WEDZE

Ayak Isıtıcısı - 10 Adet

₺150
Birim fiyat ₺15(adet)
Ref. : 8373955

Bu kendinden yapışkanlı ayak ısıtıcıları hava ile temas ettiğinde etkinleşir. 5 saat dayanması için ayakkabının içine çok sıcak yerleştirilmelidir. Cildinize veya ayağınızın üzerine yapıştırmayın

Çoraplarınıza yapıştırılan bu ayak ısıtıcıları, kış aktiviteleriniz için 4 - 5 saat boyunca ılık ve düzenli bir ısı kaynağı sağlamak için tasarlandı.

Eve teslimat

Ücretsiz mağazadan teslim al

ürün faydaları

Sıcak tutma özelliği

5 saat dayanması için ayakkabının içine çok sıcak yerleştirilmelidir.

Kullanıma hazır

Harekete geçmesi için ürünün, havada oksijene ve neme ihtiyacı vardır.

Etki hızı

Torbayı açın / karıştırın / 10 dakika bekleyin. Oda sıcaklığında aktifleşir.

Kullanım kolaylığı

Özellikle 0°C'de veya 2000m'nin üzerinde harekete geçmesini hızlandırmak için üzerine üfleyin.

Uzun süreli etki

5 - 6 saat boyunca hafif bir sıcaklık sağlar. Tek kullanımlık ürün.

teknik bilgiler

Kullanım talimatı / Isıtma

1. Isıtıcıyı poşetten çıkarın ve havadaki oksijen ve nem ile ısıtma işlemini etkinleştirmek için ovalayın. 2. 10 dakika bekleyin çünkü ISITICI, ayakkabınıza koymadan önce SICAK OLMALIDIR.
3. İdeal olarak 20°C'lik bir ortamda etkinleştirin (evde, arabada, vb).
4. 0°C'de veya 2000m rakımın üzerinde ise, üzerine birkaç kez üfleyin. Nefesinizdeki ısı ve nem reaksiyonu hızlandıracaktır.

YANIK RİSKİNE KARŞI DİKKATLİ OLUN (1/2)

4 şekilde kullanımı yasaktır: 1. ISITICIYI DOĞRUDAN CİLDİNİZİN ÜZERİNE YAPIŞTIRMAYIN
2. ARABADA AYAK TARAFINDA ISITICI AÇIKKEN VEYA EVDE ŞÖMİNE KARŞISINDA AYAK ISITICISINI KULLANMAYIN
Isıtıcı daha fazla sıcaklık sağlar.Ne kadar sıcak olursa o kadar fazla ısıtır… Yüzeysel yanıklara neden olabilir.

YANIK RİSKİNE KARŞI DİKKATLİ OLUN (2/2)

3. YOĞUN SPOR AKTİVİTELERİNDEN KESİNLİKLE KAÇINILMALIDIR (kayaklı koşu, artistik patinaj gibi… … çünkü terlemeyle birlikte karışım çok fazla “ıslanacak” ve etkisini kaybedecektir. DİKKAT: çocukların elleri ve ayakları aynı spor aktivitelerinde yetişkinlere oranla 2 ya da 3 kat daha fazla terler.
4. AYAK ÜZERİNE YAPIŞTIRMAYIN çünkü bu bölgede bağcıkların baskı yapması sonucu meydana çıkan sürtünme reaksiyonun hızlanmasına neden olur. ISITICIYI SADECE PARMAKLARIN OLDUĞU BÖLGEYE YAPIŞTIRIN.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

Isıtıcı, demiri oksitleyerek ısı üreten aktif karbon tozu ve demir karışımıdır.
Reaksiyon durur:
_ Artık aktif karbon olmadığında. Durma, yaklaşık 5 - 6 saat sonra kesin olarak gerçekleşir. _ Hava geçirmez bir ortamda (lastik bot veya neopren bisiklet ayakkabısı ile).
Isıtıcıya hava verirsek reaksiyon yeniden başlar.

BİLİNMESİ GEREKENLER

Yani, hava olmaması reaksiyonu engeller. Daha sonra ısıtma işlemini yeniden başlatmak için ısıtıcıyı çıkarmak, tekrar hava vermek, ovalamak veya üzerine üflemek gerekir. Daha sonra tekrar ayakkabınıza koyabilirsiniz.

ISITICIM 1 SAAT SONRA ISINMAZSA NE YAPMALIYIM?VEYA YETERLİ ISINMAZSA?

Hava olmaması reaksiyonu engeller.Isıtıcıyı ayakkabının içinden çıkarıp tekrar hava almasını sağlamalı, ısınmayı hızlandırmak için parmaklarınızın arasında biraz ovmalı ve ısındığında ayakkabınıza geri koymalısınız.Spor antrenmanı sırasında üşümekten daha sinir bozucu bir şey yoktur, sonrasında eve gittiğinizde ısındığını görmek ve sıcak olarak çöpe atmaktan başka.

SINIRLAMALAR

Isıtıcı çalışmıyor: _ Isıtıcının etrafında yeterli hava yoksa: neopren bir ayakkabı veya lastik bir botun içinde kapalı halde _ Ekstrem koşullarda: çok soğuk havalarda ısıtıcı kullanım sıcaklığının yanı sıra ısı da sağlar ancak sıcaklık gerçekten çok düşükse sorun çıkarır. _ 3000 m rakım üzerinde, oksijen eksikliği reaksiyonu sınırlar.

Önlemler

Isıtıcıyı doğrudan cildinizin üzerine yapıştırmayın. Çocuklar, yaşlılar ve engeli bulunan kişiler için tedbirli ve gözetim altında kullanılması gerekmektedir. Diyabet, cilt hassasiyeti, dolaşım problemleri, felç veya sinir hasarı, romatoit artrit gibi hastalıklar ile kadınlarda hamilelik veya hamilelik şüphesi durumunda doktora danışılmalıdır. Sadece haricen kullanılır. Donmuş ya da hissiyatını yitirmiş ciltlerde kullanmayın. Uyurken kullanmayın.

Tek kullanımlık ürün.

Isı veren reaksiyon aktif karbonu tüketir ve demiri oksitler. Madde tüketildiğinde, reaksiyon sonlanır ve toz sert bir hal alır.

ürün konsepti ve teknolojisi

Ürün Bileşimi

Formula 55% Demir, 18% Su, 15% Aktif Karbon, 9% Vermikülit, 3% OKTİLDODEKANOL

SAKLAMA TAVSİYESİ

Güneş almayan kuru ve serin bir yerde muhafaza edin.

Kullanıcı Talimatları

3 yaş üzeri. Cildinize veya ayağınızın üzerine yapıştırmayın

müşteri değerlendirmeleri

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz