SUBEA

Kadın Tüplü Dalış Wetsuiti - 3 Mm - Gri - 500

₺1.250
₺2.450 -48%
*08.09.2023 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ref. : 8518864

Bu kullanımı kolay ve sağlam wetsuit, kadın vücuduna uygun yapısıyla 25°C ve üzeri tropikal sularda tüplü dalış yapmak isteyenler için tasarlandı.

Sıcak sular için uygun dalış wetsuit'i. Giymesi kolay ve rahat!

Renk: Koyu gri

  • S Stokta Mevcut Değil
  • L undefined

ürün faydaları

Isı yalıtımı

3mm kalınlığında wetsuit. GBS yapıştırma / dikişli yapı, su sızdırmaz dikişler

Giyme / çıkarma kolaylığı

Sırttan fermuarlı tek parça wetsuit.

Hareket serbestliği

Kolların hareket etmesini sağlayan anatomik kesim. Dikişsiz koltuk altları.

Dayanıklılık

Dizlerde aşınmayı önleyen güçlendirmeler.

teknik bilgiler

Isı yalıtımı ve güçlendirmeler hakkındaki bilgiler

Sırttan fermuarlı, 3 mm kalınlığında tek parça ıslak wetsuit. GBS (GBS Glued & Blind Stitched) yapıştırma / dikişli yapısı sayesinde su sızdırmaz dikişler. Küçük miktarlarda su fermuardan girdiğinde wetsuit ile vücudunuz arasına hapsolur, giren su içeride dolaşamaz böylece başka su girişi de olmaz. İçeri sızan bu su sayesinde ısı yalıtımınız gerçekleşir. Aşınmayı azaltmak için diz bölgesinde güçlendirmeler bulunur.

Yapıştırma / dikişli yapı - GBS

GBS (Glued and Blind Stitched) birleştirilme şekli ile su sızdırmaz dikişler: Neopren ilk olarak yapıştırılmış, ardından maksimum dayanıklılık için dikilmiştir (İğne, suyun sızmaması için neopren malzemeyi tamamen delmemiştir).

Neden 3 mm kalınlığında bir wetsuit giymelisiniz?

Sıcak sularda bile vücut, soğumaya başlayabilir (havadan 25 kat daha hızlı) 3 mm kalınlığında bir wetsuit giymek, daha uzun süreli antrenman yapabilmeniz için bu ısı düşüşünü engeller. Ayrıca, wetsuit giyerek su altı dünyasından (mercanlar, vb.) ve UV ışınlarından neredeyse tamamen korunabilirsiniz.

Isı yalıtımı performans sınıfı

Bu tüplü dalış wetsuit'inin ısı yalıtımı özelliği Fransa Marsilya'daki bağımsız INPP enstitüsü tarafından test edilmiş ve yürürlükteki NF EN 14225-1: 2017 standartlarına uygun olduğu onaylanmıştır.

Bu wetsuit 25 derece üzeri sıcaklıklardaki sularda kullanıma uygundur.

Islak wetsuit nedir?

Bu tür wetsuit'ler, piyasada en çok görülen wetsuit türleridir. Amacı su bariyeri sağlamaktan çok, vücudunuz ile dışarı arasında ısı tamponu oluşturana kadar vücudunuzun ısınmasını sağlamak amacıyla suyu hapsetmektir.
Neopren bileşenlidir - hava kabarcıklarıyla dolu kauçuk polimer - Bu wetsuit'lerin kalınlığı 0,5 - 7 mm arasında değişmektedir.
Yumuşak ve modüler olduğu için bu wetsuit'ler mükemmeldir.

Wetsuit giymek için ipuçları

Ayağınıza plastik bir torba geçirin. Daha sonra bacağınızı wetsuit'ten içeri sokun... Ayağınız tamamen çıkacak ve wetsuit'e takılmayacaktır!
Ayarlamak için, üçüncü bir kişiden, bilekten manşetlerinize üflemesini isteyin. Hava girişi, neopren wetsuit'i şişirir ve anında vücudunuza yapışır. Böylece son düzenleme ve ayarlamalara geçebilirsiniz.

Wetsuit için bakım ipuçları

1) Her sezon sonu, wetsuit'inizin iç ve dış kısımlarını duru su ile yıkayın. 2) Sterilize etmek için antibakteriyel solüsyon kullanın. 3) Duru suyla iyice yıkayın. 4) Geniş bir askıda, karanlık ve iyi hava alan bir yerde kurutun. Dikkat, güneş ışığı wetsuit'in kumaş bölümlerinin rengini soldururken neopren bileşenin eskimesini hızlandırır. Fermuarları, bir dış fırçası yardımıyla temizlenebilir ve silikon yağı ile yağlanabilir

Ağırlık

S : 0.75 kg
L : 0.9 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Köpük 100% Silgi Astar 100% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Dalış wetsuit'inizi, yapısının ve neopren bileşeninin zarar görmemesi için güneş ışınlarından ve tüm ısı kaynaklarından uzakta, geniş bir askıda muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

Yüzme ve dalga sporları yapanlar için önerilmemektedir.

TESTLER

Isı yalıtımı özelliğinin onaylanması için Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz ve teknik ortağımız tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.

Onaylayan

Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da Decathlon Su Sporları Merkezi'nde bulunan Planet Ocean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA dalış ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kılavuz

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek için şuna başvurun: bildiri

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz