KIPSTA

Sırt Çantası - 33L - Koyu Gri - ESSENTIEL

₺1.190
Ref. : 8735504

Bu ESSENTIAL sırt çantası, 33 L hacmiyle günlük eşyalarınızla spor eşyalarınızı birbirinden ayırabilmeniz için tasarlandı.

Spor için kullanışlı bir sırt çantası mı arıyorsunuz? Spor kıyafetlerinizi ve bilgisayar gibi günlük ekipmanlarınızı birbirlerinden ayırmak için tasarlanmış bölmelere sahip 33L hacimli ESSENTIAL çantayı geliştirdik.

Renk: Siyah / Siyah

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

33 litre hacme sahiptir. Uçak kabinine sığar. Boyutlar = 54,5 X 33 X 22 cm

Çok gözlü

Bir tanesi ayakkabılar ve bir tanesi bilgisayar için olmak üzere 7 bölmesi bulunur.

Dayanıklılık

Ağırlığa ve aşınmaya dayanıklı bileşenler. Jerk testi.

Taşıma kolaylığı

Ayarlanabilir askılar ve dolgulu sırt.

teknik bilgiler

ESSENTIAL 33L sırt çantasının tasarımı

Çünkü spor çantamızı doldururken hepimiz aynı sorunla karşılaşıyoruz: Kirli ayakkabılarımı günlük eşyalarımın geri kalanından (bilgisayar, belgeler, spor kıyafetleri vb.) nasıl ayırabilirim? Bu ESSENTIAL spor çantasını size akıllı bir çözüm sunmak amacıyla ana bölmeden ayrı olan bir ayakkabı bölmesi ile tasarladık. Bu model ayrıca, bir şişe suyu elinizin altında tutmanızı ve taşımanızı sağlayan yan gözlere sahiptir.

Ekotasarım - Kumaş renginin %78'i ipliğin üretim sırasında boyanmasıyla elde edilir.

Kumaşları boyamak için çok fazla su, kimyasal ürün ve enerji kullanmak gerekmektedir. Bu nedenle bu etkiyi azaltmak için ürünü boya banyolarında bekletmek yerine "Dope Dyed" adı verilen, renklerin toz halinde, ipin üretim sürecinde entegre edildiği bir teknik kullanıyoruz. Bu teknik sayesinde kumaşlarımızı renklendirirken su tüketimini ve atık miktarını azaltabiliyoruz.

Ayarlanabilir

Çantanın her iki tarafında bulunan bir kayış, hacminin çantanın doldurulmasına göre ayarlanmasını sağlar.

Bölmeler

Bu çanta, günlük eşyalarınızla spor eşyalarınızı birbirinden ayırabilmenizi sağlar. Ayakkabılarınız (45 numaradan küçük), spor kıyafetleriniz, aksesuarlarınız, kişisel eşyalarınız, belgeleriniz veya bilgisayarınız için birer ve su şişeleri için ikişer olmak üzere 7 bölmeye sahiptir.

Kabin bagajı.

Bu çanta havayolu standartlarına (IATA) uygundur ve uçakla seyahat ederken kabin bagajı olarak kullanılabilir. Kabin bagajı standartlarını içeren ağırlık ve boyut sınırlamalarının detaylarını öğrenmek amacıyla kullandığınız havayolu firmasına danışmanızı öneriyoruz.

ESSENTIAL spor çantası ürün gamı neden geliştirilmiştir?

İster bireysel ister kulüpte oynayan bir futbolcu olalım her birimiz spor eşyalarımızı seyahatlerimiz ya da antrenmanlarımız sırasında taşımaya ihtiyaç duyarız. Bu nedenle her türlü taşımaya uygun, temiz ve kirli eşyaları ayırabilmek için çok kullanışlı bölmelere sahip ESSENTIAL sırt çantası ürün gamını geliştirdik. Ürünlerimizin kullanım kolaylığı ve dayanıklılık özelliklerinden ödün vermeden işlevselliğini ve yapısını en iyi hale getirmeye öncelik verdik.

Ağırlık ve boyutlar

Çantanın boyutları: 54,5 X 33 X 22 cm. Çantanın ağırlığı 630 gramdır.

UZUN ÖMÜRLÜ tasarım

DECATHLON'da UZUN ÖMÜRLÜ ürünler tasarlıyoruz. Bu nedenle, uzun süreli bir kullanım ömrü sunmak için bu çantaya ve bileşenlerine biraz "eziyet ettik". Çalışmamız, çantalarımızın dayanıklılığını sınıflandırmamızı sağladı.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Astar 100% Polyester Ana kumaş 100% Polyester Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru bir yerde saklayın.

TESTLER

Kipsta ve Decathlon'da ürünlerimizin sürdürülebilirliğine çok önem veriyoruz. Bu nedenle, ürünün amacına uygun olduğunu doğrulamak için gerçek yaşam koşullarında çeşitli testler ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlamak için laboratuvarda testler yapıyoruz. Bu testler, ağırlığa karşı dayanıklılığı doğrulamak için yapılan Jerk testini (10000 defa tekrarlanan darbe), kumaş ve birleştirme noktalarına uygulanan çekme testleridir.

Onaylayan

KIPSTA SERTİFİKA BİRİMİ NEDİR?
Kipsta sertifika birimi, aşağıdakilerle alanlarda uzman saha deneyi mühendislerinden oluşan bir ekiptir: Ürünlerin kullanımıyla ilişkili özel protokoller ve testler gerçekleştirme | Ürünün işlevlerini değerlendirmek için ilgili beceri seviyesine sahip kalifiye test uzmanlarını işe alma | İstatistiksel araçlarla sonuçları nesnel bir şekilde analiz etme.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz