FOUGANZA

Yetişkin Binicilik Mini Çeps - Siyah - 500

₺1.100
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8771082

Bu mini çeps, orta seviyede binicilik yapanlar için tasarlandı. Bu esnek ve yumuşak mini çeps, kavisli baldır kısmıyla ideal rahatlık sağlar.

Tüm hareketlerinize uyum sağlayabilecek dayanıklı bir mini çeps mi arıyorsunuz? Bileşeni, baldırlarınızla eyer arasındaki sürtünmelere karşı büyük bir dayanıklılık sağlar.

Renk: Siyah

  • S short undefined
  • S long undefined
  • M short undefined
  • M long undefined
  • L short undefined
  • L long undefined

ürün faydaları

Vücuda uygunluk

Yumuşak sentetik ve esnek bileşeni sayesinde tüm vücut tiplerine uygundur

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

aşınmaya ve kötü hava koşullarına dayanıklı sentetik dayanıklı malzeme

teknik bilgiler

Vücut yapısına uygunluk:

Mini çepsin ana bileşeni esnek özelliklere sahiptir ve baldır bölgenizin şekline uyum sağlar. Elastik bantla giyip çıkarmak daha kolaydır.

Dayanıklılık:

Ana bileşeni, baldırın iç kısmıyla eyer arasındaki sürtünmelere karşı dayanıklı olması için seçildi. Daha fazla dayanıklılık sağlamak için kum, toz gibi dış koşullara daha dayanıklı bir teknolojiye sahip fermuarı kullanışlı bir şekilde büyütüldü.

Tamamlama:

Yumuşak, ayarlanabilir ve dayanıklı 500 mini çeps, 500 botlarla ve bağcıklı paddock botlarla birlikte uyumlu bir görünüm sunar. Ön kısımda bulunan parçası ve kavisi sayesinde mini çeps botları sarar ve sporcunun antrenman ve müsabakaya uygun bir ekipman giymesini sağlar.

Bedenlerimiz:

Esneyen bileşeni ve yanındaki elastik bandı sayesinde 500 mini çeps, çoğu kullanıcının baldır kısmıyla uyumludur.Bu mini çepsi iki gövde yüksekliği ve birkaç baldır bedeniyle sunuyoruz.

Nasıl ölçü alınır?

Ölçüler ayakkabı olmadan ve çıplak ayakla alınır. Dizleriniz dik açı oluşturacak şekilde oturmanız gerekir, daha sonra ölçü alabilirsiniz. 1. Aşama (bkz. fotoğraf): En geniş olduğu kısmı bulmak için üç kez baldır çevrenizin ölçüsünü alın. 2. Aşama (bkz. fotoğraf): Zemin ile dizinizin arkasındaki kıvrım arasını ölçün. Son olarak ideal bedeni bulmak için ölçümlerinizle tabloyu karşılaştırın!

Beden seçimi:

Bu model oldukça fit bir kesime sahiptir, ilk zamanlar giyerken biraz zorlanmanız normaldir. Beden seçerken ürünün vücudunuzu sarmasını tavsiye ederiz, bu sayede antrenmanınız sırasında mini çepsiniz ideal şekilde kavrama sunacaktır. Gövde yüksekliği için ölçü tablosuna bakabilirsiniz. Kullanım sırasında vücudunuza uyum sağlarken mini çepsinizin birkaç milimetre kısaldığını lütfen unutmayın.

Tasarım:

Sade ve zarif tarza sahip mini çeps! Dikişleri sayesinde hatları çizme görünümü sunar. Şık ve modern kapama şeridi ve parlak fermuar görünümü tamamlayan ayrıntılardır.

Menşei:

Ana bileşeni İtalya'dan, diğer bileşenleri Avrupa'dan gelen ve Portekiz'de üretilen 500 mini çeps tamamen Avrupa'da tasarlanmaktadır.

Bakım önerileri:

Gliserinli sabun, yağ veya ayakkabı cilası gibi ürünleri çıkarmaya gerek yoktur.Kaplı mikrofiber bakımı oldukça kolay bir malzemedir, bu sayede her mevsimde atınıza veya midillinize binebilirsiniz ve kötü hava koşulları nedeniyle endişelenmenize gerek kalmaz. Küçük bir fırça darbesiyle, ardından nemli bir süngerle kiri ve çamuru temizler ve mini çepsinizi kusursuz hale getirebilirsiniz!

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 56% Poliüretan, 44% Polyester Elastik bant 100% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden uzak, tercihen hava alan bir yerde saklayın. Kullanımdan sonra kurutun ve ısıtıcı, ateş gibi ısı kaynaklarından uzak tutun.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz