DOMYOS

Köpük Squat Pedi - Siyah

₺520
Ref. : 8612851

Omuzların ve sırtın üst kısmının ağrıdığı dayanılmaz bir squat egzersizi... Bu ped, kalın ve yoğun köpüğü ile çok daha rahat etmeniz için tasarlandı.

Bar pedi cırt cırtlı bantıyla sağlam bir tutuş sunarken, kaplaması da mükemmel bir kaymazlık sağlar. Squat egzersizleriniz sırasında bar daima omuzlarınızın üzerinde olacak.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Rahatlık

Kalın köpük yapısıyla maksimum rahatlık sağlar

Destek

Cırt cırtla kapatılabilir oluşu sayesinde barda yerinden kaymaz.

Kavrama

Özel seçilmiş kaplaması sayesinde sırtınızda kaymazlık sağlar

teknik bilgiler

Squat Pedin boyutları

- Çap: 25-32 mm
- Uzunluk: 37 cm
- Köpük kalınlığı: 20 mm
- Tüm bar çaplarına uygun

Neden squat pedi kullanmalısınız?

Boynunuz ve omuzlarınız için en çok ihtiyaç duyulan desteğin ve rahatlığın keyfini çıkarın. Artık rahat bir pozisyon bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. Artık yalnızca egzersizlerinizi barla gerçekleştirmeye odaklanabilirsiniz: squat, lunge ve step-up.

Köpük neden bu kadar yoğun?

Barın omuzlarınızdan fazla uzaklaşmasını önlemek için bu squat bar pedini çok yoğun köpükle tasarladık. Bu, barla çok yakın temasta kalmanızı ve sanki barınıza hiçbir şey eklenmemiş gibi hissetmenizi sağlar.

Squat pedi nasıl takılır?

Pedi takmak yalnızca 2 basit adımla çok kolaydır: - Pedi bu amaç için öngörülen yuvaya yerleştirin. - Cırt cırtlı bantları kullanarak kapatın.
Omuzlarınızda herhangi bir dengesizliği önlemek için pedi bar üzerinde doğru şekilde ortaladığınızdan emin olun. Hızlıdır, kolaydır ve bacak egzersizinize tamamen konsantre olmanızı sağlar.

Güvenli bir şekilde lunge veya squat yapın

İki adet cırt cırtlı bantı sayesinde bar pedimizle güvenle antrenman yapın. Egzersiziniz boyunca güvenli bir uyum sağlayarak barın kaymasını veya pedin gevşemesini önler.

Squat sırasında eklemlerinizi koruyun

Egzersiz sırasında destek ve eklemlerinize rahatlatıcı bir ısı sağlamak için dizlikleri (ürün kodu: 8548500) kullanın, böylece yaralanma riskini azaltın.

Antrenörümüz size antrenmanını sunuyor (1/2)

Zincir kaslarınızı sıkılaştırmanız için önerilen egzersiz:
- barbell squat: 3×12-15 tekrar
- Barla lunge: 3×12-15 tekrar/bacak,
- Romanian deadlift with barbell: 12-15 tekrardan oluşan 3 set

Antrenörümüzün size önerileri (2/2)

Oldukça kısa bir dinlenme süresi ayırın (her seri arasında 1'30'' ile 2' arası). Her egzersiz için minimum tekrar sayısıyla başlayın ve maksimum tekrar sayısına ulaşana kadar haftada bir tekrar artırın, ardından minimum tekrar sayısından başlayarak bardaki ağırlığı artırın ve bu şekilde devam edin!
Bar ağırlığını artırdıkça, düşük aralıktan başlayıp yüksek aralığa ulaşana kadar devam edin. Ve bu şekilde devam edebilirsiniz.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 90% Kuru nitril bütadien kauçuk, 10% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Bu pedi kuru bir yerde ve iç mekanda saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Elde yıkayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz