DOMYOS

Terleme Kemeri - Siyah - Fitness Kardiyo

₺260
Ref. : 8379543

Terlemeyi artırmak için tasarlandı. Kasların ısınmasını sağlayarak egzersiz sonrası hissedilen yorgunluğu azaltır.

Karın ve kalça gibi hedef bölgelerde terlemeyi artırmak için geniş ve birçok vücut tipine uyum sağlayabilen uzun terleme kemeri! Elde yıkayın!

Renk: Siyah

STANDART Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Giyme / çıkarma kolaylığı

Cırt cırtlı bantla ayarlanabilir. 2 mm neopren: esnek ve dayanıklıdır.

Çok işlevlilik

Kemer terlemeyi kolaylaştırarak daha fazla ter atmanızı sağlar.

teknik bilgiler

Takma

Domyos terleme kemerinin tek bir boyu bulunur ve cırt cırtlı yapısı sayesinde istenilen bedene göre ayarlanabilir. Kemeri, kıyafetlerinizin altına karın bölgenize takın ve sıkın. Ancak cildinizi tahriş etmemesi için katlanmamasına dikkat edin. Ardından, cırt cırtlı bandı sayesinde bedeninize göre ayarlayın. Kemer, egzersizlerinizi kısıtlamaz, aksine, sağladığı hareket özgürlüğü sayesinde egzersizleriniz boyunca kullanabilirsiniz.

Genel bilgiler

Ürünü satın alırken neoprenin sebep olduğu koku sizi yanıltmasın. Neopren, son derece güçlü bir koku yayan bir malzemedir. Ancak, tüm terleme ürünlerimiz gibi terleme kemerimiz de kullanılan materyaller açısından çok sayıda kalite ve zehirli madde testinden geçirilir (Fransız Standartları).

Kullanım

Bu kemer, spor aktiviteleriniz sırasında terlemeyi artırarak daha fazla ter atmanızı ve cildinizin güzelleşmesini sağlar. Yoğun terleme sonucunda cildiniz nemlenir ve daha yumuşak hale gelir. Kilo kaybetmek istiyorsanız, bu kemeri düzenli bir aktivite yaparak ve dengeli bir rejim programını takip ederek kullanmanızı öneriyoruz.

Tamamlayıcı ürünler

Terleme kıyafetleri, terleme ceketleri, terleme şortları.

Çalışma şekli

Yanlış bilgilere dikkat: Terleyerek kilo veremezsiniz. Kemer terlemeyi kolaylaştırarak daha fazla ter atmanızı sağlar. Kaybedilen su sayesinde ölü deriden kurtulur ve daha güzel bir cilde sahip olursunuz. Aşırı sıvı kaybına maruz kalmamak için her kullanımdan sonra bol su içmeniz önerilir. Bu kemer, aynı zamanda kaslarınızın ısınmasını kolaylaştırır.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Köpük 100% Kuru stiren-bütadien kauçuk Ana astar 59% Polyester, 41% Poliamid

Kullanıcı Talimatları

Ara vermeden 12 saatten fazla kullanmayın.

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız