OLAIAN

Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900

₺400
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8587203

Bu BAHA bikini üstü, kürek çekme hareketinde kolaylık sağlayan geniş elastik bandı sayesinde dalgalarda mükemmel kavrama sunar. Bu üst çıkarılabilir pedlere sahiptir.

Bu bikini üstü, her türlü dalgada sörf yapan ileri seviye gençler için tasarlandı.

Renk: YEŞİL

  • 131-140cm 8-9 YAŞ Stoğu Azalıyor!
  • 141-148cm 10-11YAŞ Stoğu Azalıyor!
  • 149-159cm 12-13 YAŞ Stoğu Azalıyor!
  • 160-166cm 14-15 YAŞ Stoğu Azalıyor!

ürün faydaları

Dalgalara karşı dayanıklılık

Yapısı ve geniş elastik bandı sayesinde dalgalarda mükemmel kavrama sağlar.

Hareket serbestliği

Çapraz sırt kesimi mükemmel hareket özgürlüğü sunar.

ürün fotoğrafları

Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900
Çocuk Çapraz Sırt Detaylı Bikini Üstü - Yeşil - Baha 900

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 82% Polietilen Tereftalat, 18% Elastan Biye 80% Poliamit, 20% Elastan Astar 100% Polietilen Tereftalat Koltuk altı kumaşı 100% Polietilen Tereftalat

Kullanıcı Talimatları

Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.

TESTLER

Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve güneş ışığına maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.

Onaylayan

Bikini ve mayoları gerçek koşullar altında test eden genç Olaian ortaklarımız tarafından tasarım merkezimizin hemen yanında bulunan Bask ülkesinde test edilmiş ve onaylanmıştır.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

teknik bilgiler

İLERİ SEVİYEDE SÖRF YAPIYORSUNUZ

Sörf yapmak sizin için bir tutku ve düzenli olarak sıcak sularda sörf antrenmanı yapıyorsunuz Antrenmanlar sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı veya longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçiyorsunuz 1 metreyi aşan dalgalarda sörf yapıyor ve manevra yapmayı biliyorsunuz Sıklıkla düşüyor ve suyun altında kalıyorsunuz Antrenman sırasında yaptığınız her harekette bikininin üzerinizden düşmemesini ve kulaç atarken sizi rahatsız etmemesini istiyorsunuz

VÜCUT YAPISINA UYGUNLUK

Genç sörfçülerin dalgalarda mayoyu yakalamaya çalışmadan kolayca sörf yapmalarını sağlamak için BAHA bikini üstünü tasarladık. Çapraz sırt kesimi ve göğüs altındaki elastik bandı ile bu üst, kürek çekme sırasında mükemmel hareket özgürlüğü sağlamak için tasarlanmıştır.

DALGALARDA KAYMAMA TESTİ

Mayo ve bikinilerimizi dalgalarda kavrama sağlama vaadiyle tasarlıyoruz. Ürünleri geliştirmek için farklı vücut yapılarına sahip sörfçüler ile Hendaye'de yer alan tasarım ofisimizde havuz testi gerçekleştiriyoruz. Bu protokol sörf yapan kullanıcının dalgayla temas ettiğinde hissettiği koşulların aynısını oluşturur. Test başarıyla sonuçlanırsa ürünlerimizi denizde, gerçek sörf koşulları altında test ederiz.

GÖĞÜS PEDİ NEDİR?

Göğüs pedi, mayonun içine yerleştirilmiş bir sünger parçasıdır. Müşterilerimizin kullanıp kullanmamak konusunda karar vermeleri için bikini üstlerinin pedleri çıkarılabilir yapıdadır.
Pedi takmak ya da takmamak kullanıcıya kalmış.
Bu pedleri, genç kızların rahatlığı için düşündük.
Mayo ıslakken göğüs uçlarının belli olmasını önler. Şekil veren bir göğüs PEDİ değildir.

ÜRÜNÜN BEDEN BİLGİLERİ

Decathlon'da genç kullanıcılarımız için tasarladığımız ürünlerde kullanıcılarımızın bedensel gelişimlerini göz önünde bulunduruyoruz, bu nedenle yaş düzgün bir kesim için yeterli olmayacağından düzenli olarak kullanıcımızın boyuna göre çalışmalar yapıyoruz. 10 yaşındaki iki kız çocuğu farklı boy uzunluğuna, beden ölçülerine, ağırlığa ve vücut yapısına sahip olabilir. Bu nedenle ürünü deneme kabininde denemeyi öneriyoruz

MAYOLARIMIZIN BOY TABLOSU

Mayolarımızın etiketinde yaş ve boyu gösteren bilgiler yer almaktadır: Mayolarımızın etiketinde yaş ve boyu gösteren bilgiler yer almaktadır: 4/5 yaş: 105 - 114 cm
5/6 yaş: 115 - 124 cm
7/8 yaş: 125 - 132 cm
8/9 yaş: 133 - 142 cm
10/11 yaş: 143 - 150 cm
12/13 yaş: 151 - 160 cm
14/15 yaş: 161 - 169 cm 

KURU VE ISLAK HALDEKİ BEDEN

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebilirsiniz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

MAYONUZU DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Beden ya da model size uygun değil mi? Decathlon mağazanızdan değişim yapmak mı istiyorsunuz? Sorun yok, sadece değiştirmek istediğiniz mayonuzun etiketini kesmeyin.

OLAIAN, DECATHLON'UN SÖRF MARKASI

Fransa'nın güneyinde yer alan Hendaye'de bulunan OLAIAN Decathlon'un yeni sörf ve bodyboard markasıdır. Denize “ayaklarımızı suya sokabileceğimiz” kadar yakın olan ofislerimizde mayolarımızı bir günde tasarlayabilir ve tasarladığımız ürünün dalgalardaki kavrama seviyesini ölçmek için denizde, gerçek kullanım koşullarında test edebiliriz.

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz