PONGORI

Bilardo Tebeşiri - 4'lü Set

₺140
Birim fiyat ₺35(adet)
İlk Yorum Yazan Siz Olun
Ref. : 8389061

Bilardo oyunlarınız sırasında daha iyi bir top hassasiyeti sağlamak için tasarlandı.

Bilardonun sembolü ve oyun için vazgeçilmez bir aksesuar! Tebeşir, oyunda daha fazla top hassasiyeti sağlamak için top ile bilardo istekası arasındaki sürtünmeyi artırır.

Eve teslimat
Şu anda internet sitemizde mevcut değil

Ücretsiz mağazadan teslim al

Gizlilik politikası hakkında

ürün faydaları

Hassasiyet

İsteka ve top arasındaki sürtünmeyi artırarak hassasiyet sağlar.

teknik bilgiler

Bilardo istekalarına neden tebeşir (veya somaki) sürülür?

İster tebeşir ister somaki olarak adlandırın, bu bilardo için vazgeçilmez bir aksesuardır. Sebebi oldukça basit: Meşine (istekanın ucu, topa vuran kısım) tebeşir sürmek, ona daha iyi bir top tutuşu sağlar. Böylece ne mi oluyor? Ve bu nedenle, isteka hatalarını (isteka ucunun topun üzerinden kayması vuruşun ıskalanmasına neden olabilir) önlediği kadar beyaz topa falso etkisi yaratacak vuruşlar yapmayı da kolaylaştıracaktır.

Profesyonel ipucu

Çoğu insan tebeşiri istekanın ucuna sürter, bu da aslında tebeşirin yayılmasını engeller. Bunun yerine, tebeşirin her yere sürülüp sürülmediğini kontrol ederek istekanın ucunu tebeşirle ovalayın.

Ek bilgi: Tebeşirin toplar üzerindeki etkisi

Her vuruşta topun üzerine küçük bir reçine bulaşır. Bu nedenle, uzun vadede, bilardo kulüplerinde bulunan uygun bir makine veya uygun bir ürün ile topları cilalamak gerekecektir.
Pratik açıdan, bilardo masasına koyduğunuzda masayı kirletmemek için tebeşirin başını yukarıda tutmayı unutmayın. Tebeşiri oyununuz boyunca elinizin altında tutmak için manyetik tebeşir tutucular da mevcuttur.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana bileşen 50% Silisyum, 50% Alüminyum

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz