SADECE EASYBREATH KULLANANLARIN YAPABİLECEKLERİ AKTİVİTELER 😉

SADECE EASYBREATH KULLANANLARIN YAPABİLECEKLERİ AKTİVİTELER 😉

Her yaz ortaya çıkan deniz sporlarının vazgeçilmez ekipmanları şnorkel ve su altı gözlüklerinin yerini bu yıl bir inovasyon ürünü olan Easybreath’ler alıyor. Su altı gözlemciliğine yeni bir boyut getiren Easybreath ile su altı keşfi hiç olmadığı kadar berrak ve kusursuz hale geliyor. Su altında dakikalarca keyifli anlar geçirmenizi sağlayan Easybreath, geleneksel ekipmanların aksine kullanıcılara daha net ve geniş bir görüş alanı sağlıyor. Üst kısmında yer alan turuncu çıkıntı, su yüzeyince ilerlerken dalga ve köpüklerden oluşacak su birikintilerini önlüyor. Aynı zamanda özel iç haznesi sayesinde rahat bir şekilde, aynen su yüzeyinde olduğu gibi nefes almanızı sağlıyor. Buyrun birlikte bakalım ;).

Tüm alanı kaplayacak şekilde dış çizgilerinden yüze yerleştirilen Easybreath; uzun süre buharlanmayan, detaylı ve keskin bir görüş imkanı sunuyor. Yeni bir trend olarak her yerde karşınıza çıkan bu deniz maskesi, tıpkı bir astronot gibi görünmenizi sağlayarak kumsalda tüm ilgiliyi üzerinize çekiyor. Deneyenlerin hayran kalarak keşif için yeni rotalar aramasına yol açan Easybreath ile su altı güzellerine farklı bir açıdan bakma imkanı yakalayabilirsiniz. Maceraperestler ve gezginlerin ilgisini çeken Easybreath’e ait birbirinden eğlenceli ve ilginç deneme videolarını izlediğinizde siz de hemen bir tane edinmek isteyeceksiniz.

SADECE EASYBREATH KULLANANLARIN YAPABİLECEKLERİ AKTİVİTELER 😉

Kameranızı Alın ve Keşfe Çıkın!

Ürünün üst kısmında yer alan, GoPro kameranız için özel olarak tasarlanmış ve su altında da çekim yapabilmenizi kolaylaştıran aparatıyla kaydettiğiniz olağanüstü videoları Youtube kanalınızda paylaşabilirsiniz. Fosforlu çubuk aydınlatıcıları yerleştirebilmeniz için de özel bir hazneye sahip Easybreath, su altı canlıları tarafından daha kolay fark edilmenizi sağlıyor. Su yüzeyine yakın bölgelerdede ilerlerken, dakikalarca gözlem yapabilmenize olanak sağlayan Easybreath ile su altının olağanüstü güzellerini keşfe çıkabilirsiniz. Uzun süre kullanmanıza  rağmen iç haznesine su dolmasını engelleyen tasarımıyla su altındaki batıkları daha yakından inceleyebilirsiniz.

SADECE EASYBREATH KULLANANLARIN YAPABİLECEKLERİ AKTİVİTELER 😉

Su Altında Rahatlığın Keyfine Varın

Easybreath’i yüzünüze tam olarak yerleştirebilmeniz için her iki yan tarafından yer alan kayışlardan sıkıcı sabitlemeli ve teninizle maske arasında boşluk oluşmasını engellemelisiniz.  Ürünü kullanırken saçlarınızın toplu ve sakallarınızın maske ile yüzünüz arasında boşluk yaratmayacak uzunlukta olmasına dikkat etmelisiniz. Su altında normal bir şekilde nefes almanızı sağlayan Easybreath aynı zamanda su altında konuşmanıza da engel olmuyor.  Yüzerken dalışa geçtiğinizde hava akışı kesiliyor bu nedenle başınızı belli bir açıda tutarak su yüzeyine yakın olarak gözleme devam etmeniz gerekiyor.  Her ne kadar dalış sırasında hava akışı kesilse de nefes vermenize olanak sağlayarak 1 metreye kadar olan açıklıklarda dalmanıza engel olmuyor.

SADECE EASYBREATH KULLANANLARIN YAPABİLECEKLERİ AKTİVİTELER 😉

Su Altı Canlılarını Yakından İnceleyin

Burnunuzdan nefes alabilmenizi sağlayan ürün; deniz, göl ve havuzda kullanılabiliyor. Birbirinden farklı su aktivitelerini daha da eğlenceli hale getiren Easybreath ile arkadaşlarınızla beraber farklı aktiviteler deneyebilirsiniz. Yüzerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız Easybreath sayesinde su altındaki keşif yapmak hiç olmadığı kadar kolay. Farklı balık türlerini inceleyebileceğiniz, deniz kabukları toplayabileceğiniz Easybreath, yüzerken fark etmeden efor harcamanızı sağlayarak aynı zamanda tatil süresince formunuzu korumanızı da sağlıyor.

Diğer şnorkelli maskeleri kullanırken camda oluşan buhar, gözlemciler için her zaman büyük bir problem olmuştur. Yüzme zevkine ket vuran bu durum Easybreath’in öne çıkan bir diğer özelliğini vurguluyor. Easybreath ile yüzerken camda buhar oluşmaması için herhangi bir koruyucu ürün kullanmanıza gerek yok! Özel olarak tasarlanan ve hava akışını düzenleyen iç tasarımıyla bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Keşfetme ve heyecan duygusunu tetikleyen bu ürün sayesinde deniz tatilleri artık daha da büyüleyici hale geliyor. Tekneyle ıssız koylara açılarak deniz altındaki inanılmaz yaşamı yakından deneyimleyebilirsiniz. Eski model şnorkel ve gözlükleri bir kenara bırakmanızı sağlayan Easybreath daha önce fark etmezdiğiniz ya da hiç görmediğiniz güzellikleri ortaya çıkararak tatilinizi unutulmaz kılıyor.


Sağıkla ve sporla kalın!