WUP

Wup Podium Enerji Jeli Orman Meyveli

₺30
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8905622

Yüksek efor/dayanıklılık gerektiren aktivitelerde vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi etkili bir şekilde karşılaması için tasarlanmıştır.

Kırmızı Pancar ve Elma Suyu Konsantreleri İçeren Yüksek Karbonhidratlı Doğal Orman Meyvesi Aromalı Jel Sporcu Besini

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Enerji verici

Kolayca sindirilebilen karbonhidrat içeriği ile 96 kcal enerji sağlar

Açma / kapama kolaylığı

Spor esnasında kolay açılır paket

Dayanıklılık sağlayan besin desteği

Kas glikojen depolarının yenilenmesini sağlar

teknik bilgiler

FAYDALARI

Spor sırasında ya da sonrasında kullanılabilen WUP Podium Energy Gel, bir saşesinde (40gr) bulunan tam 24gr karbonhidrat ile yüksek efor/dayanıklılık gerektiren aktivitelerde vücudun ihtiyaç duyduğu enerjiyi etkili bir şekilde sağlar. Ayrıca spor sonrasında eksilen glikojen depolarını destekleyerek toparlanmayı da hızlandırır.
Kolayca sindirilebilen karbonhidrat içeriği sayesinde hem spor esnasında ihtiyaç duyduğunuz enerjiye daha çabuk ulaşır hem de mide sorunları yaşamazsınız.

KULLANIM ŞEKLİ

Saşe içerisinde sıvı jel formundadır. Suda çözündürmeye gerek bulunmamaktadır, direkt tüketilebilir. Aktivite sırasında kolay açılabilen ambalajı sayesinde pratik bir şekilde emilerek tüketilebilir. Her seviyedeki spor ve fiziksel aktivite için tavsiye edilir. Yapılan sporun türüne, hava şartlarına, aktivitenin uzunluğuna ve/veya zorluğuna bağlı olarak kullanım miktarı antrenöre/uzmana danışarak artırılabilir.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz