KIPSTA

Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu

₺1.650
Birim fiyat ₺412,50(adet)
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8496471

Bu kukalar futbol antrenmanlarınızı kolaylaştırmanız ve çeşitlendirmeniz için tasarlandı. Jalonlarla birlikte kullanarak antrenmanlarınızı çeşitlendirin!

Çeşitli ve amaca özel antrenmanları seviyor musunuz?Modüler kukaları keşfedin: Antrenmanlarınızı çeşitlendirmek için jalonları farklı yüksekliklerde çentiklerle kukalara sabitleyebilirsiniz.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Denge

Kukalar ağırlıklı tabanları sayesinde yerlerinde sabit kalır ve düşmezler.

Farklı kullanım çeşitleri

Antrenmanlarınızı çeşitlendirin: Bu kukalar Modüler jalonlarla uyumludur.

Sağlamlık

Bu jalonlar ezilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olması amacıyla tasarlandı.

ürün fotoğrafları

Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu
Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu
Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu
Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu
Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu
Modüler Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu

teknik bilgiler

Size MODÜLER ürün serimizi ve bu kukalar hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınırlar belirleme, hedef alma, engellerden kaçma... Bu ihtiyaçlara küresel ve gelişimsel bir şekilde cevap vermek amacıyla Modüler aksesuarları ürün gamını tasarladık: kendi içlerinde uyumlu olan bu ürünler sade teknik ve mühendislik çözümleri sayesinde antrenmanları artırmanızı ve çeşitlendirmenizi sağlar.

Modüler aksesuarlar nedir?

Modüler ürün gamının ilk ürünlerinden olan bu kukalar çentikleri sayesinde 90 cm'lik modüler jalonlarla birlikte kullanılabilir. Jalonlarınızı farklı yükseklikte yatay veya dikey olarak sabitleyin ve antrenmanlarınızı kişiselleştirmek, çeşitlendirmek ve eğlenceli hale getirmek amacıyla birçok jalon ve kukayı birlikte kullanın.
Özgün antrenman türleri yaratmanın yanı sıra, modüler ürün gamının kolay ve sezgisel yönü sayesinde zaman kazanacaksınız: birkaç hareketle antrenmanlarınızı değiştirin!

Özgün antrenmanlar için benzersiz bir tasarım

3 kat daha ağır olan ağırlaştırılmış tabanı sayesinde bu kuka üzerine basılsa dahi devrilmez.
Çimenle temas eden taban yüzeyinde yer alan oluklar, temas esnasında tabanın kıpırdamaması amacıyla otları tıpkı bir tarak gibi sıkıştırır.
Kuka çentikleri jalonu dikey olarak veya iki farklı yüksekliğe sahip olacak şekilde yatay bir biçimde yerleştirmenizi sağlar böylece 5 numaralı bir top altından geçebilir.

Daha etkili antrenmanlar için ağırlaştırılmış taban.

Modüler ürün gamı ihtiyaçlarınıza ve hayal gücünüze bağlı olarak antrenmanlarınızı çeşitlendirmenizi ve kişiselleştirmenizi sağlar. Tek başına dahi modüler kukaları birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. Örneğin? Ağırlaştırılmış tabanı sayesinde egzersizlerinizin ve topu sürüşünüzün kalitesi artar: temas esnasında kuka kıpırdamaz ve düşmez. Kukaları düzeltmek için antrenmanınızı bölmenize gerek yok! Zaman kazanır, oyunu kaliteli bir şekilde oynarsınız.

Tasarım ekibimiz, Modüler ürün gamının hikayesini anlatıyor:

"Kukaların tüm modüler ürün gamının temel taşı olacağını biliyorduk. Gidiş gelişlerle birlikte birçok prototip hazırlandı, salon ve sahalarda birçok test yapıldı ve özellikle ürünlerin dayanıklılığı test edildi Etkili antrenmanların herkes tarafından erişilebilir olmasını istedik Modüler ürün gamıyla birlikte, antrenmanları her yaşa ve seviyeye uygun hale getirdik: aynı egzersizleri koruyup, kukaları çeşitli şekillerde bir araya getirerek bu egzersizleri daha da geliştirir veya basitleştiririz.

Antrenmanlarınızı daha da çeşitlendirmek amacıyla DECATHLON COACH uygulamasını takip edin

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel futbol antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Taban 100% Polipropilen Ana kısım 100% Polietilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

daha fazla bilgi

Antrenmanlarınızı
ki̇şi̇selleşti̇ri̇n