OUTSHOCK

Boks Eldiveni - Beyaz / Mavi - 500

₺1.300
Ref. : 8651247

Orta yoğunluklu sparring ya da kum torbası antrenmanları için çok işlevli bir eldiven arayan orta seviye boksörler için tasarlandı.

Bileği saran manşeti ve çift yoğunluklu ergonomik köpüğü sayesinde elleriniz için üstün rahatlık sunan bu eldiveni keşfedin.

Renk: Beyaz / Koyu lacivert

  • 8 OZ (226.80 g) undefined
  • 10 OZ (283.50 g) undefined
  • 12 OZ (340.19 g) undefined
  • 14 OZ (396.89 g) Stokta Mevcut Değil

ürün faydaları

Eklem desteği

Bileği 360° saran manşet.

Yıpranmaya karşı dayanıklılık

PU sentetik kaplaması sayesinde uzun süreli dayanıklılık.

Havalandırma

Elin iyi hava alması için file iç yüzey.

Darbelere karşı koruyucu

Kum torbası/sparring için daha fazla darbe emicilik sunan çift yoğunluklu köpük.

teknik bilgiler

Bileğinize uygun bir eldiven.

İdeal bir bilek kavraması sunmak ve eldivenin giyilmesini kolaylaştıran dairesel bir manşet elde etmek amacıyla köpük bileşeni eldivenden bileğe kadar uzattık. Eldiveninizi daha kolay bağlamak için bilek çevresinin tümünü saran ve bir kayış gibi sıkılan bir lastikli bant geliştirdik. Böylece eldiveniniz el yapınıza mükemmel şekilde uyum sağlayacak ve benzersiz bir kavrama seviyesi sunacak.

Neden bandaj ve iç eldiven giyilmelidir?

İdeal el ve eldiven desteği için kullanabileceğiniz ürün: - PARMAKSIZ İÇ ELDİVEN, giyip çıkarması kolaydır. Ellerinizin tahriş olmasını engeller ve teri emerek eldivenlerinizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. VEYA
- BOKS BANDAJLARI, her boksörün ideal aksesuarı! Bu bandajlar, teri tamamen emerek vuruşlarda (bilekler ve el tarağı) destek sağlar.

Sunmaktan gurur duyuyoruz...

İlk adımından itibaren detayla tasarlanmış bir ürün. İlk istediğimiz şey daha fazla kavrama, rahatlık ve darbe emicilik sağlayan bir eldivendi. Devamında ise 3 kişilik bir tasarım ekibi, SportsLab ile birlikte anatomik çalışmalar, çok sayıda prototip, tedarikçimizle iyi bir ilişki ve ileri seviyede 12 boksörle yapılan kullanım testleri yer aldı. Böylece size çok işlevli, ergonomik ve rahat bir ürün sunmaktan mutluyuz.

Görüşleriniz doğrultusunda iyileştirildi!

Görüş ve önerilerinizi analiz ederek ürünü iyileştirdik. Yaptığımız temel iyileştirmeler:
- Sıkma tokası artık eldivenin içinde gizli.
- Daha fazla rahatlık için baş parmak uzunluğu ayarlandı.
- Daha sert ve deforme olmayan manşetiyle giyip çıkarması daha kolay.

vıdeo

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Dolgu 100% Poliüretan Ana kumaş 60% Poliüretan, 40% Polyester Kol ağzı 58% Polyester, 38% Poliüretan, 4% Polietilen Astar 100% Polyester Cırt cırtlı bant 100% Poliamid

SAKLAMA TAVSİYESİ

Eldivenlerinizi her antrenmandan sonra spor çantanızdan çıkarın ve daha hızlı şekilde kurutmak için ayrıca satılan eldiven kurutma aparatını kullanın.

TESTLER

Eldiven ve kum torbalarımızın büyük çoğunluğu mağazalarımızda mevcuttur. Ürünleri deneyin ve en iyi boks deneyimini yaşayın!

Bakım tavsiyesi

Yıkamayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

daha fazla bilgi

Boks Eldiveni 500

ELİNİZE TAM UYUMLU BOKS ELDİVENİ

Bu boks eldivenini tasarlamak için Decathlon SportsLab ile işbirliği içinde elin anatomisini inceledik. Doğal kıvrımlarını (baş parmaktan küçük parmağa) takip ederek elinizin şekline mükemmel şekilde uyan ergonomik bir eldiveni bu şekilde geliştirdik.
Böylece köpük, parmak boğumlarınızla her zaman temas halindedir ve bu vuruşlar sırasında iyi bir yastıklama ve rahatlık sağlar.