Çocuk Kayak Montu - Lacivert / Mercan Rengi - 500

₺370

Pistte ve en karlı günlerde çocuklara eşlik etmesi için tasarlandı.

%100 su geçirmez dikişlere sahip bu mont hava nasıl olursa olsun kayakla geçen günler için idealdir! Kar koruması montun fermuarı kapanır kapanmaz otomatik olarak ayarlanır.

Renk: Koyu lacivert
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

150 g. / m² dolgu Fırçalanmış astar. Boynu koruyan şerit. Kar koruması.

Su geçirmezlik

Su geçirmezlik

ÇOK İYİ: 5000 mm kaplama, %100 su sızdırmaz dikişler. Kapüşonlu.

Nefes alabilirlik

Nefes alabilirlik

Nefes alan bileşeni sayesinde teri dışarı atar.

Cep

Cep

1 skipass cebi, 1 fermuarlı iç cebi, 1 maske iç cebi olmak üzere 5 cebi vardır.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı

Takılmadığında kapatılmak ve kar girişini önlemek için cırt cırtlı kapüşon.

Kişiselleştirme

Kişiselleştirme

Astarın üzerinde bulunan etikete çocuğunuzun ismini yazabilirsiniz.

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Polyester Ana kumaş 100% Poliamit Ana astar 100% Poliamit İkinci astar 100% Polyester Roba 82% Polyester, 18% Elastan Kaplama 100% Poliüretan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Asılı bir şekilde saklamaya özen gösterin ve kaplamasına zarar verecek katlama şekillerinden kaçının. Kuru ve hava alan bir yere kaldırmadan önce ürünün tamamen kuruduğundan emin olun.

TESTLER

Tüm Wedze ürünleri gerçek kullanım şartları altında test edilmektedir. Kayak yaparken karşılaşabileceğiniz kar, soğuk, yağmur gibi koşullar buna dahildir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta

Ütülemeyiniz

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Elyaf dolgulu ısı yalıtımı

Isı yalıtımı, minik kayakçıların doğru sıcaklıkta kalmalarını sağlar. Ne çok sıcak, ne çok soğuk. Giyilen kıyafet fiziksel koşullara ve dış unsurlara uyumlu olmalıdır. Wedze, sizi sıcak tutmak için elyaf dolgu kullanarak ısı yalıtımı sağlar. Bu, polyester temelli fiberlerden oluşan, fiberlerinin uzunluğuna göre daha fazla veya daha az miktarda havayı hapsedebilen sentetik bir bileşendir. Dolgu ne kadar kalın olursa o kadar havayı hapseder ve daha fazla ısı yalıtımı sağlar.

Kaplama işlemi

Kaplama, dış kumaşın iç yüzüne uygulanan su geçirmezlik sağlayan bir maddedir. Suyun içeri girmesini engellerken aynı zamanda aktivite sırasında terin dışarı atılmasını sağlar. Böylece, kuru kalmanın rahatlığını yaşarsınız.

%100 su sızdırmaz dikişler

Su geçirmez kumaş kullanımının yanı sıra, montun su sızdırmazlık özelliğini su sızdırmaz dikişler kullanarak daha da güçlendirdik. Kusursuz su geçirmezlik ve sızdırmazlık sağlamak için montun içerisindeki tüm dikişlerin altına su geçirmez yapışkan bantlar eklenmiştir.

Kar koruması

Kar koruması belde yer alan bir koruma sistemidir. Çocuğunuz kayak montunu giydiğinde otomatik olarak kapanır. Bu sistem, antrenman sırasında ve özellikle düştüğünüz zaman karın ve soğuk havanın monttan içeri girmesini engeller.

Skipass cebi

Skipass kartını çıkarmanıza gerek yok! Kolda, teleferiğe çıkmak için kullanılan skipass kartınıza hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan skipass cebi bulunur.

Kişiselleştirme

Sırt astarının üst kısmında bulunan etikete çocuğunuzun adını yazarak ürünü kişiselleştirilebilirsiniz. Kayak kursu, kreş ya da okulda, ürünü rahatça bulmak için faydalı bir püf noktasıdır!

Kayak pistlerinde sıcak kalmaları için çocukların nasıl giyinmesi gerekir?

Sıcak ve kuru kalmak için, 3 teknik katman giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz: Kuru kalmak için 1. katman, 2. cilt. Isıyı korumak için 2. katman ya da ısı yalıtımı yapan katman. Sağanak yağmurlardan koruması için koruyucu katman rolünde 3. katman.

BENZER ÜRÜNLER

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor