Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
OLAIAN

Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii

₺420
Ref. : 8756368

Su tutmayan çıkarılabilir hidrofob göğüs pedleri ve göğüs altındaki geniş elastik sayesinde Carla bikini üstü, dalgalara mükemmel uyum sağlar.

Bu bikini üstü, her türlü dalgada sörf yapmak isteyen ileri seviye kullanıcılar için tasarlandı.

Renk: PEMBE

  • 75B Stoğu Azalıyor!
  • 75C Stoğu Azalıyor!
  • 80D Stoğu Azalıyor!
  • 80E Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Dalgalara karşı dayanıklılık

1 metreyi aşan dalgalarda kavrama sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ürün fotoğrafları

Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii
Kadın Sörf Bikini Üstü - Desenli - Carla Hawaii

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 82% Polietilen Tereftalat, 18% Elastan Astar 100% Polietilen Tereftalat Roba 80% Poliamit, 20% Elastan

Kullanıcı Talimatları

Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

TESTLER

Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve güneş ışığına maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

teknik bilgiler

İLERİ SEVİYEDE SÖRF YAPIYORSUNUZ

Sörf en sevdiğiniz spor ve yoğun olarak sörf yapıyorsunuz. Antrenmanlarınız sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı ya da longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçin. Bu hareketi 1 metreyi aşan güçlü dalgalarda yapabilirsiniz. Dalganın gücü ne olursa olsun, yaptığınız her harekette mayonuzun yerinde kalması gerekmektedir. Ürün gamımızı, yoğun antrenmanlarınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak tasarladık.

PLAJDA AKTİF OLUN!

İster sörfçü olun ister denizde yüzmenin tadını çıkarın, bikini üstünün açılmasını kimse istemez! İşte bu yüzden tüm bikinileri dalgalarda test ediyoruz. Her model sörf için tasarlanmıştır ve diğer su sporları için mükemmel şekilde uygundur: stand up paddle, rüzgar sörfü, uçurtma sörfü, yüzme vb.

VÜCUT YAPISINA UYGUNLUK

Sörf antrenmanına uygun olan CARLA bikini üstü, göğüs altında bulunan geniş elastik bantları sayesinde mükemmel kavrama ve büyük dalgalarda maksimum kaymazlık sunar. Açıkta kalan omuzları ile kulaç atarken rahatlık ve sırtta bulunan fermuarı ile sörf antrenmanında kolaylık sunmasının yanı sıra giyme çıkarma kolaylığı da sağlar. Pedleri çıkarılabilir.

DECATHLON İNOVASYONU: Bu bikini üstü, hidrofob göğüs pedlerine sahiptir!

Bu CARLA bikini üstünün pedleri tamamen su tutmaz yapıdadır, yapısı ve küçük delikleri sayesinde suyu emmez. Bu ped, mayonun dalgalarda kaymasını önlemek etmek için ekiplerimiz tarafından tasarlandı.
Pedler, mayo ıslak olsa bile daha fazla kavrama ve hoş bir görünüm sağlar ayrıca mayo ıslakken göğüs uçlarını da gizler. Bunlar, daha hızlı kuruyan çıkarılabilir pedlerdir. Bu pedlerin CO2 etkisi, geleneksel köpük pedlere kıyasla yarı yarıya azaltılmıştır.

GÖĞÜS PEDİ NEDİR?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir bileşen olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir çözümdür. Olaian, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

DALGALARDA KAYMAMA TESTİ

Mayo ve bikinilerimizi dalgalarda kavrama sağlama vaadiyle tasarlıyoruz. Ürünleri geliştirmek için farklı vücut yapılarına sahip sörfçüler ile Hendaye'de yer alan tasarım ofisimizde havuz testi gerçekleştiriyoruz. Bu protokol sörf yapan kullanıcının dalgayla temas ettiğinde hissettiği koşulların aynısını oluşturur. Test başarıyla sonuçlanırsa ürünlerimizi denizde, gerçek sörf koşulları altında test ederiz.

MAYOLARIMIZLA KENDİNİZİ İYİ HİSSEDİN

Kadınların mayolarımızın içinde kendilerini iyi hissetmeleri için destek olmaya çalışıyoruz. Göğüsleri sıkıştırmayan, kalçada iz bırakmayan, farklı seviyede kavrama sunan ürünler. Amacımız vücut yapıları, boyları, bedenleri ne olursa olsun her kadının kendisine uygun bir mayo bulmasını sağlamaktır.

KURU VE ISLAK HALDEKİ BEDEN

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebilirsiniz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

MAYONUZU DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Beden ya da model size uygun değil mi? Decathlon mağazanızdan değişim yapmak mı istiyorsunuz? Sorun yok, sadece değiştirmek istediğiniz mayonuzun etiketini kesmeyin.

OLAIAN, DECATHLON'UN SÖRF MARKASI

Fransa'nın güneyinde yer alan Hendaye'de bulunan OLAIAN Decathlon'un yeni sörf ve bodyboard markasıdır. Denize “ayaklarımızı suya sokabileceğimiz” kadar yakın olan ofislerimizde mayolarımızı bir günde tasarlayabilir ve tasarladığımız ürünün dalgalardaki kavrama seviyesini ölçmek için denizde, gerçek kullanım koşullarında test edebiliriz.

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz