OUTSHOCK

Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu

₺6.790
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8515808

Onarılabilen bu oldukça dengeli yumruk topu, 2'si 1 arada sunulan bir üründür. Yumruk topu ya da refleks çubuğu, antrenmanlarınızı çeşitlendirebilmeniz için tasarlandı.

Çıkarılabilir refleks çubuğu, hassasiyet, koordinasyon ve savuşturma hareketleri üzerinde çalışmak isteyen boksörler için bu yumruk topunu ideal bir ortak haline getirir. Kullanımına dair bilgileri görmek için QR kodunu taratın

Renk: Siyah / Kırmızı

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Dayanıklılık

Armut biçiminde köpük top Mükemmel dayanıklılık sunan çelik gövde.

Denge

Ağırlıklı tabanı, 8L suyla dolu 4 torba sayesinde ürünün dengede durmasını sağlar.

Çok işlevlilik

Yumruk topu ya da refleks çubuğu ile antrenman yapmak arasında seçim yapabilirsiniz.

ürün fotoğrafları

Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu
Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu
Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu
Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu
Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu
Yetişkin Ayarlanabilir Yumruk Topu ve Refleks Çubuğu

teknik bilgiler

Bu yumruk topu minimum %80 kırılma veya arıza durumunda onarılabilir

Bu ürün ecodesign olarak tasarlanmıştır çünkü ekiplerimiz tarafından tespit edilen arıza veya kırılma durumlarının %80'inde onarılabilir. Ürününüzü onararak kullanım ömrünü uzatabilir ve böylece çevresel ayak izini azaltabilirsiniz. Bu yumruk topu için mevcut yedek parçaları satış sonrası hizmetler sitemizde bulabilirsiniz.

Ürününüzün kullanımına dair bilgileri görmek için QR kodunu taratın

Refleks çubuğuna sahip bu yumruk topunda bir QR kodu mevcuttur. Bu, ürününüzü kullanmak için sertifikalı antrenörler tarafından tasarlanan ücretsiz koçluk seanslarına erişmenizi sağlar. Ayrıca yumruk topunuzu doğru şekilde kurmanız ve kullanmanız için olan tüm önerilerimize de buradan ulaşabilirsiniz.
Size yardımcı olalım!

Birden fazla kullanım olanağına sahip bir yumruk topu

Bu yumruk topu ve refleks çubuğu seti, tasarım ekiplerimiz tarafından tek başına antrenman yapmak, hem vuruşu, hassasiyeti hem de reflekslerini geliştirmek isteyen boksörler için tasarlandı. Tabanı, her biri 8L'lik su torbaları ile doldurulmuş ve üst bölümünde köpük bir yumruk topu bulunan metal bir gövdeden oluşur. Savuşturma hareketleri üzerinde çalışmak için gövde üzerinde bulunan refleks çubuğunu dilediğiniz gibi vidalayıp sökebilirsiniz.

Ergonomik bir yumruk topuna sahip bu ürünle nasıl antrenman yapılır?

Klasik yuvarlak yumruk topundan daha uzun olan bu ürünün yumruk topu, eller için iyi bir koruma sağlayan ergonomik bir köpükten yapılmıştır. Outshock'ta ürün müdürü ve müsabakalarda eski boksör olan Daniele, "Direkt vuruşları, kroşeleri ve aparkatları art arda güvenle yapabilirsiniz" sözünü veriyor. 12 cm yüksekliğinde ve 8 mm kalınlığındaki yay, oldukça gergindir ve iyi bir geri tepme hızı sunar.

Yumruk topu + refleks çubuğu nasıl ayarlanır?

Bu yumruk topunun yüksekliği, merkezi metal gövde üzerinde bulunan kaydırma sistemi sayesinde kolaylıkla ayarlanabilir. Boyu 1,90 m'ye kadar olan orta seviye boksörler için ideal bir üründür.

Yumruk topunu doğru şekilde nasıl kullanırım?

Antrenman yaparken kendinize zarar vermemek için yumruk topuna korunma ekipmanı olmadan vurmayın. Çıplak elle vurmak yerine, daima eldiven veya boks eldiveni ile kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 30% Çelik, 30% Polietilen, 30% Köpüklü Poliüretan, 10% Termoplastik Polietilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu yumruk topunu kuru bir yerde muhafaza edin. Asla dışarıda bırakmayın.

Onaylayan

Bu ürün, boksör ekiplerimiz tarafından zorlu kullanım koşulları altında (özellikle ortalama 40.000 darbelik bir döngüye dayanacak şekilde laboratuvarda test) test edilmiş ve onaylanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Islak bezle temizleyin.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz