QUECHUA

Çocuk Sandalet - Siyah - 28 / 39 - MH120 TW

₺570
Ref. : 8642386

Mükemmel yer tutuş özelliği sayesinde kuru yüzeylerden ve derelerden geçerken kolaylık sağlayan çok işlevli sandalet. Sağlamlığı, rahatlığı ve hafifliği sayesinde yaz boyunca vazgeçilmeziniz olacak.

Bu MH120 çocuk sandaleti, güneşli günlerde oyun oynamanız, koşup atlamanız için tasarlandı.

Renk: Siyah / Lime yeşili

  • 28/29 Stoğu Azalıyor!
  • 30/31 Stoğu Azalıyor!
  • 32/33 Stoğu Azalıyor!
  • 34/35 Stoğu Azalıyor!
  • 36/37 Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Yol tutuş

Tasarımı ve bileşenleri sayesinde daha iyi yer tutuş sunar.

Giyme / çıkarma kolaylığı

2 cırt cırtlı ayarlama sistemi ile ayağınızı kavrar.

Bakım kolaylığı

Makinede 30°C'de yıkanabilir. 5 yıkama testinden geçmiştir.

Dayanıklılık

Kauçuk taban, güçlendirilmiş gövde.

teknik bilgiler

Yer tutuş sağlayan taban

Tabanlarımızın kaymazlığı onaylanmıştır. Bu özelliğin kullanılabilmesi için ayakkabı birçok farklı zeminde (düz, aşındırıcı, kuru, ıslak) gerçekleşen yer tutuş laboratuvar testlerini geçmelidir. Bu özelliğin onaylanabilmesi için tabanlarımızı dağlık arazilerdeki antrenman alanlarında km'lik bir mesafede test kullanıcılarından oluşan bir panelde test ederiz.

ÇEVRESEL YAKLAŞIMIMIZ

Oyun alanımızı korumak amacıyla harekete geçmemiz gerektiğinin bilincinde olduğumuz için Quechua, ürünlerinin çevresel etkilerini azaltmaya kararlıdır.
Bugün bu ürün ekolojik olarak tasarlanmamıştır ancak onu daha iyi hale getirmek için her gün çalışıyoruz: eko-tasarım, onarılabilirlik ve sürdürülebilirlik, gelişmelerimizin merkezinde yer alıyor.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 60% Kauçuk - Bütadien Kauçuk, 40% Etilen Vinil Asetat Üstü 90% Polietilen Tereftalat, 10% Poliüretan Astar ve çorabı 50% Etilen Vinil Asetat, 50% Polietilen Tereftalat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sandaletlerinizi kuru ve güneş ışınlarından uzak bir yere kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir.
Sarah, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Ütü Gerektirmez

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz