STAREVER

Silindir Dans Çantası - Siyah - 15L

₺420
Ref. : 8604885

Bu hafif silindir çanta dans kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını yanında taşımak isteyen her seviyeden dansçı için tasarlandı.

Dans kursuna giderken kullanabileceğiniz hafif bir çanta mı istiyorsunuz? Boyu ve silindir yapısı ile gerekli dans eşyalarınızı içine yerleştirebileceğiniz ideal bir çanta.

Renk: Siyah / Siyah

0
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Hafiflik

Küçük ve katlanabilir bu çanta kendi kılıfına sığar ve her yere sizinle gelir.

Yer kaplamama

Kendi cebine katlanarak kolayca saklanabilir.

teknik bilgiler

Neden bu dans çantasını seçmeliyim?

Dans eşyalarınızı yanınızda taşıyabileceğiniz hafif ve taşıması kolay bir çanta tasarladık. Az yer kaplar, katlanarak kolayca kılıfına koyulabilir. Yuvarlak yapısı, dans kıyafetlerinizi, ayakkabı ve aksesuarlarınızı taşımanız için idealdir.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda, şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.

Onaylayan

Saha araştırma mühendisimiz ürünlerimizi hem profesyonel hem de amatör dansçılarla test eder. Dansçılar kurs sırasında ürünlerimizi kullanırlar ve kurs sonunda olumlu ya da olumsuz düşüncelerini bizimle paylaşırlar. Böylece güçlü yanlarımızı tespit ediyoruz ve dansçıların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilmek için bu noktalar üzerinde tekrar çalışıyoruz. Doğru bedenleri sunmak için her yeni ürün üzerinde çalışıyoruz.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz