KIPSTA

Hız Engeli - 3 Yükseklik - Turuncu

₺340
Ref. : 8776316

Bu hız engeli 15, 25 ve 30 cm'lik farklı yüksekliğe sahip oluşu ile futbolcuların fiziksel durumunu geliştirmek için tasarlandı.

Bu antrenman engeli kolaylıkla 3 farklı yüksekliğe ayarlanabilir ve vücut ağırlığını kullanarak kas gelişimine odaklanan pliometrik antrenmanlar için idealdir.

0
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Farklı kullanım çeşitleri

3 farklı yüksekliğe ayarlanabilir. 15, 25 ve 30 cm

Kullanım kolaylığı

Kolayca katlanır ve saklanır

teknik bilgiler

Size MODÜLER ürün serimizi ve bu antrenman engeli hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Saha gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle yaptığımız birçok görüşmeden sonra, antrenmanların uygulanması için birden fazla farklı ihtiyacı bir araya getirebildik: Sınırları aşın, hedefi belirleyin, kaçının... Bazı ürünlerimiz sadece tek amaca hizmet etmektedir (ESSENTIAL ürün gamımız) Bu sebeple MODÜLER aksesuarlar ürün gamını geliştirmeye karar verdik: bu, sade ve ustalıkla tasarlanmış teknik çözümler sayesinde antrenman seçeneklerini artıran bir ürün gamıdır.

DECATHLON COACH 

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/ 

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polipropilen

SAKLAMA TAVSİYESİ

Uzun ömürlü olması amacıyla kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz