QUECHUA

Erkek Outdoor Ayakkabı - Gri / Bej - NH100 Mid

₺730
Ref. : 8756701

Hafif olan bu ayakkabı, çok az eğimli olan her türlü arazide size rahatlık ve kavrama sağlayan hassas bağcıklara sahiptir.

Bu ekotasarımlı ayakkabı, kuru havalarda hobi amaçlı yapacağınız orman, sahil ve açık alan gezintileriniz için tasarlandı.

Renk: Karbon gri / Buzlu kahve

  • 39 Stoğu Azalıyor!
  • 40 Stoğu Azalıyor!
  • 41 Stoğu Azalıyor!
  • 42 Stoğu Azalıyor!
  • 43 Stoğu Azalıyor!
  • 44 Stoğu Azalıyor!
  • 45 Stoğu Azalıyor!
  • 46 Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Darbe emme

Topuk dolgusu ve 5 mm EVA iç tabanı ile mükemmel darbe emicilik sunar.

Kavrama

Patentli Outdoor Contact termoplastik taban 3* kaymazlık sağlar.

Ayak desteği

Esnek yüksek gövde ve 10 delikli ve 2 kancalı hassas bağlama.

Yol tutuş

Dış tabanın tasarımı ve bileşeni iyi bir yer tutuş sağlar.

Hafiflik

Her ayakkabı 43 numarada yalnızca 371 g'dır.

teknik bilgiler

Çevresel etkiyi azaltma

Bu ayakkabının geliştirilmesi için geri dönüştürülmüş astarlar, bağcıklar ve kayışlar kullandık; kumaşlar kütle halinde boyanır; böylece bu ürün %28,9 oranında geri dönüştürülmüş bileşenden üretilmiş olur.

Sağlamlık & dayanıklılık

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla laboratuvar testleri gerçekleştirilir: Bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı ve hızlandırılmış eskitme. Bu testler ürünlerimizin kalitesini artırmamızın yanı sıra doğa yürüyüşü ayakkabılarımızın erken aşınmasının önüne geçmemizi sağlar.

Rahatlık

Doğa yürüyüşü ayakkabılarımız kullanıcısı için benzersiz bir rahatlık vaat etmektedir; ayaklarınızın sağlığı için bu ayakkabıda EVA (yumuşak termoplastik) iç taban ve aynı bileşenden üretilen bir topuk pedi de ekledik.
Ayrıca daha hijyenik olması için (yıkama imkanı) çıkarılabilir yapıda bir iç taban kullandık.

Doğal zeminlerde kaymazlık sağlayan tabanlar

Bu ürünün tabanı laboratuvarlarımızda gerçekleştirilen uzun süreli araştırmalar sonucunda tasarlanmıştır. Yer tutuş ve kaymazlık sağlayan özel bir kauçuk formül kullanılmıştır. Doğal yumuşak (patika türü) ve mineral (sahil) zeminlerde antrenman yapabilmeniz için bu ürünü düzenli olarak geliştirerek en iyi ürünü sunmak için araştırmalar yapıyoruz
Botların yollarda kullanılması daha hızlı aşınmalarına neden olacağından rahatsızlık hissi yaratabilir Bu ayakkabılar dağda yürüyüşe uygun değildir.

Quechua NH100 MID ayakkabıya uygun olan çoraplar hangileridir?

Bu ayakkabılar düşük nefes alabilirlik sunsalar bile terinizin tamamını dışarı atacak kapasiteye sahip değildirler. Bu nedenle Hike 50 Mid orta boy konçlu çorapları tercih etmenizi öneriyoruz: teri emmek için pamuk içerir ve havlu kumaş bileşeni ile ayağınızda oluşan teri dışarı atar. Ayrıca bu çoraplar bileğinizin ayakkabı nedeniyle zarar görmesini önlemek için yeterince yüksek yapıdadır.
Bu çorapların kullanımı su toplamalarını önlemek adına mükemmel çözüm sunar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dış tabanı 100% Stiren Etilen Bütadien Stiren Üstü 57.1% Polietilen Tereftalat, 42.9% Poliüretan Astar ve çorabı 50% Etilen Vinil Asetat, 50% Polietilen Tereftalat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ayakkabılarınızı havadar, ışık almayan, ısı kaynaklarından ve nemden uzak bir yerde saklamanızı öneririz.

Kullanıcı Talimatları

Yağmurda ve asfalt zeminde kullanılması tavsiye edilmez.

TESTLER

Quechua tasarım merkezimiz Mont Blanc dağının Haute Savoie bölgesinde bulunur (FRANSA). Bu konum, burayı tasarım ekiplerimiz ve açık hava sporları meraklıları için gerçek bir buluşma yeri haline getirmektedir.
Ürünlerimiz sadece laboratuvarlarımızda değil, aynı zamanda dağ yürüyüşleri için Haute-Savoie'de ve tüm dünyanın kıyılarında ve ormanlarında çeşitli uygulama alanlarında test edilmektedir.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, açık arazide test edilir.
Ekiplerimiz ve test ekibinden oluşan bir panel (ortaklar, elçiler ve müşterilerden oluşan), satışa sunulana kadar geliştirilmeleri boyunca ürünleri test eder.

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz