QUECHUA

Çocuk Outdoor Sırt Çantası - 18 L - Siyah / Kahverengi - MH500

₺950
Ref. : 8670174

18 litre hacimli bu sırt çantası çocukların günübirlik doğa yürüyüşleri için tasarlandı.

Hem maceralarınız hem de okul için ideal olan bu sırt çantası rahat ayarlanabilir yapısı sayesinde çocukların sırt yapısına uygundur! Birçok saklama bölmesi ile rahat ve kullanışlıdır.

Renk: kiraz kırmızısı / kiraz kırmızısı / Çilek kırmızısı

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Kapasite

18 L hacim / boyutlar: Y: 47 cm / G: 20 cm / D: 22 cm 

Hafiflik

Sadece 527 gram.

Ayarlanabilir yapı

Ayarlanabilir sırtı sayesinde 3 boyda kullanabilirsiniz: 130 /140 / 150 cm 

Çok gözlü

Fermuarlı gözler: 1 iç göz, 1 dış göz, 1 adet belde telefon gözü, 2 file göz.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

Zemin ve sırt kaynaklı aşınmaya karşı dayanıklı bileşen 10 YIL GARANTİLİ

teknik bilgiler

SIRT ÇANTAMI NASIL AYARLAYACAĞIM

1 - Sırt yüksekliğini çocuğunuzun boyuna uygun olacak şekilde ayarlayın (cırt cırtları kaldırın ve istenilen renklerden geçirin). 2 - Ardından, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) gevşetin. 3 - Çantayı takın. 4 - Omuz askılarını sıkın. 5 - Son olarak, gergi perlonlarını kendinize göre ayarlayın.

10 YIL GARANTİ

Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.

ÜRÜNLERİN TASARIMI: PROFESYONEL BECERİLERİMİZ

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

SIRT ÇANTALARIMIZ NEREDEN GELİYOR?

Fransa Mont Blanc eteklerindeki uluslararası tasarım merkezimizde yaratılan bu pantolon, Vietnam ve Çin'deki tedarikçilerimiz tarafından üretilmektedir.
Tedarikçilerimiz sırt çantalarımızın üretiminde gerçek bilgi birikimine sahip ve yakın işbirliği içinde olduğumuz ortaklardır.
Endüstriyel ortaklarımızla olan bu güven ilişkisi, kaliteli teknik ürünler yaratmamızı sağlıyor.

Ağırlık

0.528 kg

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% Polyester Astar 100% Polyester Cep 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Sırt çantanızı kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Su geçirdiği için yağmurlu havalarda eşyalarınızı koruyun.

TESTLER

Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, köpük, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruması, su geçirmezlik testleri uyguluyoruz. Ardından, sağlamlığını kontrol etmek için son ürünü hızlandırılmış yıpranma testine tabi tutuyoruz: Ağırlıkla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran bir mankenin üzerinde defalarca test edilir.

Onaylayan

Quechua ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için doğa yürüyüşlerinizde karşılaşabileceğiniz koşullarda, dağlarda test edilir.
Sarah, saha test mühendisimiz ve test eden çocuk kullanıcılarımızdan oluşan bir panel, ürünleri satışa sunuluncaya kadar geliştirilmeleri boyunca test eder.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz