FOUGANZA

Doğal Tendon Ferahlatıcı Jel - At ve Midilli - 250 ML - Cool Gel

₺320
Birim fiyat ₺1.280L
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8871962

Bu jel antrenman sonrasında atınızın bileklerini ferahlatmak için tasarlandı.

Antrenman sonrasında atınızın kaslarını gevşetecek bir çözüm mü arıyorsunuz? Anında ferahlatıcı etkisi sayesinde, atınızın kaslarının dinlenmesini ve toparlanmasını destekler.

250ml Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Doğallık

%99 doğal içerikten oluşan jel formülü

Tazelik hissi

İçerdiği mentol sayesinde: Antrenman sonrası atın rahatlaması ve yatışması için tasarlandı

Yorgunluğu azaltma özelliği

Dinlenme sırasında destek: Kas yorgunluğunu azaltır

Bileşenler

Mentol, arnika ve esansiyel yağlar içeren ferahlatıcı jel

teknik bilgiler

Kullanım kuralları:

Uygulama öncesinde, atınızın alerjik reaksiyon (esansiyel yağlara karşı) gösterip göstermeyeceğini kontrol etmek için ürünü cildin küçük bir bölgesinde test etmenizi tavsiye ediyoruz.
Kullanımdan önce ve sonra ellerinizi yıkayın. Temiz bölgeye uygulayın. Açık yaraların üstüne uygulamayın.

Kullanım önlemleri:

Nane esansiyel yağı ve mentol içerir. Bunlar, doping tedavisine benzetilebilecek özelliklere sahiptir. Bu bileşenlerin tespit edilmesi doza bağlı olsa da ve pratikte pek mümkün olmasa da, resmi bir testten 72 saat önce ürünü kullanmayı bırakmanız tavsiye edilir.

Bileşen:

İÇİNDEKİLER: Su, Gliserin, Denatüre Alkol, Mentol, Ksantan Sakızı, Gliseril Stearat Sitrat, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Çekirdeği Yağı, Chondrus Crispus (Karragenan) tozu, Sodyum Benzoat, Mentha Piperita (Nane) Yağı, Gaultheria Procumbens (Keklik Üzümü) Yaprağı Yağı, Potasyum Sorbat, Arnika Montana Çiçeği Ekstresi, Okaliptüs Globulus Yaprağı Yağı, Helichrysum Italicum Çiçeği Yağı, Sitrik Asit, Limonen, Linalol, Sodyum Hidroksit

İlgili ürünler

Atınızın bileklerinin iyileşmesi için ferahlatıcı kilimizi de kullanabilirsiniz. Mentol ve esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş formülü sayesinde, atın bileklerinin antrenman sonrasında dinlenmesini ve toparlanmasını destekler.
.
Yoğun antrenman sonrasında ideal bir toparlanma için elektrolit ürünümüzü kullanabilirsiniz. Bu gıda takviyesi, özellikle aşırı terleme durumunda atın rehidrasyonunu destekler.

Doğal ürün serimiz

Cool gel ürünümüz %99 doğal içerikten üretilmiştir. Bugün at bakımı ürünlerimizin yarısından fazlasında %95'in üzerinde doğal içerik yer almaktadır! Ekiplerimiz, ağırlıklı olarak doğal bir ürün serisi elde etmek amacıyla yeni reçetelerin geliştirilmesi için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

ürün konsepti ve teknolojisi

SAKLAMA TAVSİYESİ

Açtıktan sonra 12 ay içinde tüketin. Her kullanımdan sonra kapağını sıkıca kapatın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz