DOMYOS

Erkek Siyah Regular Eşofman Altı 500 Essentials - Fitness

₺590
Ref. : 8665364

Zamana meydan okuyan düz kesim, sıcak tutan ve yumuşak French Terry havlu kumaşa sahip bu ürün, kısa sürede favori eşofman altınız olacak. Spor salonuna giderken veya alışveriş yaparken, her zaman tarz olun.

%44 geri dönüştürülmüş polyester ve %31 geri dönüştürülmüş pamuk içeren bileşeniyle ekotasarımlı bu 305 g/m² eşofman altı, modası geçmeyen tarzıyla sizin için tasarlandı!

Renk: Siyah

  • S / W30 L33 Stoğu Azalıyor!
  • M / W32 L33 Stoğu Azalıyor!
  • L / W34 L34 Stoğu Azalıyor!
  • XL / W37 L34 Stoğu Azalıyor!
  • 2XL / W41 L34 Stoğu Azalıyor!
  • 3XL / W44 L34 Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Esneklik

Bileşeni ve kesimi sayesinde benzersiz bir hareket özgürlüğü sağlar.

Yumuşaklık

Pamuk iplikleri rahatlık ve doğal bir yumuşaklık sağlar.

Isı yalıtımı

Islaklık hissini önlemek için nem pamuk ipliklerine yayılır

teknik bilgiler

Ekotasarımlı ve tarz bir eşofman altı!

Kumaş bileşeni, %44 geri dönüştürülmüş polyester ve %31 geri dönüştürülmüş pamuk içerir. Amacımız: Yeni petrol kaynaklarını veya suyu, ham pamuk üretmek için gereken enerji ve böcek ilaçlarını kullanmak yerine, üretim atıklarından dönüştürülen geri kazanılmış malzemeleri veya atılması amaçlanan ürünleri kullanmayı tercih etmek. Kalitesini korurken ürünün çevresel etkisini azaltırız.

Gün boyu rahat bir eşofman altı

Rahat ve şık eşofman altını başarılı bir şekilde tasarlamak bizim için olmazsa olmazdır. Neden mi? Oldukça basit, çünkü bir kıyafetin içinde rahat hissederseniz, onu bütün gün giymek istersiniz! Alışveriş, fitness antrenmanı veya iş toplantısı olsun, tarzı ve rahatlığı bir araya getirerek her yerde ve her zaman rahat hissedersiniz.
Ve elbette, farklı mevcut renkleri satın alarak tarzınızı çeşitlendirebilirsiniz.

DÜZ KESİMİ SEÇMEK İÇİN 3 İYİ NEDEN

Koşu eşofman altı mı? Ona bayılıyoruz. Peki ya düz kesim? Çok seviyoruz. O zaman size bu düz kesim eşofman altına hayran kaldığımızı söyleyebiliriz! Bu ürünü satın almanız için 3 iyi sebep: kesimi hareket özgürlüğü garantilidir. Ayrıca düz kesimi bileklerinizi kapatır ve yürüyüşleriniz sırasında kumaşın hareket etmesini sağlar. Hepsinden önemlisi de bu ürünün çok rahat olmasıdır!
İkna oldunuz mu?

DETAYLARLA DOLU BİR EŞOFMAN ALTI

Düz kesimi, basit ve etkili yapısıyla benzersiz bir hareket özgürlüğünün yanı sıra French Terry (ince havlu kumaş) bileşeniyle yumuşaklık ve rahatlık sağlayacaktır. Bu eşofman altının kemer kısmında yer alan ve bedeni ayarlamanızı sağlayan sıkma ipini de çok seveceksiniz. Bu eşofman altı ayrıca 2 yan, 1 arka cebe sahiptir, lastikli paçaları sayesinde hem çok şıktır hem de bilek hizasında kavrama sağlar!

ESSENTIALS KOLEKSİYONU: ANLATMANIZ VE BİLMENİZ GEREKEN HOŞ BİR HİKAYE

Essentials ürün gamında temel, basit ve basic ürünler bulunur; modası geçmeyecek standart kesimler, rahat, kaliteli ve dayanıklı doğal bileşenler; spor yapan kullanıcının her zaman ve her hava koşulunda, hem spor yaparken hem de günlük hayatında giyebileceği parçalar. Pantonenin en güzel renklerine sahiptir. Ayrıca şık detaylara sahiptir ve her kullanıcıya mükemmel şekilde uyum sağlar. Essentials, bizim imzamız: saf, kesin, temel.

BİLEŞEN AĞIRLIĞI

Ürün bileşeninin ağırlığı 305g/m²'dir.

Eşofman altının ağırlığı ne anlama geliyor?

Eşofman altınızın açıklamasında yer alan metrekare başına gram cinsinden olan gösterge, kalınlığını belirlemenizi sağlar. Bu, esas olarak kumaşın dökümünü ve hissiyatını etkiler: eşofman altı ne kadar ağırsa, dökümü o kadar düzgün olur ve daha şık görünür. Öte yandan, daha fazla ağırlığa sahip bir eşofman altı kesin olarak daha fazla sıcaklık sağlamayı garanti etmez. Fırçalanmış dokumalar (iç tarafta polar etkisi), metrekare başına gram olarak daha hafiftir ancak havayı hapsedip daha fazla ısı sağladığı için daha sıcak tutar.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 50% Pamuk, 47% Polietilen Tereftalat, 3% Elastan Cep 100% Pamuk

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütüleme - En fazla 110°C'de buhar kullanmadan ütüleyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz