KIPSTA

Valiz - 105L - Siyah - Essential

₺4.200
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8753748

ESSENTIAL 105 L tekerlekli valiz, eşyalarınızı kolayca taşımanız için tasarlandı. Büyük hacmi sayesinde tüm eşyalarınızı rahatça taşıyabilirsiniz.

Spor eşyalarınızı kolayca taşımak ve saklamak mı istiyorsunuz? Tasarım ekiplerimiz, dayanıklı ve kullanışlı, 105 L hacme sahip tekerlekli bu seyahat valizini geliştirdi.

Renk: Siyah / Siyah

105L Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

105 litre hacme sahiptir. Boyutlar 75 X 39 X 36 cm

Çok gözlü

2'si ana ve 2'si küçük olmak üzere 4 bölme.

Dayanıklılık

Laboratuvar testleri: ağırlığa (jerktest) ve yoğun kullanıma dayanıklılık

Sabitlik

Çantanızı dikey taşıdığınızda dengeli olmasını sağlayacak sert sisteme sahiptir

Darbelere karşı dayanıklılık

Eşyalarınızı korumak için kilit takılabilecek fermuarlar.

Havalandırma

Ayakkabı gözünün hava almasını sağlayan kuş gözleri.

Kişiselleştirme

Kişisel bilgilerinizi yazmanızı sağlayan isim kartı ve gözü bulunur.

teknik bilgiler

Tasarım

Fazla miktarlarda spor eşyasını taşımak minimum düzenleme gerektirdiği için kullanışlı birçok bölmeye sahip ESSENTIAL 105 litre valizi tasarladık. Valizin ana bölmesi ayakkabıların ve eşyaların ayrı ayrı yerleştirilebilmesi için iki bölmeye ayrılabilir. Kavrama sağlayan elastikler çantanızı dik taşıdığınızda eşyalarınızın kaymamasını sağlar. Küçük eşyalarınız için de kullanışlı ve küçük iki göz tasarladık.

ESSENTIAL 105L çantanın ağırlığı ve boyutları

Yükseklik= 36 cm
Uzunluk= 75 cm
Genişlik= 39 cm
4,260 kg

Ekotasarım

Kumaşları boyamak için çok fazla su kullanmak gerekir, ayrıca boyama tanklarından çok fazla atık su boşaltılır. Bu çevresel etkiyi azaltabilmek için her iki ipten yalnızca birini boyayarak hem su tüketimimizi hem de verdiğimiz zararı azaltıyoruz. Bu çantanın iç yüzeyinde BI-TON boyama tekniği kullanılmıştır, yani iki ipten biri boyanmıştır. Bu sayede CO² salınımı %8 oranında azaltılmıştır.

Laboratuvar testleri

Bu tekerlekli valiz, art arda tabi tutulduğu su tutmazlık, taşımaya ve sürüklemeye karşı dayanıklılık (32 km) ve renk atma testleri sonucunda rengini, şeklini koruduğunu, çiseleyen yağmura karşı su geçirmezliğini ve taşıma sırasındaki sağlamlığını kanıtlamıştır. Bu testler düzenli olarak farklı laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır.

ESSENTIAL spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

İster bireysel ister kulüpte oynayan bir futbolcu olalım her birimiz spor eşyalarımızı seyahatlerimiz ya da antrenmanlarımız sırasında taşımaya ihtiyaç duyarız. Bu nedenle her türlü taşımaya uygun, temiz ve kirli eşyaları ayırabilmek için çok kullanışlı bölmelere sahip ESSENTIAL sırt çantası ürün gamını geliştirdik. Ürünlerimizin kullanım kolaylığı ve dayanıklılık özelliklerinden ödün vermeden işlevselliğini ve yapısını en iyi hale getirmeye öncelik verdik.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Çantanızı ışık almayan, kuru bir yerde saklayın. Kötü koku oluşumunu önlemek için çantayı düzenli olarak boşaltın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon olarak ürünlerimizin dayanıklı olmasına özellikle dikkat ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin aşınmasını onaylamak için kullanım testlerine tabi tutuyor, uzun ömürlü olacaklarından emin olmak için laboratuvar testleri de gerçekleştiriyoruz. Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş üzerinde çekme testini, tekerleklerin uzun ömürlü olmasını sağlamak için yapılan yuvarlanma testini içerir.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA KURULU NEDİR?
Kipsta Sertifika Kurulu saha testlerini uygulayan, deneyimli ve aşağıdakileri gerçekleştiren bir mühendis ekibinden oluşmaktadır: Ürünlerin kullanımıyla ilgili özel protokollerin ve testlerin uygulanması | Ürün özelliklerinin değerlendirilmesi için deneyimli ve gerekli seviyeye sahip test kullanıcılarının bulunması | Statik araçlar sayesinde sonuçların değerlendirilmesi.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz