KIPSTA

Voleybol Topu - Gri / Mavi / Kırmızı - V500

₺690
Ref. : 8733233

Orta seviyede voleybol oynayan ve teknik hareketlerinizi geliştirmek isteyen bir kullanıcı mısınız? Bu voleybol topu tam da size göre!

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız bu voleybol topunu FIVB resmi standartlarını göz önünde bulundurarak geliştirmiştir. Bu voleybol topu ile paslarınızı ve manşetlerinizi geliştirin!

Renk: Sis rengi

5 Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Top tutuş

Daha rahat kavrama için sentetik bileşenli kaplama.

Dayanıklılık

Laboratuvarda 50 km/sa hızda 7500 atış yapılarak dayanıklılığı test edilmiştir.

Ağırlık

260 g. - 280 g. arası ağırlığı ile resmi top standartlarına uygundur.

teknik bilgiler

Tekrarlanan darbelere karşı dayanıklılık

Voleybol toplarımızın vaat ettiğimiz gibi dayanıklı olduklarından emin olmak için toplarımızı Decathlon laboratuvarlarında test ediyoruz. 50 km/sa hızla çelik bir platform üzerinde gerçekleştirilen 7500 atıştan sonra bile patlamayan ve şekli bozulmayan toplarımız sizce de dayanıklılıklarını kanıtlamıyor mu?

Burada bileşenlerden söz ediyoruz!

Bu voleybol topu seviyenize uygun bir tutuş sağlamak adına sentetik bileşen kullanılarak üretilmiştir! İç kısımda ise iç lastiği topu güçlendirmek ve havasının inme süresini kısaltmak adına kaplanmıştır. Daha sert yapıdaki kavraması sayesinde oyun kalitenizi iyileştirecektir. Her vuruşunuzun smaç olacağını vaad etmiyoruz ancak topun gidiş yönünün iyileştirildiğinden eminiz!

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Su torbası 70% Doğal kauçuk lateks, 30% Bütadien Kauçuk Dış örtü 70% Poliüretan, 30% Polyester İç yüzey - Ana kumaş 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

"Nemli iğne" derken ne kastettiğimizi daha iyi anlamanız ve topunuzun bakımını yapabilmeniz için topu şişirmeden önce top iğnesini suyla ıslatmanızı öneriyoruz!

Kullanıcı Talimatları

Aşındırıcı zeminlerde kullanmaktan kaçının.

TESTLER

Daha önce de söylediğimiz üzere bu top dayanıklılığının ölçülmesi adına 50 km/sa hızla yapılan 7500 atış testine tabi tutulmuştur.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz