OLAIAN

Çocuk Şişirilebilir Bodyboard - 4 / 8 Yaş - 15 / 25 Kg - Mavi

₺550
Ref. : 8575537

4 - 8 yaş arası (15 - 25 kg) çocukların, kayma keyfini yaşamaları ve dalgaları keşfetmeleri için tasarlandı. Göbeğe kadar gelen su seviyesi için uygundur.

Bir yetişkin gözetiminde, 50 cm'den küçük kıyı dalgalarında sörf yapmak için kullanımı kolay ve şişirilebilir bodyboard. Şişirme ve havasını boşaltma sibobu

Renk: Koyu turkuaz yeşili

XS Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Ergonomik kavrama

2 tutma sapı Vaks sürmeyin. Kayış dahil değildir, ayrı satılır

Yer kaplamama

Az yer kaplar. Üfleyerek şişirilir Yeni valf

Denge

Kalıplanmış gövde 4 - 8 yaş arası, 15 - 25 kg çocuklar. Vaks sürmeyin.

Kayış Performansı

Dolgulu kayma yüzeyi. Çok fazla şişirmeyin. Yetişkinler için uygun değildir.

ürün fotoğrafları

Çocuk Şişirilebilir Bodyboard - 4 / 8 Yaş - 15 / 25 Kg - Mavi
Çocuk Şişirilebilir Bodyboard - 4 / 8 Yaş - 15 / 25 Kg - Mavi
Çocuk Şişirilebilir Bodyboard - 4 / 8 Yaş - 15 / 25 Kg - Mavi
Çocuk Şişirilebilir Bodyboard - 4 / 8 Yaş - 15 / 25 Kg - Mavi

teknik bilgiler

Bodyboard tahtasının boyu nasıl seçilir?

Bodyboard'un boyu dengesini ve kontrol edilebilirliğini etkiler. Bu nedenle, kullanıcının ağırlığına ve boyuna uygun olmalıdır. Bu bodyboard, 4 - 8 yaş arası, 15 - 25 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlanmıştır.
Çok küçük bir bodyboard, yeterli şekilde su üzerinde kalamayacağı için dalgalarda sörf yapmanızı engelleyecektir. Çok büyük bir bodyboard'un ise kontrol edilmesi zor olacaktır.
Boy seçimi tablosuna bakabilirsiniz
40 kg üzeri için uygun değildir Denetimli yüzme alanında özel kullanım

RADBUG olarak bizler 4 seviyeye de uygun ürünler tasarlıyoruz. Bu ürün "keşfetme" aşamasına uygundur.

- Keşfetme: Göbeğe kadar gelen su, palet kullanmama, 50 cm'den düşük dalgalar, ayakları zemine değdirerek itiş, yalnızca tahtaya çıkan dalgalar. Eğlenmek ve keşfetmek için ideal, saplı bodyboard.
- Başlangıç seviyesi: 1 metreden küçük dalgalarda hafif dönüşler, paletlerle itiş. Sporu öğrenme amaçlı.
- Orta seviye: 1,5 metreye kadar dalgalar, daha yüksek hız ve hareketlere başlama (360°, El Rollo...).
- İleri seviye: Her türlü dalga, havada yapılan figürler dahil hepsinde uzmanlaşma: ARS, 360° 

Kullanım önerileri

Bu bodyboard üfleyerek şişirilebilir. Çok fazla şişirmeyin. Fazla şişmiş bir bodyboard, daha az kayma kalitesi sunar ve yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında yıpranabilir. Bu bodyboard, su üzerinde kayma aşamasında yatay pozisyonda kullanılır. Karın ve kollardaki tahriş oluşumunu önlemek için bir wetsuit ya da uzun kollu ve UV korumalı bir üst giymek önemlidir.
Daha fazla rahatlık için bodyboard'u şişirdikten sonra tıpasını içeriye doğru bastırdığınızdan emin olun.

Bu ürünle dalgalarda nasıl sörf yapılır

Kıyı dalgalarında kaymak ve sörf yapmak için tasarlanan bu ürün, çocukların ayaklarını suda yere bastıkları ve suyun bele kadar geldiği yerlerde kullanılır. 50 cm altındaki küçük dalgalarda sörf yapmak için çocuk, bacakları geriye doğru uzanmış, kolları katlı ve elleri tutma sapları üzerinde olacak şekilde karnını bodyboard'un üzerine koyarak ayaklarını kıyı yönünde ittirir. Palet kullanmak gerekmez. Kumaş yapısı oldukça yumuşaktır. Vaks kullanılmamalıdır

Önlemler ve güvenlik

DİKKAT! Bu ürünün işlevsel özellikleri nedeniyle yaralanma riskiniz bulunmaktadır. Küçük parçalar - Boğulma riski. Yalnızca bir yetişkinin gözetiminde, çocuğun ayaklarının yere değdiği yerlerde kullanılmalıdır. Rüzgarlı havada ve akıntı durumunda daha fazla dikkatli olmayı gerektirir. Yüzmeye yardımcı yelekler ya da kolluklar gibi güvenlik ekipmanlarının kullanılması önerilmektedir. 3 yaş ve altı çocuklar için kullanıma uygun değildir. Ayrı satın alınabilen bir kayış eklenebilir.

Ekotasarım ve dayanıklılık

Bu şişirilebilir bodyboard üründe önceki versiyonlara göre farklı bir malzeme kullanılmıştır. Bu malzeme değişikliği ürünün çevreye olan etkisini %38 azaltmaktadır (Eşdeğer KG CO2 emisyonu olarak çevresel etkide %38 azalma). Ayrıca bu yeni malzeme ve yeni ürün mimarisi (kaynak planı) sayesinde ürünün sağlamlığı yukarı yönde revize edilmiştir.

Şişme bodyboard'unuzun iyi durumda olmasını nasıl sağlarsınız?

Bodyboard'unuzu iyi durumda tutmak için önerilenler:
- Bodyboard ile havuza atlamayın.
- Şişirilmiş halde 30°C'den yüksek sıcaklıklar ya da güneşin altında bırakmayın (Kullandıktan sonra havasını indirin). Özellikle de güneş altında duran bir arabada.
- Bodyboard'unuzu suda kullanmadan önce iyi durumda olduğundan, birleşme yerleri ya da dikişinde hasar olmadığından, tıpanın kapalı ve bastırılmış olduğundan, havasının inmiş olmadığından emin olun.

Bodyboard'un havası iniyorsa ne yapılmalı?

Bodyboard'un içindeki hava miktarının gün içinde ya da suyla temas ettiğinde değişmesi normaldir. Aslında tüm hava değişimleri bodyboard içindeki hava basıncını etkiler: bu nedenle düzenli olarak şişirmelisiniz.
Şişirdikten sonra bodyboard antrenman sırasında basınç kaybediyorsa bu normal bir durum değildir. Böyle bir durumda valfin kapalı olduğundan emin olmalısınız.

Valf kapanmıyorsa ya da hava sızıyorsa ne yapılmalı?

Böyle bir durumda ürünün oldukça dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Uygun olmayan kullanımlar yasaktır. Normal kullanımın ardından valf düzgün kapanmıyorsa ve bodyboard'un birleştirme yerlerinden dışarı hava sızıyorsa bu durumda 2 yıllık garanti koşulları geçerlidir.

Valf hava kaçırıyorsa ne yapılmalı?

Valf hava kaçırıyorsa içine kum dolmuş olabilir, bu durumda değiştirilmesi gerekmektedir.
Bunun için bodyboard'un havasını indirmeniz ve kurumaya bırakmanız yeterlidir (Kuru kum ıslak kuma göre daha kolay boşaltılır).
Valfe hava üflemek için bir pompa ile hava basın ve düğmeye basarak kum tanelerinin çıkmasını sağlayın. (Ağzınızla da şişirebilirsiniz ancak kumu ıslatma riskiniz bulunmaktadır) Bu aşamalardan sonra hava kaçırmayacaktır.

Boyutlar

Şişirilmiş halde: 70 cm X 50 cm X 12 cm
Havası indirilmiş halde: 15 cm X 15 cm X 4 cm. 

RADBUG 

RADBUG Decathlon'un bodyboard ve bodysurf markasıdır.
Amacımız birçok insana bodyboard ve bodysurf antrenmanlarının benzersiz hislerini yaşatabilmektir.
Dalga ile temasta oluşan o kayma hissi saf, tamamlayıcı ve bağımlılık yaratıcıdır.
Görevimiz herkesin sunduğumuz kolay kullanılabilen ürünlerle bu spora başlamasını ve kendini geliştirmesini, yaptığı spordan her zaman zevk almasını sağlamaktır.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 50% Poliamid, 50% Polivinil klorür

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullanmadığınızda güneşin altında şişirilmiş halde bırakmayın. Her kullanımdan sonra yıkayın ve gölgede kurumaya bırakın.

Kullanıcı Talimatları

50cm'den küçük dalgalar Havuz veya benzeri bir yere atlamayın.

TESTLER

Hendaye'deki (Fransa) bodyboard tutkunu ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve kullanım ömrünü sağlamak için laboratuvarda test edildi.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz