FOUGANZA

Binicilik Bilek Desteği - At Boy - Siyah - 500

₺550
Ref. : 8529059

Çok işlevli 500 JUMP bilek desteği, rahatlık ve sağlamlıkla beraber atınızın arka ayaklarını desteklemek için tasarlandı.

Hobi amaçlı kullanıma, antrenmana ve yarışmaya uygun. 500 JUMP bilek desteği, ideal bir destek ve maksimum rahatlık sağlamak için her at vücuduna uygundur!

Renk: Siyah

FS Stokta Mevcut Değil
Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Darbelere karşı koruyucu

Dayanıklı ve yeniden tasarlanmış dış kısım ve sünger tendonu sarar.

Rahatlık

Darbe emici kısmın içinde bulunan düz sünger sayesinde ideal rahatlık.

Kullanım kolaylığı

Tutmayı ve ayarlamayı kolaylaştıran uygun geniş kapama sistemi.

Çok işlevlilik

Çok işlevsel oluşu: antrenman, hobi amaçlı ve yarışma için tasarlandı.

Bakım kolaylığı

Destekleri yeni gibi yapmak için nemli bir sünger ya da fırçayla temizleyin

ürün fotoğrafları

Binicilik Bilek Desteği - At Boy - Siyah - 500

teknik bilgiler

Rahat bir destek:

Tasarımcılarımız için zorluk, verimliliği ve rahatlığı birleştiren ürünleri hayal etmek ve atın antrenmanda mükemmel şekilde rahat olmasını sağlamaktır. Bu nedenle, at vücut yapılarının tümüne uyan çok işlevli bir bilek desteği tasarladılar. 6 mm düz iç süngere sahip yumuşak ve dayanıklı şekilde kalıplanarak yeniden tasarlanan darbe emici kısım, atınızın bileğini hareket özgürlüğünü kısıtlamadan sürtünmeleri önleyecek, uzuvlarını ve tendonlarını darbelere karşı destekleyecek şekilde sarar.

500 JUMP açık getrler ya da 500 kapalı getrler ile kullanabilirsiniz:

Atınızın bileklerini antrenman ya da müsabakada ideal şekilde desteklemek için 500 getrler ile birlikte kullanabilirsiniz. Aynı bileşenlerden üretilen destekler, atınızın ön ayaklarına aynı seviyede rahatlık, destek ve vücut yapısına uygunluk sunar. Birden fazla renk seçeneği olan destek ekipmanlarının kullanılması, engelli atlama müsabakaları yönetmeliğine uygundur. Yapmanız gereken tek şey hatasız şekilde kullanmak!

Tüm antrenmanlara uygundur:

Ayarlanabilir cırt cırtlı bağlama sistemi sayesinde takılması kolay ve hızlı olan 500 JUMP bilek desteği, farklı antrenmanlar için kullanılabilir. Düz ya da engelli zemin antrenmanları için idealdir ve gezintiye çıktığınızda bile atınızı destekler. Engelli atlama müsabakaları yönetmeliğine uygundur (Kulüp, Amatör ve Genç Atlar). Bu ekipman, yarışmada yapılan gezintiler için de size eşlik edebilir!

Tüm vücut yapıları için:

Tüm atlar farklı olduğu için 500 JUMP bilek desteği, atların çoğuna uygun olmasını ve her atın etkili, rahat ve uygun bir ekipmandan yararlanmasını sağlamak için düşünülmüştür. Kullanım rahatlığı, destek sunan ve ayarlanabilir cırt cırtlı bağlama sistemine sahip sentetik iç süngeri sayesinde bileğe yakın şekilde ayarlanır. Darbe emici kısım, ideal şekilde uyum sağlaması için birden fazla at modeli üzerinde test edilmiştir.

Atınızın bileklerini koruyun:

Bu uzuvlar vücut ağırlıklarını taşımalarına rağmen yine de hassastırlar! Atların tendonları ve bilekleri desteklenmesi gereken bölgelerdir! Antrenmanda ve müsabakada, atınız arka ayaklarını uygun bilek desteği ya da bandajlarla korumaya özen gösterin. Çünkü atın bileklerini birbirine sürtmesi ya da toynağını diğerine vurması çok kolaydır ve yaralanmalara neden olabilir! 500 JUMP, kolay takılır ve ideal destek sunar.

Bakım kolaylığı:

Tüm vücut yapılarına uygun, sağlam ve teknik olan 500 JUMP bilek desteği, aynı zamanda bakım kolaylığı da sunar. Çamurda dörtnala mı gidiyorsunuz? Destekleri kuruttuktan sonra özellikle atınızın bilekleriyle temas eden bölgeleri biraz fırçalayın. Gerekirse son olarak nemli bir süngerle temizleyin. Ya da isterseniz destekleri yıkayabilirsiniz. Yeni gibi olan bilek destekleriniz kullanıma hazır!

Boyutlar:

S= PS

M = CS :
Uzunluk: 27,6 cm
Yükseklik: 14,5 cm

L = FS:
Uzunluk: 30 cm
Yükseklik: 15,5 cm

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Koruma kılıfı 100% Termoplastik poliüretan Destek kumaşı 100% Polyester Köpük 100% Köpüklü Nitril Bütadien Kauçuk

SAKLAMA TAVSİYESİ

Ürünü kaldırmadan önce temiz ve hava alan bir yerde kurumaya bırakın.

Bakım tavsiyesi

Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Hassas yıkama

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz