Formu doldurarak ya da 0850 532 33 22 telefon numarasından bize ulaşabilirsin.

Kişisel bilgilerim

TALEBİM

Dosya Ekle Maksimum 3 dosya(lar) Maksimum boyut: 2 Mb/dosya

Uygun formatlar: .jpg, .pdf, .png, .doc

Bir dosya ekle

* Gerekli alanlar

Verileriniz nasıl kullanılıyor?

rule

Verilerin saklanma süresi

Bir ürün satın aldıktan sonra kişisel verilerinize ne olacağını merak ediyorsanız hemen açıklayalım: kişisel verileriniz Decathlon’la son etkileşiminiz sonrasında maksimum 3 sene saklanır. Bu sayede fikrinizi değiştirirseniz, beden konusunda hata yaptıysanız kolayca iade yapabilirsiniz! İade sürecimiz hakkında detaylı bilgiye https://www.decathlon.com.tr/iade-degisim.html adresinden ulaşabilirsiniz.

rule

Veri erişimi

Unutmayın: kişisel verilerinizi inceleyebilir ve düzeltebilirsiniz. Nasıl mı? Sadece bize şu adresten e-posta gönderebilirsiniz: kisiselverilerim@decathlon.com . Bazı durumlarda kişisel verilerinizin DECATHLON dışındaki bir kuruluşa aktarılıp aktarılamayacağı sorulabilir. Son olarak kişisel verilerinizin korunması konusunda memnun değilseniz, KVK Kurumu''na şikayette bulunabilirsiniz.

rule

Verilerinizi kim saklar?

Verileriniz nerde? Bizde ve hepsi bu! E-postalarımızın başka kuruluşlara satılmasını nadiren kabul ederiz. Bize güvenin, şirketimizin politikası bu değildir. Verileriniz sadece Decathlon’da kalır, pazarlama ve iletişim ekiplerimiz, müşteri ilişkileri merkezimiz vb.