KUIKMA

Yetişkin Padel Raketi - Yeşil - Kuikma PR 190

₺1.290
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8601005

Daha fazla rahatlık sunan geniş yumuşak noktalara sahip hafif bir raket arayan, başlangıç ​​seviyesindeki padel oyuncuları için tasarlandı.

Kuikma PR190, daha iyi kontrol edilebilirlik için yuvarlak bir şekle, 320 +- 7 g ağırlığa ve daha iyi manevra kabiliyeti için düşük bir dengeye sahiptir. Fiberglas ve Eva köpük bileşen.

Renk: orman yeşili / Neon lime yeşili

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kontrol kolaylığı

Çok hafif (320 g) ve dengeli sap.

Yön kontrolü

Full EVA konsepti ve fiberglas bileşeni sayesinde top kontrolü sağlar.

ürün fotoğrafları

Yetişkin Padel Raketi - Yeşil - Kuikma PR 190
Yetişkin Padel Raketi - Yeşil - Kuikma PR 190
Yetişkin Padel Raketi - Yeşil - Kuikma PR 190

teknik bilgiler

Full EVA konsepti nedir?

Bu, padel raketlerinde özel bir Decathlon yeniliğidir: Raket, raket yüzeyinde bulunan kompozit fiber kaplama ile tek parça EVA köpüğünden tasarlanmıştır. EVA köpüğün genişletilmiş yüzeyi, kafanın merkezleme alanını artırır ve böylece daha iyi top kontrolü için vuruş hatalarına karşı tolerans sağlar.

Padel'i biliyor musunuz?

Padel, 60'ların sonunda Meksika'da ortaya çıktı. Bu eğlenceli ve keyifli spor, İspanya ve Arjantin'de, daha sonra Güney Amerika'nın tüm İspanyolca konuşulan ülkelerinde çok hızlı bir şekilde önem kazanmıştır. Günümüzde Padel, futboldan sonra İspanya'da yapılan ikinci spordur ve tenisin önüne geçmiştir. Dünya çapında şu an 8 milyon oyuncuya sahiptir.

Padel nasıl oynanır?

Oyun 2'ye 2 oynanır (çiftler). 2 servis topu vardır ve bir raketle çapraz olarak servis atılır. Sektirme yapılabilir. Kortun herhangi bir kısmına çarpmadan önce top sekmelidir. Top sektikten sonra bir duvara çarpabilir (sadece duvara çite değil). Top sektikten sonra saha dışına çıkabilir ve kortun dışında tekrar yakalanabilir. Puanlar tenisteki gibi sayılır.

Tasarım ekibimiz iyi bir başlangıç için önerilerini sunuyor:

İyi bir başlangıç ​​için yeni başlayanlara uygun tasarlanmış topları tercih etmek en iyisidir. Daha yumuşak ve daha yavaştırlar, bu da gidecekleri yönü kolayca kontrol etmeyi öğrenmenizi sağlar. Uygun ayakkabılar, genellikle kumlu sentetik çim olan padel kortlarında kaymayı önler.
Son olarak, ders almak zamandan tasarruf etmenizi ve her şeyden önce, örneğin tenis veya squash'tan bildiğiniz hareketleri sergilemenizi sağlar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Raket çerçevesi 40% Cam Elyaf, 30% Etilen Vinil Asetat, 30% Karbon Gövde 50% Poliüretan, 50% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Raketinizi korumak için bir kılıfın içinde saklamanızı öneriyoruz.

TESTLER

Çalışma merkezimiz, tasarım ve mühendislik uzmanlığı ile İspanya'da bulunmaktadır. Rolü, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyerek onları Fransa merkezli tasarım merkezimize göndermektir.
Prototipler, kullanıma uygun kullanıcılarla padel kortlarında test edilir. Dayanıklılık özellikleri daha sonra tasarım merkezimizin laboratuvarında test edilir.
Bu, kalitelerine önem vererek ürünlerimizi doğrulamamızı sağlar.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz