NBA Çocuk Basketbol Dizliği - Siyah - KP500

Ref No: 8497424

₺480

KP500 DUALSHOCK dizlik, orta seviyede basketbol antrenmanları yapan çocuklar için tasarlandı.

Bu dizlikler çocukları yüzeysel mekanik yaralanmalara ve morluklara karşı korur. Antrenman sırasında benzersiz bir kavrama hissi sağlar.

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Darbelere karşı koruma

Bu dizliğin dize denk gelen bölgesinde köpük dolgusu bulunur.

Teri dışarı atma özelliği

Teri emen ve dışarı atan bileşen.

Hareket serbestliği

Esnek ve rahat bileşeni, vücuda oturan kesimi ile maksimum hareket özgürlüğü.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 81% Poliamit, 19% Elastan Köpük kısım 100% EVA Köpük

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu ürünü kuru bir yerde saklamanızı öneriyoruz. Kullandıktan sonra yıkamak ve kurutmak için spor çantanızdan çıkarın.

Kullanıcı Talimatları

Kurutma makinesinde kurutmayın, ütülemeyin.

TESTLER

Ürünün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediği ve rengini koruduğu kanıtlanmıştır. Bu testler ürünün kalite standartlarımıza uygun olduğunu gösterir.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Çocuklarınız basketbol antrenmanlarında neden destek ekipmanları kullanmalıdır?

İleri seviyede basketbol antrenmanı yapan kullanıcıların rekabeti artacak. Son yıllarda oynama şekilleri oldukça gelişmiştir. Bu nedenle çocuklarınızı zeminle ve/veya diğer oyuncularla temas ettikleri sırada oluşabilecek yüzeysel mekanik yaralanmalara ve morluklara karşı korumak ve bu sayede antrenman sırasında daha fazla keyif almalarını sağlamak adına destek ürün gamımızı geliştirdik!

TARMAK çocuk Basketbol tekstil ürünlerini kim tasarlar?

Tarmak, Basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ürün gamında bulunan ürünlerin tamamı basketbol oyuncularının ihtiyaçlarına cevap vermek ve antrenman yaparken ve basketbol oynarken maksimum keyif almalarını sağlamak için tasarlandı.

TARMAK ürünlerinin tamamının gerçek kullanım koşullarında test edildiğini biliyor musunuz?

TARMAK ürünlerinin tasarım ekibi, Fransa'nın Kuzeyinde bulunan Kipstadium'da faaliyet gösterir. Basketbol antrenmanı sırasında sporculara daha uzun süreli bir rahatlık sunmak için çalışır. Tüm ürünlerimizde teri dışarı atma ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı basketbol oynayan kullanıcılar tarafından gerçek kullanım koşullarında birkaç hafta boyunca test edilmiş, onaylanmış ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirilmiştir.

Doğru ürünleri seçin, antrenman yapın... Basketbol hakkındaki tüm spor önerilerimizi keşfedin!

Tarmak başlangıç seviyesinde ya da düzenli olarak yaptığınız basketbol antrenmanlarınızda size eşlik edecek. Antrenman yapmak, doğru ürünleri seçmek ve tek başınıza ya da etrafınızdakilerle eğlencenin tadını çıkarmak için önerilerimizi keşfedin! https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332 

NBA ortağı TARMAK!

DECATHLON'un Basketbol markası TARMAK artık NBA ortağı. Ulusal Basketbol Birliği ile olan bu ortaklık, aşağıdaki ürünlerdeki en iyi NBA renkleri ve logoları ile NBA X TARMAK ortak markalı ürünlerden oluşan bir koleksiyondur: ayakkabılar, destekler (dirseklik ve dizlikler), içlikler, şort içlikler, eklem ve kas destekleri.

NBA DECATHLON'a geldi!

LOS ANGELES LAKERS, GOLDEN STATE WARRIORS, HOUSTON ROCKETS, NEW-YORK KNICKS, LOS ANGELES CLIPPERS, BOSTON CELTICS, MIAMI HEAT ve BROOKLYN NETS gibi favori NBA takımlarınızı bulun.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER