OLAIAN

Çocuk Bodyboard - 4 / 8 Yaş - Kamuflaj Desenli - Bodyatu

₺750
Ref. : 8485938

4 - 8 yaş arası (15 - 25 kg) çocukların, kayma keyfini yaşamaları ve dalgaları keşfetmeleri için tasarlandı. Paletsiz Göbeğe kadar gelen su

Tutma yerleri bulunan bu bodyboard çocuğunuzun kıyıdaki dalgalarda sörf yapmanın keyfine varmasını sağlar. Üst veya shorty giyilmesi zorunludur.

Renk: Turkuaz / Kırmızı / Karayip mavisi

XS Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Doğru hareketi yapmaya yardımcı olur

Ön kısmında 2 tutma yeri. Kayış dahildir. Ayakları zemine değdirerek itiş

Denge

4 - 8 yaş arası, 15 - 25 kg çocuklar. Göbeğe kadar gelen su Paletsiz

ürün fotoğrafları

Çocuk Bodyboard - 4 / 8 Yaş - Kamuflaj Desenli - Bodyatu
Çocuk Bodyboard - 4 / 8 Yaş - Kamuflaj Desenli - Bodyatu

teknik bilgiler

Kullanışlı ve eğitsel

Daha fazla dalgayı yakalamanıza yardımcı olmak için ürünlerimizi olabildiğince kullanışlı hale getirmek ve onları eğitmenler doğrultusunda geliştirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden bu bodyboard, kendiliğinden doğru pozisyonu almanızı sağlayacak şekilde özenle yerleştirilmiş kulplara sahiptir.

Bodyboard boyu nasıl seçilir?

Bodyboard'un boyu dengesini ve kontrol edilebilirliğini etkiler. Bu nedenle, kullanıcının ağırlığına ve boyuna uygun olmalıdır. Bu bodyboard, 4 - 8 yaş arası, 15 - 25 kg ağırlığındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Çok küçük bir bodyboard, yeterli şekilde su üzerinde kalamayacağı için dalgalarda sörf yapmanızı engelleyecektir. Çok büyük bir bodyboard'un ise kontrol edilmesi zor olacaktır. İnternet üzerinde ya da mağazada bulunan boy seçimi tablosuna bakabilirsiniz.

Bizler 4 seviyeye de uygun bodyboard ürünleri tasarlıyoruz. Bu ürün "keşfetme" aşamasına uygundur.

- Keşfetme: Göbeğe kadar gelen su, palet kullanmama, 50 cm'den düşük dalgalar, ayakları zemine değdirerek itiş, yalnızca tahtaya çıkan dalgalar. Eğlenmek ve keşfetmek için ideal, saplı bodyboard.
- Başlangıç seviyesi: 1 metreden küçük dalgalarda hafif dönüşler, paletlerle itiş. Sporu öğrenme amaçlı.
- Orta seviye: 1,5 metreye kadar dalgalar, daha yüksek hız ve hareketlere başlama (360°, El Rollo...).
- İleri seviye: Her türlü dalga, havada yapılan figürler dahil hepsinde uzmanlaşma: ARS, 360° 

Kullanım önerileri

Bu bodyboard, su üzerinde kayma aşamasında yatay pozisyonda kullanılır. Karın ve kollardaki tahriş oluşumunu önlemek için bir wetsuit ya da uzun kollu ve UV korumalı bir üst giymek önemlidir.

Bu ürünle dalgalarda nasıl sörf yapılır

Kıyı dalgalarında kaymak ve sörf yapmak için tasarlanan bu ürün, çocukların ayaklarını suda yere bastıkları ve suyun bele kadar geldiği yerlerde kullanılır. 50 cm altındaki küçük dalgalarda sörf yapmak için çocuk, bacakları geriye doğru uzanmış, kolları katlı ve elleri tutma sapları üzerinde olacak şekilde karnını bodyboard'un üzerine koyarak ayaklarını kıyı yönünde ittirir. Palet kullanmak gerekmez.

Önlemler ve güvenlik

DİKKAT! Bu ürünün işlevsel özellikleri nedeniyle yaralanma riskiniz bulunmaktadır. Küçük parçalar - Boğulma riski. Yalnızca bir yetişkinin gözetiminde, çocuğun ayaklarının yere değdiği yerlerde kullanılmalıdır. Rüzgarlı havada ve akıntı durumunda daha fazla dikkatli olmayı gerektirir. Yüzmeye yardımcı yelekler ya da kolluklar gibi güvenlik ekipmanlarının kullanılması önerilmektedir. 3 yaş ve altı çocuklar için kullanıma uygun değildir.

BOYUTLAR

80 cm X 46 cm X 5 cm
Ağırlık: 550 g.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana bileşen 100% Köpüklü Polipropilen Alt kısım - Ana kumaş 100% Polipropilen Üst kısım - Ana kumaş 100% Polyester

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kullanmadığınızda güneşin altında bırakmayın. Her kullanımdan sonra yıkayın ve gölgede kurumaya bırakın.

Kullanıcı Talimatları

3 - 10 yaş arası çocuklara uygun 50 cm'den küçük dalgalar için

TESTLER

Hendaye'deki (Fransa) bodyboard tutkunu ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Bu ürün için kullanılan bileşenler, en yüksek kalite ve dayanıklılık gerekliliklerini sağlamak için laboratuvarda test edildi.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz