Easybreath Maskeler

Easybreath Maskeler

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
4.4/5 Şuna göre: 510 Onlineda ve mağazalarda toplanan değerlendirmeler

Easybreath Maske ve Aksesuarlar

Dünyadaki birçok farklı yaşam formunun kaynağı olan denizlerin altı, en fantastik filmlere bile taş çıkaracak görsel zenginliğe sahiptir. Kıyada yapacağınız basit bir su altı gezintisindebile harikulade manzaralarla karşılaşırsınız. Bu deneyimi bir kez yaşayanların bir daha vazgeçememesi de bu yüzdendir. Decathlon'un herkese bu sporu sevdirmek için tasarladığı Easybreath maske, su altında mükemmel görüş ve rahat nefes demektir.

Easybreath Maske Nedir?

Easybreath deniz maskesi, tasarımı ve kalitesiyle kısa sürede popüler hale gelen yeni nesil su sporu ekipmanıdır. Şnorkel ve gözlüğün bütünleşik yapıda olmasıylaön plana çıkan Easybreath keşif maskesi, her yaştan su altı meraklısı için uygundur. Yüzün tamamını kavrar, özel tasarım şnorkel sistemi yardımıyla nemi tasfiye ederek geniş açılı camda buğulanmayı önler. Ayrıca standart maskelerden farklı olarak su altında konuşmaya olanak veren yapısıyla da ön plana çıkar.

Easybreath Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kullanıcının yüz ölçüsüne uygun masketercih etmek, hem konforu, hem de performansı artırır. Easybreath maske çocuk kullanıcılar da gözetilerek tasarlandığı için farklı ölçülerde üretilmiştir. Genellikle S beden 10 yaş altı, M beden 10 yaş üstü için uygundur. M ve L beden Easybreath yetişkin erkek kullanıcılara hitap eder. Yetişkin kadınlara isedaha çok M beden uyum sağlar. Eğer su altı geziniz sırasında su geçirmezkameranızla çekim de yapacaksanız, ellerinizin serbest kalması için bu ürüne özel üretilmişkamera sabitleme aparatı edinmeyi de ihmal etmeyin.

Easybreath Su Altı Dalış Maskesi Özellikleri Nelerdir?

Sabit şnorkelin doğru tasarımı ve camın geniş görüş açısı, başınızı geriye yaslamanıza gerek bırakmaz ve uzun gezilerden sonra oluşabilecek boyun ağrılarının önüne geçer. Karada olduğu kadar rahat konuşmaya olanak sağlayan ağız bölgesi sayesindesesli su altı çekimleri yapabilir, gezi arkadaşlarınızla irtibat kurabilirsiniz. Easybreath maskenin özellikleri,su altıyla yeni tanışan çocukları sesli talimatlarla yönlendirmeye olanak sağladığı içinailece yapılacak dalışlardaha eğlenceli ve güvenli hale gelir.

Easybreath Maske Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

1.Konforlu bir su altı gezisi içinmaskenin su almaması çok önemlidir. Bu hassasiyet gözetilerek üretilen Easybreath’in yan bantlarının görevini yapabilmesi içinuzun saçveya sakalın maskeyle yüzün arasına girmemesi gerekir. Saçlarınız uzunsa dalmadan önce toplarsanız, saçınızın bir yere takılma riskini vecamın önüne gelerek seyir zevkinizi bölme ihtimalini deengellemiş olursunuz.

2.Kum; maskenizin camının çizilmesine, su izolasyonu sağlayan yan bantların sızdırmasına veborunun tıkanmasına sebep olabilir. Bu sebeple maskenizi plaj kumundan uzak tutmaya gayret edin ve kumlandığında durulamayı ihmal etmeyin.

3.Tuzlu suyunbirçok malzeme üzerindeolduğu gibimaskeniz üzerinde de yıpratıcı etkisi vardır. Daha uzun ömürlü kullanım içindenizden çıktıktansonra tatlı suyla yıkayın. Temizlik esnasındabasit bulaşık deterjanları veya sabun yeterli olacaktır. Aşındırıcı sert kimyasallar, asidiksıvılar kullanmaktan kaçının.

4.Bu ürün 1 metre derinliğe kadar ineceğiniz yüzey gezileri ve 18 derecenin üstü su sıcaklığı için uygundur. Derin dalışlarda basınç etkisi gözetilerekcamı yüze daha yakın,hava haznesi daha dar dalış maskesi tercih etmek gerekir.

Easybreath Maske Fiyatları Ne Kadar?

‌Easybrath maske fiyat, kalite, performans gibi kriterlergöz önünde bulundurularak değerlendirildiğinde de takdir toplayan bir üründür.‌Decathlon ürün yelpazesindeki su sporları ayakkabıları, paletler ve dalış elbisesi seçenekleri arasından kendinize takım oluştururkenhenüz su altı dünyasıyla tanışmamış eşinizi,çocuğunuzu, belki de anne babanızı bu spora ısındırmak içinhediye olarak uygun fiyatlı bir‌ Easybreath maske de alabilirsiniz.