TESLİMAT BİLGİLERİ

GÖNDERİ SEÇENEKLERİ

Sepetini oluşturduktan sonra teslimat seçeneğini kendin seçebilirsin.
Anlaşmalı olduğumuz adrese teslimat firmaları Hepsijet, MNG, Inter by MNG Ekspress ve Aras Kargo’dur. Ayrıca Mağazadan Teslim Al seçeneğimiz bulunmaktadır.
Aras ve MNG kargo için teslimat süresi 600 Km'ye kadar 1 iş günü, 600 Km'den uzak mesafeler için ise 2 ile 5 gün arasındadır. Kargo firmalarının belirlediği bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır.Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır.Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz
Inter by MNG Ekspress kargo hizmetimiz sadece İstanbul içi teslimatlarda seçilebilmektedir. MNG ekspress kargo seçeneğini seçtiysen, sabah 07.00'ye kadar oluşturduğun siparişler aynı gün, 07.00 ve sonrası oluşturduğun siparişler ertesi gün adresine teslim edilir.
Hepsijet ile Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Manisa, Antalya, Balıkesir, Düzce, Eskişehir illerine ertesi gün, İstanbul’a ise randevulu olarak aynı gün veya ertesi gün teslimat yapılmaktadır.İstanbul için randevulu teslimat saatlerimiz 09:00-13:00,13:00-18:00 ve 18:00-23:00 arasındadır.Randevulu teslimat seçeneklerinde sipariş oluşturduğunuz saat etkili olacaktır.
Mağazadan Teslim Al seçeneği ile oluşturduğun siparişin özel sevkiyat araçlarımızla seçtiğin mağazamıza gönderilir.Siparişin ilgili mağazamıza ulaştığında paketini mağazamızdan 15 gün içinde alabilirsin.


KARGO ÜCRET POLİTİKASI

Kargo ücretleri ürünlerimizin ebatları ve ağırlıkları göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.
Satın aldığın ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinde görebilirsin.
Kargo Bedava Etiketli ürünlerde kargo ücreti decathlon.com.tr tarafından karşılanmaktadır.
Decathlon'un resmi internet satış adresi olan www.decathlon.com.tr üzerinden satın aldığın kış sporları kategorisi ürünleri (boardlar, bağlamalar, kayaklar, vb...) ayarları (kullanıcıya özel olduğu için) yapılmadan gönderilir.
Decathlon.com.tr'den yapacağın 200 TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo!
*Decathlon, kargo kampanyası koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


KARGO TESLİM ALIMI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir.
Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Decathlon sorumluluk kabul etmemektedir.
Teslim alacağın ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun.
Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.
www.decathlon.com.tr sitemizden yapmış olduğun alışverişlerde ürün teslimatını Mng Kargo ve Aras Kargo ile yapmaktayız.
Siparişinin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişlerin ortalama 24 saat içinde (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir.
Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.
Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.decathlon.com.tr sorumlu değildir.
Not:Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsin.


İADE SÜRECİ

www.decathlon.com.tr senin için iade süresini 30 Güne çıkartmıştır.
İadelerin için gönderim adresimiz; Alıcı Adı: www.decathlon.com.tr

Adres: Ekol Lotus Tesisi - Decathlon Projesi Şekerpınar Mahallesi Fevzi Çakmak Cad. No:100 Üst Kat A Kapısı 41420 Çayırova - Kocaeli


DEĞİŞİM SÜRECİ

Satın aldığın ürünlerde değişim aynı ürünün sadece beden değişimi şeklinde yapılabilmektedir.
Değişim işlemi için hesabına giderek değişim talebi oluşturman gerekmektedir.
Değişim yapmak istediğin ürünlerin fiyatları aynı olmalıdır.