km/sa | Rüzgar tüneli testi

Taşıma kolaylığı

Dikdörtgen taşıma çantası | 60 × 40 × 40 cm | 96 litre | 21 kg

ürün fotoğrafları

6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B
6 Kişilik Kamp Çadırı - 3 Odalı - Arpenaz 6.3 F&B

teknik bilgiler

Yaşam alanı

2,1 m yüksekliğe sahip 6 m² yaşam alanı. Bu çadır birçok ekipmana sahiptir:
- yağmur yağdığında çıkarılabilen, girişte yer alan brandalı zemin matı
- kepenkli şeffaf bir pencere
- kapatılabilir yapıda sineklikli pencere
- odalarda ve yaşam alanında eşya saklama bölmeleri

Uyku alanı genişliği

Bu çadırın her bir odası 70 cm genişliğinde, maksimum iki mat yerleştirilebilecek genişliğe sahiptir. 2 odayı birbirinden ayıran parça çıkarılabilir.

Kurulum ve Sökme

Aynı anda odaya ve önceden kurulmuş dış tenteye sahip pollü yapı. Dört adet renkli polü, kendi yuvalarına geçirin. Daha sonra, polleri gergin şekilde dış tentenin altında bulunan siyah uçlara takın. "V" şeklindeki kazıkları arkada bulunan iki köşeye çakın ve ardından çadırı öne doğru çekin. Son olarak, kazıkları öndeki iki köşeye çakın. Kurulumu 2 kişi yapmanızı öneriyoruz.

Güneşe karşı koruma

Fresh&Black teknolojimiz, UPF 50+ güneş korumasına sahip bir kumaştır. Dikkat: yine de tedbiri elden bırakmayın, yüksek miktarda UV ışını açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir.

Havalandırmalar

Yaşam alanında bulunan hava alabilen yapıdaki dış tente, çadırınızı havalandırmanızı ve iç kısımda oluşabilecek yoğunlaşmayı önlemenizi sağlar. Her odanın dışında üst havalandırma bölmesi bulunur. Her odanın içinde büyük bir alt havalandırma bölmesi bulunur. Çadırın yaşam alanında sineklik vardır ve odaların üst kısımlarında sineklikler bulunur.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımızı döner bir platform üzerinde rüzgarlı bir tünelde test ediyoruz. Bu testin amacı çadırlarımızın tüm yüzeylerinin aynı şiddette rüzgara maruz kalmasını sağlamaktır.
Doğru yapılmış bir kurulum ve doğru bağlanmış germe ipleri ile bu çadır 50 km/sa hızında esen, 6 şiddetindeki bir rüzgarda bile kullanılabilir durumda olacaktır.

Su geçirmezlik

Su geçirmezliğin onaylanması için tüm çadırlarımızı test ederiz. Laboratuvardaki ilk testte ürün saatte 200 mm yağan tropikal yağışın eş değeri olan, saatte m²'ye 200 litre suyun düştüğü, bir yağış altında 3 saat boyunca tutulur. İkinci test ekiplerimiz tarafından gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir. Çadır 2000 mm poliüretan kaplamalı, polyester bir dış tenteye sahiptir. Isıyla yapıştırılmış bantlarla sağlanan su sızdırmaz dikişlere ve 140 g/m² polietilen zemin matına sahiptir.

Onarım

Tasarımcı ve kullanıcılar olarak bizler oyun alanımıza tutkuyla bağlıyız ve ürünlerimizin dayanıklı olmasını istiyoruz. Bu nedenle tüm çadırlarımızı tamir edilebilecek şekilde tasarlıyoruz. Yedek parçaların temini ve pollerin tamiri Decathlon atölyesinden ya da decathlon.com.tr sitesinden yapılabilir.

Poller ve kazıklar

Poller - Tüm pollerimiz fiberglastır ve iki aşamalı kalite testlerinden geçerler. Bu testler sonucunda, pollerin kırılmalara karşı çok dayanıklı olduklarından emin olunur.
Kazıklar - Tüm kazıklarımız çelik bileşenlidir ve 6 mm çapındadır.

Bakım önerileri

Kamp çadırlarımız yılda 4 haftalık hobi amaçlı kullanıma uygun olacak şekilde kamp ya da doğa gezileriniz için tasarlanmıştır. Birkaç hafta boyunca UV ışınlarına maruz kalması durumunda kumaş bölümü zarar görebilir. Bu ürünler "bahçe mobilyası" sınıfına girmemektedir ve sürekli olarak dışarıda bırakılmaya uygun değildir. Çadırınızın uzun ömürlü olabilmesi için kullanılmadığı zamanlarda saklamanız önemlidir.

Fresh & Black teknolojisi ile çadırınız hem daha serin hem de daha karanlık olur

Daha iyi uyuyabilmeniz için daha serin ve daha karanlık! Fresh & Black patentli bir Decathlon teknolojisidir, kullanılan özel bileşenler sayesinde güneş ışınlarını yansıtmayı ve ışığı kesmeyi sağlar.
Çadırın içindeki ısıyı azaltmanın yanı sıra sizlere karanlık da sağlıyoruz.
Bu teknolojiden en iyi şekilde yararlanabilmek adına geceleri çadırınızı havalandırmayı unutmayın!

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çift tavan yapısı 100% Polyester Oda 100% Polyester Yer matı 100% Polietilen Direk 100% Cam Elyaf Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çadırınızı, alt kısmı da dahil olmak üzere açık havada kurutmanızı öneriyoruz. Bu sayede çadırınızda koku ya da küf oluşmasından endişelenmeden ürününüzü saklayabilirsiniz.

Kullanıcı Talimatları

Dış mekanda uzun süre bırakmaya uygun değildir.

TESTLER

Quechua çadırlarımızın gelişimine hem ortağımız olan laboratuvarlar hem de kendi laboratuvarlarımız katkıda bulunur.
Analizlerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde ürünlerimizin rüzgara karşı dayanıklılık, su geçirmezlik, sağlamlık gibi teknik özelliklerini garantileyebiliyoruz.

Onaylayan

Quechua çadırları ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla doğada ya da kamp yaparken geçirdiğiniz gecelerde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edildi.

Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder. Bu sayede size kaliteli çadırlar sunabiliriz.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz