WEDZE

Yetişkin Kayak Snowboard Maskesi - Kötü Havalar - Siyah - G100 S1

₺490
Ref. : 8757852

Bu gamın giriş ürünü, çift camıyla buğu oluşumunu azaltan maske kötü hava koşullarında benzersiz görüş sağlaması için tasarlandı.

G G100 S1 kayak maskesi buğu oluşumunu önleyen S1 çift cama sahiptir, karlı ve sisli havalarda mükemmel görüş sağlar. UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlar.

Renk: Siyah

  • S undefined
  • L Stokta Mevcut Değil

ürün faydaları

Güneşe karşı koruma

%100 UV koruması. Karlı ve sisli havalar için sarı S1 cam.

Buğu önleme

"TEMEL" buğu önleyici işlemden geçmiş çift cam

Görüş alanı

Silindirik cam, temel görüş açısı.

Rahatlık

Ergonomik köpük bileşen, kullanım kolaylığı sağlar

Destek

40 mm genişliğinde elastik bant

Ayarlanabilir yapı

Elastik kayışın uzunluğunu ayarlamayı sağlayan 1 ayarlama klipsi.

Uyumluluk

Wedze kasklarla ideal uyumu sağlar

teknik bilgiler

UV koruması

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak maskelerimiz EN - 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır. Maske, UV ışınlarının ve yansımaların geçişini önlemesi sayesinde korunmanın en iyi yoludur

FOG S1 Cam

S1 FOG kötü hava koşullarında veya karlı havalarda daha iyi görüş sağlayan açık renkli camlardır. Bu ürünü kötü hava koşullarında etkili görünürlük sağlaması için sarı renkli camla tasarladık ancak yine de zorlu hava koşulları için zayıf bir performans gösterir. Kullanıcı her zaman ihtiyatlı olmalı, bilmediği riskli yerlerde kendini tehlikeye atmamalıdır. Camı çizilmeye karşı dayanıklı değildir.

"TEMEL" buğu önleyici

"TEMEL" buğu önleyici maskenin iç camının iç yüzeyine uygulanan bir işleme sahip çift camdan oluşmaktadır.
Maskenin içinin iyice havalanması için dışarıdan hava giren boşlukların kapatılması gerekmektedir, bunun için boyunluk kullanabilirsiniz. Buğu önleyici özelliğin etkisini uzun süre kaybetmemesi için camın iç kısmını ovalamayın, hafif hareketlerle temizleyin. Maskenizi her kullanımdan sonra temizleyin.

Çift cam

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Yani, hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Maskenin içi ve dışında oluşabilecek termal şok azaltılmıştır ve maskenin iç camında daha geç buğu oluşumu sağlanır. Bu süreci tamamlamak için iç cama ayrıca buğu oluşumunu önleyici bir işlem yapılmıştır.

Silindirik ekran

Maske biçiminde kesilmiş, dışı polikarbonattan, içi selüloz propiyonattan silindirik çift cam.

Görüş alanı

Hem yatay hem de dikey görüş açısı bulunmaktadır. G 100 "TEMEL" görüş açısına sahiptir, yanları görebilmek için rahat ve güvenli bir görüş alanı sunar.

Kayak kaskları ile uyumluluk

Tüm Wedze kayak maskeleri, Wedze kayak kasklarıyla tam uyumludur.

Numaralı gözlükle uyumluluk

Kenar köpükleri ve maskenin gövde yapısı, numaralı gözlük saplarının geçeceği özel bir alana sahiptir. L boy G 100 kayak maskesi, 135 mm genişliğine kadar numaralı gözlüklerle kullanılabilir.

Kayış

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk

EN -174 ve ANSI standardı

EN-174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak maskelerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır. ANSI bir Amerikan standardıdır, Avrupa standartlarına göre darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık konusunda daha katıdır. Bu kayak maskesi her 2 standardın onayını almıştır

Buğu oluşumunu önleme

Nem buğu oluşumuna neden olur. Köpüklerin nemlenmesini önlemek için maskeyi kaskın üstüne ya da ıslak bere üzerine koymaktan kaçının. Kar üzerine ters olarak düşmesi de buğu oluşumunda önemli bir etkendir. Bu nedenle maskenin tüm nemden arınması için geceleri iyice kurutulması ve ertesi gün tamamen kuru ürünlerle kullanılması gerekmektedir.

2 boy

Maske boyunun seçimi baş çevrenizin boyuna göre belirlenir
55 cm'e kadar olan baş çevresinde S boy (önceden S/M), 56 cm üzerinde ise L boy (önceden L/XL) boy tercih edilebilir

Ağırlık

S : 0.14 kg
L : 0.17 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Çerçeve 100% Termoplastik poliüretan Elastik bant 36% Sentetik kauçuk, 33% Poliamid, 31% Polyester Ekran 60% Polikarbonat, 40% Selüloz Köpük 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullandıktan sonra, maskenizi Wed'ze kılıfı içinde saklayın.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri gerçek kullanım şartları altında test edilmektedir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, tasarımcılar, mühendisler ürünün sahadaki özelliklerinin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz