KIPSTA

Spor Çantası - 35 L - Siyah - Urban

₺1.950
Ref. : 8495886

35 litre hacimli bu çanta, şehir içinde yaptığınız spor amaçlı yolculuklarda kullanmanız için tasarlandı. Bu çanta seyahatlere de uygundur

Bisikletle ya da yürüyerek mi seyahat ediyorsunuz? Bu çanta sırt çantası gibi takarak işinizi kolaylaştırmak için tasarlandı. Ayarlanabilir hacmi sayesinde spor eşyalarınızı sezon boyunca taşıyın.

Renk: Siyah / koyu haki yeşili

30L Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Kapasite

30 - 35 litre arasında genişletilebilir hacim | Kabin boy | Boyut = 50 x 28 x 21

Taşıma kolaylığı

Kullanışlı! Bu omuz çantası sırt çantası olarak da kullanılabilir.

Çok gözlü

6 bölme ile eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. (3 ana göz).

Dayanıklılık

Ağırlığa ve aşınmaya karşı dayanıklı bileşen. Laboratuvarda test edilmiştir.

ürün fotoğrafları

Spor Çantası - 35 L - Siyah - Urban

teknik bilgiler

URBAN 35 L spor çantasının tasarımı

Futbol oynayan tasarımcılarımız URBAN spor çantasını bisiklet, otobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarıyla seyahat eden sporcuların sorunlarını çözmek için tasarladı. Hem kullanışlı hem de modası hiç geçmeyecek bu çanta günlük yaşantınızda ve seyahatlerinizde size eşlik edecek.

URBAN 35 L spor çantası nasıl taşınır?

Bisiklet sürerken omuzda çanta taşımak kadar zor bir şey yoktur! Tasarım ekiplerimiz URBAN çantayı 3 şekilde kullanabilmeniz için tasarladı: spor çantası olarak omuzda, sırt çantası olarak hatta elde taşınabilir. Mükemmel ayarlama sunmak için askıları ayarlanabilir ve vücut yapınıza uyum sağlar.

URBAN spor sırt çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

Herkesin soyunma odasına kadar arabayla gitme gibi bir şansı yoktur ve kullanıcılarımız spor kıyafetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerini tek bir çantada taşımak zorunda kalabilir. Bu nedenle ekibimiz toplu taşıma araçlarında, kısa ya da uzun mesafe yolculuklara uygun olabilecek URBAN ürün gamını geliştirdi. Ürün gamımızda hem spor kullanıcılarının hem de seyahat edenlerin hobi amaçlı ya da günlük kullanımına uyum sağlayabilecek her türlü çanta bulunmaktadır.

Laboratuvar testleri

Bu çanta şeklini koruması, aşınmaya karşı dayanıklılığı, rengi, su tutmazlığı ve hatta sağlamlığı konusunda tasarım sürecinin başından sonuna kadar defalarca test edilmiştir.

Boyutlar ve ağırlık.

Çantanın boyutları: 50 x 28 x 21 cm
Bu çanta 1150 gram ağırlığındadır

Kabin bagajı.

Bu çanta IATA standartlarına uygundur ve uçakla yolculuk ettiğiniz zaman kabine rahatça sığabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Ana astar 100% Polyester Kaplama 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Nemden ve güneşten uzak bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon'da ürünlerimizin dayanıklılığına çok önem veriyoruz. Bu nedenle, ürünün amacına uygun olduğunu doğrulamak için gerçek yaşam koşullarında çeşitli testler ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için laboratuvarda testler yapıyoruz. Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş ve birleştirme noktalarına uygulanan çekme testleridir.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA BİRİMİ NEDİR?
Kipsta sertifika birimi, aşağıdakilerle alanlarda uzman saha deneyi mühendislerinden oluşan bir ekiptir: Ürünlerin kullanımıyla ilişkili özel protokoller ve testler gerçekleştirme - Ürünün işlevlerini değerlendirmek için ilgili beceri seviyesine sahip kalifiye test uzmanlarını işe alma- İstatistiksel araçlarla sonuçları nesnel bir şekilde analiz etme.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz