DREAMSCAPE

Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP

₺3.800
₺4.800 -20%
*10.02.2024 tarihinden itibaren ve stoklar bitene kadar
Ref. : 8600855

Bu tulum her mevsimde, özellikle yaz aylarında buzullarda kayanlar için tasarlandı. Warmseat ve çıkarılabilir Kneepad bulunur.

Bu tulum çok dayanıklıdır, botları sıkmak için kolay erişim sağlar, paça uzunluğu ayarlanabilir, kanguru cebi bulunur, Warmseat kalça izolasyonuna ve çıkabilen diz pedlerine sahiptir.

Renk: Siyah / Kum rengi

2XL
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Dayanıklılık

Aşınmaya, yırtılmaya ve çekmeye karşı dayanıklı bileşen

Rahatlık

Karın üstündeyken dizlerde daha fazla rahatlık için çıkabilen köpük pedler.

Su geçirmezlik

20.000 mm membran (Schmerber), su sızdırmaz dikişler

Hareket serbestliği

Düz kesimi ile destek sağlayan şort ile giyildiğinde hareket özgürlüğü sağlar

Isı yalıtımı

Bacaklarda %70 geri dönüştürülmüş suni sırt tüyü: 80 g/m2 + Warmseat teknolojisi

Nefes alabilirlik

Bacak arasında nefes alan ve mekanik havalandırma bölgeleri: 10.000 g/m²/24sa 

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanır paça uzunluğu, botların sıkma düğmelerine kolay erişim

Sağlamlık

Kenarlarda, dizlerde ve kalça kısmında koruyucu güçlendirme bileşeni

ürün fotoğrafları

Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP
Erkek Snowboard Tulumu - Siyah - SNB 900 UP

teknik bilgiler

Doğru bedeni seçmeniz için


Fotoğraftaki model, 186 boyundadır ve ürünün L bedenini giymektedir. Ölçüleri:
Bel çevresi: 82 cm
Basen çevresi: 99 cm
Bel çevresi: 103 cm 

RECCO® ile güvenlikten taviz vermeyen ürün

Bu snowboard tulumu, RECCO® sistemine sahiptir.
RECCO® teknolojisi ile çığ altında kalınması durumunda yeriniz tespit edilebilir. RECCO® reflektörler ve dedektör yardımıyla çığ altında kalan kişinin yeri hızlıca ve kesin olarak tespit edilip ilk yardım sağlanabilir. RECCO® reflektör ekipmanı DVA'nın yerine geçmez. İşlevine ek olarak, RECCO teknolojisi kişiyi zamanında bulma şansını artırır.

Ürünümün garantisi nasıl işler?

Tamir edilebilir ürün. 5 yıllık garanti süresi boyunca ürününüzü ücretsiz olarak tamir ediyoruz. Yırtıklar, dikişler, fermuarlar... Tamir hizmetini Decathlon mağazanızdan alabilirsiniz.
Ürününüz üretim hatası kaynaklı tamir edilemeyecek durumdaysa ürün değişimi yapabilir ya da paranızı iade edebiliriz.
Bu garantiyle ilgili tüm ayrıntılar burada: https://support.decathlon.fr/quest-ce-que-la-garantie-textile-5-ans 

Decathlon kayak pantolonumun sağlamlığından nasıl emin olabilirim?

Snowboard pantolonumuza 5 yıllık garanti veriyoruz. Pantolonunuzun zarar görmesi durumunda atölyemizde tamir hizmeti sunuyoruz. Daha fazla bilgi almak için ve ürününüzün tamir sürecini takip etmek için Decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin.
Kayak ve snowboard pantolonlarımızı oluşturan bileşenleri ve birleştirme şekillerini seçerken daha dayanıklı olmalarını sağlamak için son derece özenli davranıyoruz.

Çok işlevli ve kullanışlı bir ürün

Bu tulum tutkuyla snowboard yapanlar tarafından tutkuyla snowboard yapan kullanıcılar için geliştirildi. Karın cebi ilkbahar ya da yaz aylarında mont giymeden yaptığınız antrenmanlarınızda tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmenizi sağlar. Bu ürün ceplerinde bulunan elastik sistemi ile bacak boyunuza uyum sağlar. Dişliyle sıkılan bir sisteme sahip ayakkabı kullanıyorsanız (BOA ya da başka marka), sizin için tozluğunuzu çıkarmaya gerek kalmadan kolayca erişebileceğiniz bir bağlama geliştirdik.

Erkek snowboard tulumumun kötü hava koşullarına karşı koruma sağlayacağından emin olabilir miyim?

Bu erkek snowboard tulumu kötü hava koşullarına karşı (yağmur, kar, rüzgar vb.) su geçişini kesen ve rüzgarın daha az hissedilmesini sağlayan su geçirmez bileşen ve titiz bir birleştirme işleminden geçerek üretildi. Ardından ürünün su sızdırmazlık özelliğinin onaylanması için birkaç gün boyunca tüm hava koşullarında gerçekleştirilen snowboard testlerine tabi tutuldu.

Tulumun su tutmazlık özelliği nedir?

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, kumaşın dış yüzeyine uygulanan bir işlem sayesinde suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş suyu içeri sızdırmaz, sıcak tutar ve hafif kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için su tutmazlık işleminin her 2-3 yıkamada bir mağazalarımızda satılan ürünlerle yenilenmesi gerekmektedir. Snowboard yapan kullanıcılarımıza sunduğumuz su geçirmez pantolonlarımızın tamamına yine su tutmazlık işlemi uygulanmıştır.

Su çoğunlukla dikişlerden içeri girer. Tulum su sızdırmaz dikişlere sahip mi?

Su geçirmez kumaşa ek olarak gövde kısmının su geçirmezliğini artıran su tutmaz dikişlere sahiptir. Ürünün iç kısımdaki dikişler üzerinde bulunan ısıyla yapıştırılmış su geçirmez bantlar, suyun içeri sızmasını mükemmel şekilde engeller. Bu kayak kıyafetinin dikişlerinin tamamı su sızdırmaz.

Membran nedir ve ne işe yarar?

Membran, kumaşın iç yüzeyine uygulanan benzersiz su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özelliklerine sahip, oldukça ince yapıda bir bileşendir (5-25 mikrometre). Astarlı bileşenlerimiz suyun kumaşın içine girmesini önlemesinin yanı sıra snowboard antrenmanı sırasında vücudunuz tarafından oluşturulan su buharının dışarı atılmasını sağlar.

Tulum beni nasıl sıcak tutacak?

Sizi sıcak tutması için suni sırt tüyü elyaf dolgu kullandık. Elyaf, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Her biri farklı özelliğe sahip (sıcak tutma, hafiflik, esneklik) standart, teknik veya silikonlu elyaflar mevcuttur. 900 tulum aynı zamanda kara oturduğunuzda kalça seviyesinde %54 daha fazla ısı yalıtımı sağlayan WARM SEAT teknolojisine sahiptir.

Dağda üşümemek için nasıl giyinmeliyim?

Bacaklarınızı sıcak ve kuru tutmak için 2 katman yöntemi yeterlidir: - Teri dışarı atmak için 1 adet içlik.
- Kötü hava koşullarına karşı korunmanız ve sıcak kalmanız için 1 kayak pantolonu.

Karın tuluma girmesini nasıl önlerim?

Tulumlarımızın paçasında kayak ayakkabısının içine sokulabilen elastik tozluklar bulunmaktadır. Kar koruması düşme veya kar yağması durumunda, karın içeri girmesini önler.

Tulumu nasıl yıkayacağım?

Pantolonunuzun performansını artırmanız için önerilerimiz: * Makinede 30°C'de, sentetik programda yıkayın. * Ürünü ters çevirerek yıkayın. * Az deterjan kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. * Elde sıkılması önerilir. * Sıcak ve hava alan bir yerde asarak kurutun. Kuru temizleme yapmayın. * Herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymayın. Kumaşın su geçirmezlik özelliği sprey gibi bakım ürünleriyle uzun süre korunabilir. Bakım talimatlarına uyun.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 100% Poliamid Membran 100% Poliüretan Ana astar 100% Polyester İkinci astar 100% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Decathlon Dreamscape snowboard ürünleri tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir: Karlı, soğuk ve snowboard ya da kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Onaylayan

Freeride World Qualifier ürün şefi (https://www.freerideworldtour.com/home/freeride-world-qualifier), snowboard ve kayak tutkunları ile tasarlandı. Test ekibimizde yer almak ister misiniz? decathlon.com.tr üzerinden bizimle iletişime geçin!

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz