DOMYOS

Erkek Nefes Alan Spor Şortu - Siyah - Fitness Kardiyo

₺250
Ref. : 8827582

Bu esnek, nefes alan ve rahat yapıdaki şort başlangıç seviyesinde fitness yapan ya da spor salonlarına geri dönen kullanıcılar için tasarlandı.

Hepimizin fitness yaparken teknik ve rahat bir ürüne ihtiyacı var!Bu nedenle ekibimiz, en uygun fiyata bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan bir şort hazırladı!

Renk: Siyah

  • S undefined
  • M Stokta Mevcut Değil
  • L undefined
  • XL undefined
  • 2XL undefined
  • 3XL undefined

ürün faydaları

Teri dışarı atma özelliği

Kuru kalın!Kumaşı nefes alır ve hızlıca kurur.

Çabuk kuruma özelliği

Kolayca kurur ve ütü gerektirmediği için hayatınızı kolaylaştırır!

Hafiflik

Kumaşı yalnızca 112g/m² ağırlığındadır.

Esneklik

Esnek bileşeni ve kesimi sayesinde size hareket özgürlüğü sunar!

teknik bilgiler

Fitness için tasarlandı

Fitness'ta kural değil, pratik vardır.Bizi bir araya getiren ise hareket etmektir!Önceliğimiz?Hareket özgürlüğü, teknik tasarım, rahatlık ve tarz açısından size en iyi şekilde eşlik edecek ürünler üretmek!Tüm ayrıntıları özenle inceliyoruz ve hiçbir şeyi şansa bırakmıyoruz!Size fitness kıyafetlerinin en iyilerini sunabilmek adına ürün şeflerimizden stilistlere kadar tasarım ekibimizdeki herkes bir araya geldi.

Ürünler satılmadan önce test ediliyor mu?

Elbette! Kumaşlarımızın 100%'ü sıkı bir test aşamasından geçmekte.Amacımız?Size rahatlık, güvenlik ve dayanıklılık sunduğumuzdan emin olmak.Ürünümüzün yolculuğu laboratuvar testleriyle başlar. Ancak bununla sınırlı kalmaz.Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi gerçek kullanım koşullarında test eder.Sizleri dinliyoruz, analiz ediyoruz ve gerekli geliştirmeleri yapıyoruz.Ürünümüz bu testleri başarılı bir şekilde geçmişse raflarda yerini alıyor!

ÜRÜNÜMDEN MEMNUN KALMAZSAM NE YAPABİLİRİM?

Memnun kalmadınız mı?Üründen memnun kalmadıysanız, yapmanız gereken şey çok basit:Bize getirin! Ürün değişimi yapabilir veya iadesi sağlayabiliriz.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz