TARMAK

Basketbol Filesi - 6 mm - Beyaz

₺230
Ref. : 8019129

Dış mekanda basketbol oynayan çocuklar ve yetişkinler için tasarlandı. Tüm TARMAK basketbol potalarıyla uyumludur.

Bu basketbol filesi kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Tarmak potaları ürün gamıyla %100 uyumludur. Sabitlenen veya ayaklı basketbol potası ve çemberine uygun

Renk: Beyaz

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Sağlamlık

6mm kalınlığında poliamit bileşenli, dayanıklı file

Uyumluluk

Tüm Tarmak basketbol potası ürün gamımız ile uyumludur.

teknik bilgiler

Basketbol hangi topla oynanır?

Top numarası, kullanıcının cinsiyetine ve yaşına göre değişir. Bebek basketbolu: 1 - 3 numara. 10 yaş altı çocuklar: 5 numara. 10 yaşından büyük kız çocuklar veya kadınlar ve 10 - 12 yaş arası erkek çocuklar: 6 numara. 12 yaşından büyük erkek çocuklar ve erkekler: 7 numara.
Dayanıklı bir top arıyorsanız kauçuk bileşenli bir top tercih edin. İyi bir top kontrolü istiyorsanız sentetik veya deri bileşenli bir top seçmelisiniz.

Tüm TARMAK ürünlerinin gerçek oyun koşulları altında ve laboratuvarda test edildiğini biliyor muydunuz?

Basketbolcu tasarım ekibimiz Fransa'nın Kuzeyinde yer alan geliştirme ve antrenman merkezimizde çalışmalar yapmaktadır. Ekibimiz oyuncuların rahatlığını artırmak için sürekli olarak araştırma yapar. Tüm ürünlerimizde teri dışarı atma ve dayanıklılık gibi özellikleri onaylanmış bileşenler kullanılmıştır. Modellerimizin tamamı birkaç hafta boyunca basketbol oynayan kullanıcılar tarafından laboratuvarda ve gerçek kullanım koşullarında test edilmiş ve görüşleriniz doğrultusunda geliştirilmiştir.

Tarmak basketbol ürünlerini kim tasarlar?

TARMAK, basketbol antrenmanı için tasarlanmış ürünlerin geliştirilmesi amacıyla çalışan tutkulu bir ekiptir. Ürünlerimizin tamamı hobi amaçlı ya da düzenli olarak basketbol oynayan tüm seviyeden yetişkin ya da çocuk kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına cevap verebilmesi için geliştirilmiştir. Amacımız: antrenmanlarınız ve maçlarınız sırasında maksimum keyif alabilmenizi sağlamak.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Ana kısım 100% Polyester

Kullanıcı Talimatları

Fileye veya potaya asılmayın ve tutunmayın.

müşteri değerlendirmeleri

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz