QUECHUA

4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black

₺10.690
Ref. : 8731616

Arpenaz 4.1 F&B pollü bu aile çadırı, önceden kurulmuş odası ve geniş salonu bulunan, 4 kişilik bir çadır arayanlar için tasarlandı.

3 yıl garanti, Fresh&Black teknolojisi sayesinde daha serin bir kamp deneyimi, yüksek tavan sayesinde daha rahat kamp alanı, bir odalı!

Renk: Koyu petrol mavisi / Buzlu kahve

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

Oda: 240 × 210 cm | Yaşam alanı: 5 m² | brandalı zemin matı

Kurulum ve toplama kolaylığı

Pollerdeki renkli göstergelerle kolay kurulum ve sökme | Ön kurulumlu oda

Isı azaltma

Fresh kumaş: Güneş altındaki çadırınızın iç kısmının daha az ısınmasını sağlar

Karanlık

Patentli kumaşı sayesinde güneş ışığını engeller.

Su geçirmezlik

Tropik yağmur koşullarının oluşturulduğu duş testi: saatte m²'ye 200 L su

Rüzgar direnci

6 şiddetinde rüzgara karşı dayanıklı - yaklaşık 50 km/sa | Rüzgar tüneli testi

Taşıma kolaylığı

Dikdörtgen taşıma kılıfı | 65 × 30 × 25 cm | 48 litre | 10,6 kg

ürün fotoğrafları

4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black
4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black
4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black
4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black
4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black
4 Kişilik Kamp Çadırı - 1 Odalı - Arpenaz 4.1 Fresh&Black

teknik bilgiler

Salon ve Oda

1,90 m yüksekliğe sahip 5 m² yaşam alanı. Bu çadır birçok ekipmana sahiptir:
- Yağmur yağdığında çıkarılabilen, girişte yer alan brandalı zemin matı
- Kapatılabilir yapıda, şeffaf sineklikli pencere

Bu çadırın odası 60 cm genişliğinde maksimum 4 mat yerleştirilebilecek genişliğe sahiptir. Çok geniş bir oda isteyen çiftler için ideal.

Kurulum ve Sökme

Aynı anda odaya ve önceden kurulmuş dış tenteye sahip pollü yapı.
Üç adet renkli polü, kendi yuvalarına geçirin. Daha sonra, polleri gergin şekilde dış tentenin altında bulunan siyah uçlara takın. "V" şeklindeki kazıkları arkada bulunan iki köşeye çakın ve ardından çadırı öne doğru çekin. Son olarak, kazıkları öndeki iki köşeye çakın.
Kurulumu 2 kişi yapmanızı öneriyoruz. Germe ipli zemin yüzeyi: 20 m²

Fresh & Black teknolojisi ile çadırınız hem daha serin hem de daha karanlık olur

Daha iyi uyuyabilmeniz için daha serin ve daha karanlık! Fresh & Black patentli bir Decathlon teknolojisidir, kullanılan özel bileşenler sayesinde güneş ışınlarını yansıtmayı ve ışığı kesmeyi sağlar.
Çadırın içindeki ısıyı azaltmanın yanı sıra sizlere karanlık da sağlıyoruz.

Güneşe karşı koruma

Fresh&Black teknolojimiz, UPF 50+ güneş korumasına sahip bir kumaştır. Dikkat: yine de tedbiri elden bırakmayın, yüksek miktarda UV ışını açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir.

Havalandırmalar

Yaşam alanında bulunan hava alabilen yapıdaki dış tente, çadırınızı havalandırmanızı ve iç kısımda oluşabilecek yoğunlaşmayı önlemenizi sağlar. Çadırın ön ve arka kısımlarında üst havalandırma bölmeleri yer alır. Ayrıca kapının üstünde ve odanın tabanında sineklik bulunur.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımızı döner bir platform üzerinde rüzgarlı bir tünelde test ediyoruz. Bu testin amacı çadırlarımızın tüm yüzeylerinin aynı şiddette rüzgara maruz kalmasını sağlamaktır.
Doğru yapılmış bir kurulum ve doğru bağlanmış germe ipleri ile bu çadır 50 km/sa hızında esen, 6 şiddetindeki bir rüzgarda bile kullanılabilir durumda olacaktır.

Su geçirmezlik

Su geçirmezliğin onaylanması için tüm çadırlarımızı test ederiz. Laboratuvardaki ilk testte ürün saatte 200 mm yağan tropikal yağışın eş değeri olan, saatte m²'ye 200 litre suyun düştüğü, bir yağış altında 3 saat boyunca tutulur. İkinci test ekiplerimiz tarafından gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilir. Çadır 2000 mm poliüretan kaplamalı, polyester bir dış tenteye sahiptir. Isıyla yapıştırılmış bantlarla sağlanan su sızdırmaz dikişlere ve 140 g/m² polietilen zemin matına sahiptir.

Onarım

Tasarımcı ve kullanıcılar olarak bizler oyun alanımıza tutkuyla bağlıyız ve ürünlerimizin dayanıklı olmasını istiyoruz. Bu nedenle tüm çadırlarımızı tamir edilebilecek şekilde tasarlıyoruz. Yedek parçaların temini ve pollerin tamiri Decathlon atölyesinden ya da decathlon.com.tr sitesinden yapılabilir.

Poller ve kazıklar

Poller - Tüm pollerimiz fiberglastır ve iki aşamalı kalite testlerinden geçerler. Bu testler sonucunda, pollerin kırılmalara karşı çok dayanıklı olduklarından emin olunur.
Kazıklar - Tüm kazıklarımız çelik bileşenlidir ve 6 mm çapındadır.

Bakım önerileri

Kamp çadırlarımız yılda 4 haftalık hobi amaçlı kullanıma uygun olacak şekilde kamp ya da doğa gezileriniz için tasarlanmıştır. Birkaç hafta boyunca UV ışınlarına maruz kalması durumunda kumaş bölümü zarar görebilir. Bu ürünler "bahçe mobilyası" sınıfına girmemektedir ve sürekli olarak dışarıda bırakılmaya uygun değildir. Çadırınızın uzun ömürlü olabilmesi için kullanılmadığı zamanlarda saklamanız önemlidir.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester İç alan 100% Polyester Baton 100% Cam Elyaf Zemin matı 100% Polietilen Taşıma çantası 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çadırınızı, alt kısmı da dahil olmak üzere açık havada kurutmanızı öneriyoruz. Bu sayede çadırınızda koku ya da küf oluşmasından endişelenmeden ürününüzü saklayabilirsiniz.

Kullanıcı Talimatları

Dış mekanda uzun süre bırakmaya uygun değildir.

TESTLER

Quechua çadırlarımızın gelişimine hem ortağımız olan laboratuvarlar hem de kendi laboratuvarlarımız katkıda bulunur.
Analizlerimiz ve deneyimlerimiz sayesinde ürünlerimizin rüzgara karşı dayanıklılık ve su geçirmezlik gibi teknik özelliklerini garantileyebiliyoruz.

Onaylayan

Quechua çadırları ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla doğada ya da kamp yaparken geçirdiğiniz gecelerde karşılaşabileceğiniz koşullarda test edildi.

Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder. Bu sayede size kaliteli çadırlar sunabiliriz.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz